نیروی دریایی را بالا غیرنظامی عذرخواهی در کثیف حماسه اطراف شیوع کروناویروس در آمریکا کشتی جنگی

واشنگتن — نیروی دریایی بالا غیر نظامی صادر شده عذرخواهی دوشنبه شب پس از مسخره کردن یک کاپیتان که نامه شفاعت برای کمک میان شیوع کروناویروس در آمریکا کشتی جنگی به بیرون درز شد.

“اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده لوحانه و احمقانه” نوشت: وزیر نیروی دریایی توماس Modly در بیانیه ای. “به اعتقاد من دقیقا به این خاطر که او نه ساده لوحانه و احمقانه است که او فرستاده او را هشدار دهنده ایمیل با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت در کشتی خود را.”

“من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث,” او اضافه شده است.

آخرین وحی آمد ساعت پس از Modly ساخته شده تعجب سخنرانی روی coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر در گوام است.

“اگر او فکر نمی کنم که اطلاعاتی که قرار بود برای دریافت به عمومی در عصر اطلاعات این است که ما زندگی می کنند و سپس او یک بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت: خدمه این ناو یو اس اس تئودور روزولت بیش از یک بلندگو.

“جایگزین است که او آن را بر روی هدف,” او گفت:, و اضافه کرد که او ایستاده بود را از تصمیم خود برای از بین بردن Crozier از فرمان او.

هفته گذشته Modly خبرنگاران در پنتاگون که او از دست داده بود اعتماد به نفس در Crozier و حرف “مطرح شده زنگ هشدار بی ارزش.”

ادامه مطلب: نیروی دریایی را تسکین می دهد کاپیتان وظیفه پس از او التماس کرد برای کمک به شیوع کروناویروس در ناو هواپیمابر

قبلا در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ممکن است درگیر در این کثیف tit-for-tat بین Modly و Crozier زمانی که خواسته در مورد حماسه با محوریت کاپیتان خیره کننده درخواست برای کمک.

“نگاه حروف نباید فرستاده شده اند و قطعا آنها نباید شده اند به بیرون درز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که این نامه نشان داد “ضعف” در نیروی دریایی ایالات متحده ،

“آن ضعیف بود ما نمی خواهیم ضعیف” او اضافه کرد و گفت که او می خواست به درگیر شدن در این موضوع از آنجا که او خوشحال بود با Crozier نظامی حرفه ای است.

“من در خود ضبط و او را یک شخص برجسته,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قصد دارم به درگیر شدن و دیدن دقیقا همان چیزی است که در وجود از آنجا که من نمی خواهم به از بین بردن کسی که برای داشتن یک روز بد.”

در چهار صفحه, نامه, اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل Crozier توصیف بدتر شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی یک خانه موقت به بیش از 4000 خدمه. بیش از 100 نفر در کشتی آلوده شدند.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” Crozier نوشت. “گسترش این بیماری در حال انجام است و در حال شتاب گرفتن است.”

برخی از 173 خدمه باید آزمایش مثبت تا کنون احتمالا از جمله Crozier خود را.

ادامه مطلب: هواپیما حامل کاپیتان پنجه نرم می کند برای کمک به پس از بیش از 100 خدمه در حال آلوده با کروناویروس

کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه در طول یک دست تماس در کشتی عرشه پرواز در اقیانوس آرام شرقی 19 دسامبر 2019.

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh | نیروی دریایی ایالات متحده

Coronavirus قرار گرفتن در روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که در حال حاضر لنگر انداخت در گوام شرح زیر به تازگی به اتمام پورت به دانانگ ویتنام.

پانزده روز پس از خروج از ویتنام سه ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت آزمایش مثبت برای ویروس. عفونت شد و اولین گزارش از کروناویروس در آمریکا نیروی دریایی کشتی در دریا.

در مارس 24, Modly خبرنگاران در پنتاگون که سه نفر از ملوانان و کسانی که تا به حال شده است در تماس با این افراد شناسایی شدند و قرنطینه.

و در حالی که پورت تماس برای کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده شده اند لغو Modly در دفاع از تصمیم برای تکمیل بندر تماس با گفتن این که در آن زمان coronavirus موارد در ویتنام بودند کمتر از 100 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>