NBA, رئیس, آدم, نقره, چهره های لیگ بزرگترین چالش تا به حال به راه اندازی مجدد فصل, اما خودی می گویند او آماده

کمیسر NBA آدم نقره ای

مایک Stobe | گتی ایماژ

به کسانی که او را می دانم, NBA کمیسر آدم نقره ساخته شده است برای این لحظه.

آن را کمی بیش از یک ماه پیش که نقره ای زده اول تعلیق بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و راه اندازی یک موج خاموش شدن ناگهانی از لیگ های دیگر فقط به عنوان شهرهای ایالات متحده شروع به اجرای stay-at-home سفارشات.

نقره دریافت ستایش به عنوان اولین کمیسر به گام نشان مسئولیت و رهبری زمانی که او تعطیل انجمن ملی بسکتبال پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای Covid-19.

“اول بودن شمارش و به او گفت:” اد Desser رئیس جمهور Desser رسانه ای و سابق لیگ اجرایی و رئیس جمهور NBA تلویزیون.

این چیزی است که برای اولین بار نیز حمل انتظارات. و نقره ای که تبدیل به 58 این ماه انتظارات بالا به عنوان او نظارت یک لیگ در وسط یک بحران جهانی با هیچ نشانه روشنی از بهبود.

در سراسر کشور کسب و کارهای کوچک در حال درد و رنج میلیون ها باید کاربردی برای مزایای بیکاری و بازار سهام شاهد نوسانات تقریبا روزانه است. معمولا صنعت ورزش نسبتا ایمنی بدن به بحران اقتصادی اما coronavirus را تغییر داد.

در سراسر جهان تمام ورزشی در حال صدمه زدن بیش از حد. به علت خاموش شدن ناگهانی لیگ در حال از دست دادن میلیون ها نفر در درآمد و یا برای ورشکستگی زمینه به عنوان XFL به تازگی انجام داد.

اما ممکن است یک لیگ برگزار خواهد شد که ضربه مالی به عنوان بزرگ به عنوان نقره ای NBA با توجه به اتفاقاتی که در خدمت به عنوان یک مقدمه. قبل از همه گیر مجبور نقره به حالت تعلیق در بازی به عنوان در 11 مارس NBA را از دست داد دو آیکون — Kobe Bryant و کمیسر سابق دیوید استرن و هیوستون راکتس مدیر کل ساخته شده است یک اشتباه احمقانه در توییتر که تهدید لیگ چشم انداز سودآور در چین است. چند می تواند شک NBA را تحمل کرده است دشوار 2019-2020 مبارزات انتخاباتی.

“این است که نهایی مورد مطالعه به صورت یک ورزش گفت:” مارتی کانوی یک استاد کمکی در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است.

رفتن با دل و روده

درجه بندی چگونه نقره ای است که در برخورد با این لحظه تاریخی, کسانی که او را می دانم و صحبت با CNBC گفت: آنها انتظار نقره به عملی یا به عنوان دیرین ورزش عامل لایحه دافی از BDA ورزشی گفت: “مشاهده طولانی را.”

NBA کاهش یافته است به نقره ای در دسترس برای مصاحبه.

نقره ای است هوشمند و نوآورانه به گفته کسانی که او را می دانم و از نزدیک با او در طول سال است.

قبل از درآمد خود را راه راه به عنوان NBA معاون کمیسر نقره ای برگزار شد و چندین موقعیت خود را در لیگ از جمله COO رئیس جمهور NBA سرگرمی و NBA رئیس ستاد. قبل از پیوستن به NBA در سال 1992 نقره ای مشغول به کار در نیویورک شرکت حقوقی Cravath, Swaine & مور به عنوان یک دادخواهی مرتبط.

57 سال از ازدواج پدر یکی (با فرزند دیگری در راه در مه) نقره به دست آورد تجربه ارزشمند بتواند پویایی لیگ کسب و کار و چگونه به مقابله با حوزه های مختلف از مربی خود استرن.

در NBA.com بیوگرافی نقره و اعتبار با کمک استرن در مذاکره سه دسته جمعی توافق با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط و کمک به طراحی مدل کسب و کار و نظارت بر توسعه WNBA, NBA G لیگ جدید بسکتبال آفریقا لیگ.

“او صرف 15 سال در دیوید جانبی بنابراین او به ببینید که چگونه [استرن] به کار گرفته چند چیز اما آدم کمک به دیوید تصمیم گیری” Desser گفت. “او اغلب وجود دارد به ارائه یک مقابل نظر. من فکر می کنم دیوید ساخته شده بهتر تصمیم گیری معمولا به عنوان یک نتیجه از داشتن [نقره].”

بهترین مثال ارائه شده به عنوان به چگونه نقره را می توان نزدیک شدن به این زمان لحظه ای می آید از اولین حرکت قابل توجهی به عنوان کمیسر در سال 2014 — سیلی یک عمر ممنوعیت سابق لس آنجلس کلیپرز صاحب دونالد استرلینگ برای نژادپرستانه نظرات.

کیسی Wasserman, مدیر عامل شرکت سرگرمی های ورزشی آژانس واسرمن رسانه های گروهی شناخته شده نقره ای در حدود 20 سال و به خاطر او در حال آماده سراسر استرلینگ حادثه است. با توجه به واسرمن جنجال کمک نقره ای توسعه سبک خود را از در حال اجرا NBA.

“من فکر می کنم آنچه که او نشان داد در آن لحظه است که او یک وکیل او باهوش اما او نیز یک انسان است که درک که در آن لحظه در زمان او تا به حال به انجام آنچه درست است. نه از منظر حقوقی, اما انسان دیدگاه” واسرمن گفت.

در در عمق مشخصات Sports Illustrated در سال 2014 نقره ای گفت: او به دنبال مشاوره از چند اجرائی در مورد وضعیت استرلینگ. او دور با این: “تأمل در تجربیات زندگی خود را. سپس با دل و روده خود را.”

“چه چیزی باعث می شود آدم که او چه کسی است, این است که او واقعا یک حس خوب از کار درست را انجام دهید و چگونه به رهبری” Desser گفت. “چگونه اندازه گیری می شود — نه جنجال آفرینی — اما جدی است. من نمی توانم فکر می کنم از یک بهتر و دقیق تر به شود در این نوع از موقعیت.”

اولویت

واسرمن گفت: نقره ای است که با استفاده از همان استراتژی به عنوان او فکر می کند از راه های احتمالا نجات بقیه از NBA فصل است. نقره را درخواست دیدگاه بسیاری از NBA حوزه است که او باید برای دلجویی.

“او کاملا فکر کردن در مورد آنچه که در آینده به نظر می رسد مانند” واسرمن گفت. “او فکر کردن به آینده, پیش بینی و برقراری ارتباط است.”

اگر نقره ساخته شده و آن را روشن NBA را بدون هدایت و تایید مقامات بهداشتی او در ادامه به بیان خوش بینی لیگ می تواند به بازگشت این سال در “نوعی” او گفت: Turner Sports NBA استودیو میزبان Ernie جانسون در مصاحبه اخیر است. یکی از پیشرو ایده برای راه اندازی مجدد فصل تابستان امسال شامل برگزاری یک کوتاه حذفی مسابقات و فینال در لاس وگاس, CNBC گزارش شده در ماه گذشته.

اما قبل از اینکه تمرکز خود را تغییر 100% به از سرگیری بازی, نقره ای نیاز به دلجویی مختلف NBA حوزه از تیم GMs مدیران و صاحبان شرکت های بزرگ حامیان هر دو در ایالات متحده و در NBA محبوب در بازارهای سراسر جهان است. او را نیز باید در نظر بگیرید NBA همکاران رسانه ای مانند ESPN و Turner Sports که پرداخت این لیگ تقریبا 2 میلیارد دلار در سال برای رادیو حقوق.

و البته نقره ای خواهد نیاز به رسیدن به یک توافق با NBA بالا مربوط به حوزه های بازیکنان اتحادیه.

با توجه به یک فرد نزدیک وضعیت NBA می خواهد به اعتصاب جبران مقابله با بازیکنان قبل از اعلام برنامه به صرفه جویی در این فصل است. این NBPA تا به حال یک کنفرانس تلفنی با عوامل هفته گذشته اطلاع رسانی به آنها با هر گونه توافق با صاحبان شامل بازپرداخت در قرارداد از جمله پیشرفت.

رئیس NBPA Oklahoma City Thunder ستاره گارد نقطه Chris Paul, ستایش نقره برای “ارتباط” با بازیکنان و درمان ارتباط مانند یک شریک.

در مورد خواسته نقره چالش به لیگ بازگشت پس از coronavirus پل گفت: CNBC در اوایل این ماه “من فکر نمی کنم همه که وزن بر روی شانه های آدم.”

“من مطمئن هستم که او تا به مقدار زیادی در رفتن در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن چه تصمیمات و چه باید بکنید. من فکر می کنم این چیزی است که ما همه رو به شکل جمعی. ما در حال رفتن به آمده از طریق این و قوی تر باشد.”

آینده اقتصاد

اگر نقره ای امن می تواند مقابله با, بازیکنان, راه اندازی مجدد نجومی و از طریق آن بدون دیگری coronavirus توقف کار خود را هنوز هم به دور از انجام می شود.

نقره ای نیاز به آدرس چه چیزی می تواند مهم ترین ضربه مالی به NBA. آن آغاز شده و در ماه اکتبر گذشته زمانی که Houston Rockets GM Daryl Morey ارسال یک صدای جیر جیر که ناراحتی دولت چین که نقره گفت: می تواند هزینه NBA تا 400 میلیون دلار است.

و با بازی در نگه NBA است که درد و رنج و زیان از دروازه رسید امتیازی ایستاده, فروش حامیان مالی و تبلیغات که هزینه بازی لیگ پخش بیش از 800 میلیون دلار. با توجه به واشنگتن پست NBA می تواند از دست دادن 1 میلیارد دلار در این سال تعدادی است که می تواند تا اگر بقیه فصل لغو شود.

NBA معمولا کامل ممیزی است که تعیین بسکتبال مربوط به درآمد و ایجاد حقوق و دستمزد کلاه برای فصل آینده در ماه جولای. این روند خواهد شد به احتمال زیاد به تعویق خواهد افتاد اما ماموران که به صحبت کرد CNBC گفت: آنها از ترس NBA می تواند به دنبال در یک حقوق و دستمزد کلاه یا در زیر $100 میلیون دلار برای اولین بار پس از فصل 2017-2018.

اندرو Zimbalist استاد اقتصاد در کالج اسمیت گفت: “پیش بینی “راه دشوار” در بازیابی است که می تواند دو یا سه سال پس از coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به آسیب درآمد خانوار برای آینده قابل پیش بینی.

“هنگامی که ما شروع به بازی بسکتبال دوباره آن را به اتفاق می افتد در یک محیط اقتصادی” گفت: Zimbalist که همچنین به عنوان اقتصاددان ارشد برای NBPA در چانه زنی جمعی شد.

نقره دارای یک چالش عظیم و چگونه او را کار چند میلیارد دلاری سرمایه گذاری های جهانی در تغییر جامعه خواهد بود, لحظه ای تعیین کننده در زمان تصدی خود به عنوان کمیسر. اما برای کسانی که او را می دانم نقره آماده شده است.

“این یک لحظه” واسرمن گفت. “او رشد به شدت از لحظه ها و فرصت. او می شود یک به علاوه یک تا کنون اما داستان انجام شده است. مدیریت گام های بعدی در حال رفتن به مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>