نزدیک به یک دوجین از کشتیهای آمده خطرناکی برای ما کشتی های نظامی در خلیج فارس با ایران

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی انجام ناامن و غیر حرفه ای اقدامات علیه کشتی های نظامی ایالات متحده با عبور از کشتی کمان و sterns در محدوده نزدیک در حالی که عامل بین المللی در آبهای شمال خلیج فارس.

US Navy عکس

واشنگتن — نزدیک به یک دوجین عروق ایران از پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه در زمان “خطرناک و تحریک آمیز” اقدامات در نزدیکی ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و گارد ساحلی و کشتی در خلیج فارس, پنتاگون روز چهارشنبه گفت.

شش نظامی ایالات متحده عروق انجام شد آموزش عملیات در آبهای بین المللی در زمانی که 11 کشتی ایرانی “عبور از کمان و sterns ایالات متحده آمریکا کشتی های بسیار در نزدیک محدوده و سرعت بالا” با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده در بیانیه ای.

در یک نقطه ایران آمد و در عرض 10 متری از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا برش مائوئی را تعظیم.

ایالات متحده خدمه صادر هشدارهای متعدد از طریق پل به پل رادیو, پنج انفجار کوتاه از کشتی شاخ و دوربرد acoustic noise maker دستگاه به ایران.

“پس از حدود یک ساعت IRGCN عروق در پاسخ به این پل به پل رادیو نمایش داده شد و سپس مانور دور از آمریکا کشتی و باز فاصله بین آنها” در این بیانیه اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع در رادیو فردا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: دولت بود و ارزیابی یک پاسخ.

“ما قبل از این دیده ام که در آن ایرانیان رفتار در راه است که مغایر با قوانین بین المللی … ما به عنوان یک تیم ما صحبت کردیم در سراسر رزمی. ما در حال ارزیابی چگونه به بهترین پاسخ و بهترین روش برای برقراری ارتباط ما با نارضایتی آنچه صورت گرفت” Pompeo گفت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی انجام ناامن و غیر حرفه ای اقدامات علیه کشتی های نظامی ایالات متحده با عبور از کشتی کمان و sterns در محدوده نزدیک در حالی که عامل بین المللی در آبهای شمال خلیج فارس.

آخرین وحی نشان دهنده آجر دیگری در حال فرو ریختن بنای بین واشنگتن و تهران است.

تنش ها در خلیج فارس در زمان اضطراب به نوبه خود در اوایل سال جاری زمانی که در ایالات متحده انجام مرگبار اعتصاب در ایران بالا رهبر نظامی. ژان. 2 اعتصاب که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی یک کلید نظامی رقم در ایران و خاورمیانه, سیاست, به دنبال یک رشته حملات در مکان های که توسط ایالات متحده و نیروهای ائتلاف از جمله سفارت ایالات متحده در بغداد.

در پاشنه سلیمانی مرگ ایران راه اندازی حداقل یک دوجین موشک از خاک خود را در Jan. 7 در دو پایگاه نظامی در عراق که نیروهای ایالات متحده و نیروهای ائتلاف.

ایران در جمع عزاداران در طی آخرین مرحله از مراسم تشییع جنازه کروبی برای کشته top ژنرال قاسم سلیمانی در زادگاه خود کرمان در ژانویه 7 سال 2020 است.

Atta Kenare | AFP | Getty Images

یک روز بعد از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایران به نظر می رسد “به پایین ایستاده” و هشدار داد تهران به رها کردن جاه طلبی های هسته ای خود را.

“تا زمانی که من رئیس جمهور ایالات متحده, ایران هرگز اجازه داد به سلاح هسته ای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صحبت از بزرگ قلم از کاخ سفید است.

اما او پیشنهاد کرد که آمریکا آماده مذاکره با تهران. “ما باید همه با هم کار کنند به سمت ساخت ایران است که باعث می شود جهان امن تر و صلح آمیز تر جای او گفت:” در ژانویه. 8. سپس او خواست دیگر قدرت های جهانی برای شکستن دور از اوباما-دوران توافق هسته ای با ایران و کار کردن یک معامله جدید است.

بیشتر بخوانید: وزیر خارجه ایران مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران برای ‘بسیار خطرناک لحظه’ در روابط با آمریکا

این tit-for-tat اعتصاب دنبال چه ایالات متحده به نام یک ایرانی در حمله به بزرگترین خام کارخانه فرآوری و روغن میشه.

در تابستان گذشته به ایالات متحده آمریکا مقصر ایران predawn اعتصاب در عربستان سعودی که مجبور پادشاهی را تعطیل نیمی از تولید آن عملیات. این رویداد باعث بیشترین افزایش قیمت نفت در دهه ها و نگرانی های تازه از جوانه زدن جنگ در خاورمیانه است. ایران مدعی است که آن را نه در پشت این حملات است.

در ماه سپتامبر عربستان سعودی در وزارت دفاع گفت: هواپیماهای بدون سرنشین و موشک باقی مانده بازیافت توسط محققان نشان می دهد ایران مجرمیت. عربستان سخنگوی ائتلاف سرهنگ ترکی المالکی گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در ریاض که تمام قطعات نظامی برگرفته از تاسیسات نفتی “نقطه به نقطه ایران است.”

بیشتر بخوانید: حمله عربستان تاسیسات نفتی شد ‘پیچیده’ و ‘تاثیر دراماتیک در بازارهای جهانی,’ پنتاگون می گوید

تنش میان تهران و واشنگتن را به شدت افزایش یافت پس تهمت خروج از برجسته ایران با میانجیگری دولت اوباما.

تا سال 2015 به توافق هسته ای لغو تحریم ها علیه ایران که اقتصاد آن را فلج و قطع صادرات نفت تقریبا به نصف. در ازای کاهش تحریم ها, ایران, پذیرش محدودیت در برنامه هسته ای خود و اجازه بازرسان بین المللی به امکانات آن است.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” سیاست فلج اقتصاد ایران, کاهش صادرات نفت, تهران, گفت: آن را نمی خواهد مذاکره با واشنگتن در حالی که تحریم ها در محل.

بیشتر بخوانید: وزیر خارجه ایران سرزنش آمریکا و عربستان سعودی برای افزایش تنش در خلیج فارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>