نزدیک به 20 درصد از S&P 500 شرکت هشدار داد در حال حاضر سرمایه گذاران در مورد ویروس تاثیر

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته یک بسته Apple Inc. فروشگاه در شانگهای چین در چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

نزدیک به یک پنجم S&P 500 شرکت کرده اند گفت: چین تلخ coronavirus را تحت تاثیر خود درآمد یا سود, تاکید گسترده تلفات این بیماری است که انتظار می رود به در کسب و کار در سراسر جهان.

یک تحلیل CNBC از بیش از 180 درآمد ریز نمرات و سایر شرکت های بزرگ منتشر شده از آغاز سال 2020 نشان از سطح بالایی از نگرانی.

در حالی که اکثر تیم مدیریت که باید هشدار داده بود که درآمد حاصل از آمار گفت: آنها انتظار نداریم که هر ضربه به سال آمار و ارقام بسیاری از انتظار کشیدن در سه ماهه اول.

“اگر چه آن را دشوار است به پیش بینی تاثیر کامل از coronavirus در کسب و کار ما, ما انتظار داریم در چند ماه آینده خواهد شد بسیار چالش برانگیز” گفت: Estee Lauder مدیر عامل Fabrizio Freda. “مصرف کنندگان چینی در بسیاری از شهرهای بزرگ در حال ماندن در منزل و خرده فروشان در حال بسته شدن فروشگاه و یا محدود کردن ساعت در تلاش برای کمک به مهار گسترش ویروس.”

رویال کارائیب کروز گفت: در اوایل این ماه که احتیاطی لغو انتظار می رود به هزینه شرکت 65 سنت در تمام سال سود هر سهم.

“متاسفانه هیچ کس نمی داند چگونه این شیوع را بازی خواهد کرد و ما نمی دانیم که چگونه از آن خواهد شد در نهایت تاثیر آمریکا و” ریچارد Fain رئیس شرکت و مدیر عامل شرکت گفت: Feb. 4. “ما همچنین انتظار داریم که وجود خواهد داشت یک تاثیر بر آینده رزرو در چین به خصوص که بلافاصله پس از بیماری. اما ما فقط نمی دانم.”

دیگران مانند اپل گفت که آنها صادر گسترده تر از حد معمول درآمد محدوده برای سه ماهه اول به حساب تاثیر بالقوه.

“بسیاری از فروشگاه ها که باقی می ماند باز هم کاهش می یابد ساعت های عامل” تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در ماه ژانویه است. “ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی و اغلب تمیز کردن عمیق فروشگاه های ما و همچنین انجام حرارت چک برای کارکنان. در حالی که فروش ما در ووهان منطقه خود را کوچک, خرده فروشی, ترافیک نیز بوده است نهفته در خارج از این منطقه در سراسر کشور در چند روز گذشته.”

یکی دیگر تعداد قابل ملاحظه ای از S&P مدیران آنها CNBC به حساب نمی آید در آن زمان شمارش در آن زمان گفت: از درآمد خود را در آزادی است که آن را خیلی زود به بگویید اگر coronavirus خواهد رسید زمان سه ماهه مالی اما وعده داده شده به نگه داشتن سهامداران آگاه اگر چشم انداز تغییر در این هفته آمده است. برخی مانند مک دونالد را تایید محل بسته شدن در چین است.

بیشتر نظرات ممکن است هنوز در راه اند. سیصد نود دو از 500 S&P اجزای باید گزارش سه ماهه چهارم درآمد از جمعه.

در بالای لیست از شرکت هایی که ارائه هشدارهای.

اصلاح: مک دونالد گزارش درآمد خود را در Jan. 29. زودتر verision از این داستان گفت: این شرکت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>