Naya Rivera چهار ساله پسر او را تماشا می کردند ناپدید می شوند در زیر آب

Naya Rivera چهار ساله پسر گفته پلیس او را تماشا او را ناپدید می شوند در زیر آب در کالیفرنیا لیک او می ترسید که غرق در.

پلیس گفت: PA اخبار آژانس که Josey Hollis که امن است و به خوبی دیدم مادرش ناپدید می شوند تحت امواج در طول سفر با قایق در روز چهارشنبه.

هیچ شواهد نشان می دهد ریورا, 33, چپ دریاچه Piru ونتورا شهرستان کلانتر دفتر گروهبان کوین _tenor گفت.

CCTV captures Naya Rivera's final moments
دوربین مدار بسته قطاری ریورا لحظات پایانی

او صحبت شد در پاسخ به یک درخواست که جذب تقریبا 25,000 امضا خواستار جستجو تمدید شود فراتر از دریاچه.

Sgt _tenor گفت: “ما اولین روز بود که تلاش ها برای نجات این یک صرفه جویی در زندگی تلاش کنند.

“ما جستجو با مردم بر روی زمین در خط ساحلی. ما به دنبال این بودیم که نه تنها برای او از لحاظ فیزیکی ما به دنبال آن بودند هر گونه سرنخ هر مدرکی که پیشنهاد او ساخته شده آن را به ساحل.

“ما نمی پیدا کردن هر سرنخ هر مدرکی که پیشنهاد او ساخته شده آن را به ساحل. بیشترین قطعی قطعه از شواهد ما را به نگه داشتن در حال حاضر این اظهارات از او پسر تنها شاهد.

بیشتر از دهندگان و هنر

“او ديده مادرش ناپدید می شوند در زیر آب است. بنابراین ما بسیار با اعتماد به نفس او است که در آب و, که در برخی از نقطه در زمان ما او را بهبود می یابند از این دریاچه است.”

Josey داشت به خواب رفته و به تنهایی در قایق در حالی که با پوشیدن یک ژاکت زندگی. بزرگسالان به اندازه ژاکت زندگی نیز بر روی هیئت مدیره.

Sgt _tenor افزود: “اگر ما برای یک لحظه فکر کرد که از هر فرصتی او می تواند در زمین جایی اگر ما تا به حال هیچ سرنخ های دیگر و یا همخوانی اطلاعات که ما را در این جهت ما را انجام دهد که ما خواهد بود در خارج وجود دارد جستجو و به دنبال.”

The boat that actor Naya Rivera was using when she went missing is seen on Lake Piru
تصویر: این قایق که ریورا با استفاده از زمانی که او رفت از دست رفته

ریورا بهترین و شناخته شده برای بازی cheerleader مدرسه بالا در موسیقی-سریال کمدی Glee است می ترسید که غرق در دریاچه Piru – یک نقطه محبوب برای شناگران حدود 56 مایلی شمال غربی مرکزی لس آنجلس.

دوربین مدار بسته از حوض خود را نشان می دهد اجاره قایق خروج در حدود 1 بعد از ظهر و بعدها معلوم شد دست خوش پیشامد میشه در منطقه شمال دریاچه در حدود 4 بعد از ظهر.

سمت اسکن سونار سیستم های که در حال یدک همراه آب با قایق شده اند اسکن پایین دریاچه برای هر گونه اشیاء است که شبیه بدن انسان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>