برنامه ریزی شده کاهش مستند محدودیت های به تعویق افتاده است برای حداقل دو هفته – با ماسک صورت برای تبدیل شدن اجباری توسط قانون در مکان های عمومی سرپوشیده تنظیمات در آگوست 8.

بوریس جانسون گفت: Downing Street جلسه که تصمیم به “فشار که پدال ترمز” در تغییرات گرفته شده بود با توجه به کروناویروس عفونت اعداد “خزنده” و “در جهت حفظ این ویروس را تحت کنترل”.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در عین حال هشدار داد این کشور تا به حال “احتمالا رسیده نزدیکی محدودیت یا محدودیت از آنچه که ما می توانید انجام دهید از نظر باز شدن جامعه” بدون ایجاد یک بیشتر سنبله در COVID-19 موارد است.

Chief Medical Officer for England Chris Whitty says that we 'have reached the limits' of what we can do to reopen society.
افسر ارشد پزشکی انگلستان کریس Ersin می گوید که ما ” رسیده اند محدودیت از آنچه ما می توانیم برای بازگشایی جامعه است.

به این معنی در نظر دارد با توجه به آمده در به اجرا در شنبه بازگشایی قمار بازی بولینگ کوچه و اسکیت میدان نمی خواهد در حال حاضر اتفاق می افتد تا 15 آگوست در اولین.

در ضمن داخل سالن اجرای برنامه نمی خواهد سر خلبانان بزرگتر گردهمایی در سالن های ورزشی و مراکز کنفرانس برگزار خواهد شد و مراسم عروسی به 30 نفر نمی شود مجاز به عنوان برنامه ریزی شده بود.

نخست وزیر همچنین اعلام کرد که قوانین در اطراف پوشش صورت می توان توسعه یافته به آنها را اجباری در مکان های عمومی سرپوشیده تنظیمات “مانند موزه ها و گالری عکس, سینما و مکان های عبادت”.

او گفت که این اندازه گیری را تبدیل به قابل اجرا در قانون از 8 اوت.

بیشتر از Covid-19

“در این مرحله ما در حال تغییر قوانین در تماس های اجتماعی در سراسر کشور,” او اضافه شده قبل از هشدار سفت بیشتر از محدودیت ممکن است لازم باشد.

“من نمی خواهم به مردم بگویم به صرف زمان کمتر با دوستان خود,” او گفت:.

“اما مگر مردم پیروی از قوانین و رفتار با خیال راحت ممکن است ما نیاز به رفتن بیشتر است.”

آقای Ersin گفت: “همه ما می دانیم که آنچه که ما باید سعی کنید و انجام دهید این است که برای رسیدن به مطلق لبه آنچه که ما می توانید انجام دهید از نظر باز شدن جامعه و اقتصاد بدون رسیدن به نقطه که در آن ویروس شروع به دوباره.

“ما احتمالا رسیده نزدیکی محدودیت یا محدودیت از آنچه که ما می توانید انجام دهید از نظر باز شدن جامعه است.”

آن را به عنوان دولت علمی گروه مشاوره (مریم) که او یک عضو کلیدی این “ندارد اعتماد به نفس” R تعداد در حال حاضر زیر مهم شکل 1 در انگلستان است.

آخرین برآورد قرار می دهد R رای – که اشاره به تعدادی از افرادی که به طور متوسط یک فرد آلوده می گذرد این ویروس در به در بین 0.8-0.9.

اما حکیم گفت: برآورد منعکس شده از سطح انتقال از coronavirus از چند هفته پیش به عنوان وجود یک تاخیر بین مردم آلوده شدن و نیاز به مراقبت های بهداشتی.

می آید پس از قوانین جدید اعلام کرد یک شب دیدم جداگانه خانوار ممنوع از ملاقات در داخل خانه از, امروز, در, Greater Manchester, شرق Lancashire و بخش هایی از غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت, آسمان, اخبار, کسانی که محدودیت های جدید بودند “کاملا ضروری است” اضافه کرد: “هنگامی که شما به صورت یک بیماری همه گیر مانند این مهم است که به سرعت حرکت می کند اگر این است که آنچه مورد نیاز است.”

از آن پس انگلستان ضبط بالاترین مجموع روزانه از COVID-19 موارد برای بیش از یک ماه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de