Netflix ضربات دور جدید مشترک انتظارات

Netflix تحویل یک پرش بزرگ در مشترکان اما سهام اطراف در واکنش فوری به انتشار درآمد. از آن ابتدا تا 10% قبل از سقوط کمتر از 1%.

در اینجا چیزی است که Netflix گزارش داد:

  • سود هر سهم (EPS): $1.57
  • درآمد: $میلیارد 5.77
  • جهانی پرداخت خالص مشترک شده: 15.77 میلیون

وال استریت بود پیش بینی درآمد هر سهم $1.65 بر درآمد حاصل از $5.76 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. داخلی (آمریکا و کانادا) پرداخت مشترک شده بودند و انتظار می رود به در آمده 775,000 و بین المللی پرداخت مشترک شده بودند و انتظار می رود به 7.2 میلیون, با توجه به FactSet. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر تخمین می زند برای Netflix سه ماهه اول سال جاری به عنوان تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس بر درآمد پیچیده است برای ارزیابی.

در آن نامه به سهامداران Netflix گفت: این انتظار بینندگان و به اشتراک سنبله این سه ماهه اما هشدار داد انتظار می رود کاهش بینندگان و رکود در رشد پایین جاده به عنوان مردم بیرون آمدن از مستند سفارشات در سراسر جهان است.

Netflix بکشد گفت: این انتظار 7.5 میلیون جهانی مشترک پرداخت می شود ارسال شده در Q2 اما هشدار داد که رقم “بیشتر حدس و گمان” از آنجا که آن را می دانم زمانی که اقامت در خانه سفارشات در سراسر جهان برداشته خواهد شد. این انتظار کاهش خالص مشترک شده در سه ماهه سوم سال به عنوان اقتصاد باز و دلیل آن در سه ماهه سوم سال گذشته شامل فصل جدید از سری محبوب “غریبه همه چیز” و “پول دزدی.”

این شرکت اعلام کرد نشان می دهد و فیلم آن انتظار برای انتشار در سه ماهه دوم هنوز هم در مسیر آزادی به عنوان برنامه ریزی شده خود را پس از فیلمبرداری در حال حاضر به پایان رسید. Netflix بکشد گفت: این امر باید پول نقد اضافی در دست به عنوان تولید خرما در مکث و که آن را برای برخی از دست رفتن مطالب با مجوز فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است.

این شرکت گفت: این امر باید رایگان جریان وجوه نقد برای سال منفی 1 میلیارد دلار یا بهتر نسبت به قبلی آن انتظار منفی $2.5 میلیارد دلار است. اما آن نیز گفت: این امر احتمالا باید به عنوان یک مسیر مستقیم به جریان نقدی آزاد سودآوری است. آن را قبلا برنامه ریزی شده برای بهبود آن متریک در سال است.

Netflix نیز گفت که قدرت دلار خواهد صدمه دیده خود را بین المللی درآمد.

این شرکت گفت: آن را به حال آهسته شبکه خود را با استفاده از 25 درصد در کشورهای که در آن درخواست کرده به انجام این کار. هر دو Netflix و گوگل یوتیوب اعلام کردند که با قطع جریان کیفیت در اروپا برای کمک به اطمینان از صاف اتصال به اینترنت. این کار با ارائه دهندگان خدمات اینترنت (Isp) برای گسترش ظرفیت پس از آن می تواند این محدودیت و بازگشت خدمات خود را به آن نمونه استاندارد.

حرکت فراتر از مرحله اول بحران Netflix بکشد چهره جدید مسائل به عنوان نشان می دهد و فیلم آن برنامه ریزی شده بود به فیلم به تعویق افتاده است. تولید زمین به بیشتر از یک توقف به عنوان Netflix متعهد است به هزینه 150 میلیون دلار برای کمک به این صنعت از بحران. این شامل یک 100 میلیون دلار به صندوق کمک به کارگران در تلویزیون و سینما از بحران صدمه دیده است و 30 میلیون دلار کمک مالی به اشخاص ثالث و غیر انتفاعی برای کمک به خدمه در بازیگران در کشورهایی که Netflix یک تولید بزرگ حضور.

Netflix منتشر شد برخی از بینندگان اعداد برای برنامه محبوب در سه ماهه. واقعیت آن نشان می دهد قدمت “عشق کور است” مشاهده شد 30 میلیون عضو خانواده با توجه به Netflix و مدارک سری “ببر پادشاه” مشاهده شد با 64 میلیون عضو خانواده و اصلی فیلم “Spenser محرمانه” مشاهده شد 85 میلیون عضو خانواده.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: ویدئوی بازی جریان است موجی که میلیون ها نفر در حال cooped در داخل خانه های خود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>