‘عصبانیت’ به ممنوعیت بازدید از خانواده های مراقبت از خانه را آرام

وجود دارد “عصبانیت” در بخش مراقبت به عنوان محدودیت در خانواده بازديد با توجه به کاسته توسط دولت است.

Nadra احمد صندلی ملی مراقبت های انجمن گفت: برخی از مراقبت در خانه در حال حاضر خلبانی بازدیدکننده داشته است به طوری واضح تر راهنمایی از وزیران خواهد بود خوش آمدید.

بسیاری از ساکنان گذاشته شده اند قادر به دیدن عزیزان با توجه به چقدر سخت مراقبت از خانه شده ضربه COVID-19با حدود 19,000 مرگ و میر گزارش شده در آنها را.

An elderly non-COVID-19 patient is settled into a care home after moving from a nearby hospital in Portsmouth
تصویر: به وزیر بهداشت می خواهد به مطمئن شوید بازديد ‘COVID امن’

روز پنج شنبه وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده شده برای ایجاد یک اطلاعیه به زودی در از سرگیری بازديد با خیال راحت.

“ما شده است بسیار بسیار مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان را نمی coronavirus را به یک خانه مراقبت اما در چند روز آینده ما خواهد بود با تنظیم کردن چگونه COVID امن مراجعه می افتد,” او گفت: ITV News.

مقامات دولتی گفت: کسانی که مراقبت از خانه که احساس نمی راحت اجازه دادن به بازدید کننده نمی خواهد مجبور به.

برخی از مناطق از جمله کسانی که موضوع را به محلی مستند اقدامات مانند لستر نیز ممکن است تصمیم به تغییرات.

بیشتر از Covid-19

اخبار آسمان می داند این طرح در حال حاضر در حال بررسی است و می تواند اعلام کرد اوایل هفته آینده.

David Crabtree, owner of Crabtree Care Homes, says Boris Johnson's comments are 'absolutely astounding'
‘شما باید به آنها اجازه دهید’: مراقبت از خانه صاحب انفجار PM

Ms احمد از این گفته بود: “عصبانیت” در این بخش در تغییر است و در حالی که تست های معمول برای مراقبت از خانه بازدید کنندگان خواهد بود خوش آمدید “لایه احتیاط”, آن را به یک مقدار قابل توجهی از کار به ترتیب.

در این میان یک گروه از پیشرو موسسات خیریه را به نام خانواده و مراقبین – که 44 درصد از کل هزینه های مراقبت از زوال عقل – به شود “کلید کارگر” وضعیت طوری که آنها را می توان مجاز به حضور در مراقبت از خانه.

Boris Johnson and Sir Keir Starmer
PM دفاع از خانه مراقبت نظرات

سر از زوال عقل, انگلستان انجمن آلزایمر و دیگران گفت: این اشتباه است که کسی مبتلا به زوال عقل می شود بازدید در صورتی که بیمار در بیمارستان – اما اگر آنها در مراقبت از خانه.

“مراقبان خانوادگی که خود سلامت روحی و روانی قرار داده شده است در معرض خطر توسط جدایی باید و باید قادر به دیدن پرورش و لمس کسانی که آنها را حمایت در حالی که از دوره های زیر دقیقا همان عفونت-کنترل پروتکل به عنوان پرداخت می شود مراقب” موسسات خیریه در نامه ای نوشت: منتشر شده در جمعه.

“برای این اتفاق می افتد مراقبت از خانه به فوریت نیاز به اطلاع ارشاد از یک دولت است که به طرز عجیبی سکوت.

“مراقبت-ارائه دهنده سازمان خود را انجام داده اند اما آنها نمی باید قدرت به آموزش اعضای خود و بسیاری از مدیران از مراقبت از خانه رد خواهد کرد به باز کردن تا زمانی که آنها دریافت آموزش خاص برای انجام این کار از دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>