نزدیک به 3 میلیون وام اعطا شده است وام مسکن تسکین و صنعت است گریه برای کمک به

urbazon | گتی ایماژ

بیش از 2.9 میلیون صاحب خانه گرفته اند با استفاده از یک برنامه طراحی شده برای ارائه کمک به دارندگان اوراق با پشتوانه وام مسکن, بخشی از coronavirus مراقبت عمل بسته امداد.

این نشان دهنده 5.5 درصد از همه فعال به وام مسکن, سیاه, شوالیه, وام مسکن داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت که در حال حاضر ردیابی تعداد رو به رشد روزانه است.

این برنامه اجازه می دهد تا وام گیرندگان به تاخیر در پرداخت های ماهانه خود را برای یک سال است. کسانی پرداخت و سپس یش به پایان وام و یا پرداخت بیش از یک اصلاح وام مسکن. وام گیرندگان باید به وام مسکن خود را کنندگان است که آنها تا به حال مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما آنها را مجبور به ارائه هیچ گونه مدرک.

به 2.9 میلیون وام در تحمل به عنوان پنج شنبه حساب برای $651 میلیارد دلار در پرداخت اصل و شامل 4.9 درصد از همه دولت ها حمایت شرکت وام (Fannie Mae و Freddie Mac) و 7.6 درصد از تمام FHA/وام.

“در این زمان ضروری است برای هر دو صنعت ما و به نفع کل اقتصاد آمریکا را باید درک روشنی از میزان وام مسکن تحمل وضعیت گفت:” شوالیه سیاه و سفید مدیر عامل آنتونی Jabbour.

حتی اگر وام را پرداخت های ماهانه خود را, کسانی که به جمع آوری پرداخت هنوز هم باید برای پیشبرد اصل و سود مقادیر هر ماه به دارندگان اوراق قرضه. در سطح کنونی از منکر, وام مسکن, کنندگان نیاز به پیشرفت 2.3 میلیارد دلار در هر ماه به دارندگان اوراق-وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در Covid-19-مربوط forbearances. یکی دیگر از 1.1 میلیارد دلار در بودجه خواهد شد از دست رفته در هر ماه توسط کسانی که با نمونه کارها-برگزار می شود و یا خصوصی securitized وام مسکن (نزدیک به 5 درصد از این وام ها در تحمل و همچنین).

در حالی که مای Ginnie که پشت FHA/وام تا به راه اندازی یک صندوق امداد به کمک کنندگان آن هیچ چیز وجود دارد در حال حاضر در دسترس برای Fannie Mae و Freddie Mac. FHFA مدیر علامت Calabria, تنظیم کننده از این دو برگزار کرده است ثابت قدم در برابر تنظیم یک صندوق امداد تا این ادعا آن است که لازم نیست.

کل وام مسکن صنعت شده است و مبارزه با آن سخت, ارسال نامه به وزارت خزانه داری و فدرال رزرو, که باید برای راه اندازی یک مرکز.

“آن را رک و پوست کنده خسته کننده و مسخره است که ما باید یک راه حل در محل” گفت: Jay بری مدیر عامل شرکت آقای کوپر, بزرگترین کشور وام مسکن servicer که مشورت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای راه اندازی کرده است. “هنگامی که ما مشغول به کار بودند در عمل ما تا به حال نقدینگی در آن را ندارد و آن را به عمل. به ما گفته شد این امر می تواند به کار گرفته شده از طریق دولت و این یک مشکل واقعی است.”

هفته گذشته یک گروه دو حزبی از نمایندگان مجلس با ارسال نامه ای به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin درخواست کمک مالی صندوق. اواخر این هفته دموکرات Sherrod قهوه ای, رتبه بندی عضو مجلس سنا کمیته امور بانکی و Maxine آبهای رئیس کمیته خدمات مالی مجلس فرستاده می شود یکی دیگر از درخواست به Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول گفته:

“دولت باید آماده برای پاسخ به سرعت برای جلوگیری از کمبود نقدینگی در خانواده های تک و چند وام مسکن بازار و به اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان فضاي خدمت که پاسخ. هر نقدینگی ارائه شده باید مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد ثبات در بازار در زمانی که بسیاری از خانواده ها ممکن است سقوط در پرداخت ها و تسهیل در امداد رسانی به فرد مالکان و اجاره در سراسر بازار از طریق تحمل از دست دادن کاهش و حفاظت از جابه جایی به جای فوری و پیش فرض ها و اخراج.”

کالابریا و Mnuchin نیست پاسخ به درخواست از CNBC برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>