نیروی دریایی توصیه برقراری کاپیتان coronavirus زده ناو هواپیمابر

کاپیتان برت Crozier آدرس خدمه برای اولین بار به عنوان افسر فرمانده این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در طول یک تغییر فرماندهی مراسم در کشتی عرشه پرواز در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده در نوامبر 1 2019.

نیروی دریایی ایالات متحده | متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس شان لینچ | ایسنا

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی را به مقامات بالا توصیه می شود جمعه که کاپیتان رها از وظیفه بعد از صدایی هشدار دهنده از یک رشد شیوع کروناویروس روی عرشه یک ناو هواپیمابر باید ابقاء نیویورک تایمز گزارش.

تصمیم به بازگرداندن نیروی دریایی سروان. برت Crozier فرمان از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت نشسته با وزیر دفاع علامت Esper. پنتاگون رئیس بود که در جریان توصیه های زیر دریایی ایالات متحده در تحقیقات هنوز برای ثبت نام در بازگشت از کاپیتان. او انتظار دارد که برای تصمیم گیری در جمعه.

آخرین وحی پیروی کثیف رشته ای از حوادث که منجر به استعفای وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

Modly رها Crozier پس از کاپیتان نامه شفاعت برای کمک به کاهش گسترش ویروس کشنده در روی عرشه ناو هواپیمابر به بیرون درز شد به رسانه ها. Modly سپس در زمان 35 ساعت سفر که هزینه مالیات دهندگان $243,000 به آدرس خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت.

در آدرس تحویل از طریق کشتی بلندگوی Modly دو برابر کردن در تصمیم خود برای از بین بردن Crozier و نام سابق کشتی کاپیتان “ساده لوحانه” و “احمقانه است.” ساعت بعد Modly صادر عذرخواهی به نیروی دریایی است.

وزیر نیروی دریایی توماس Modly صحبت می کند در پنتاگون در کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی 2 آوریل سال 2020 است.

لیزا فردینندو | وزارت دفاع

“من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث” او در بیانیه ای گفت در مارس 6.

یک روز بعد Modly دست در استعفای خود را به Esper که پس از آن اعلام کرد که او تا به حال شنود گذاشته جیمز McPherson, خبرگزاری ارتش به جدید اقدام نیروی دریایی ،

‘ملوانان لازم نیست برای مرگ

در چهار صفحه, نامه, اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل Crozier توصیف بدتر شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی یک خانه موقت به بیش از 4000 خدمه. در آن زمان بیش از 100 نفر در کشتی آلوده شدند.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” Crozier نوشت. “گسترش این بیماری در حال انجام است و در حال شتاب گرفتن است.”

کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه در طول یک دست تماس در کشتی عرشه پرواز در اقیانوس آرام شرقی 19 دسامبر 2019.

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh | نیروی دریایی ایالات متحده

Coronavirus قرار گرفتن در روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که لنگر انداخت در گوام شرح زیر به تازگی به اتمام پورت به دانانگ ویتنام.

پانزده روز پس از خروج از ویتنام سه ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت آزمایش مثبت برای ویروس. عفونت شد و اولین گزارش از کروناویروس در آمریکا نیروی دریایی کشتی در دریا.

از روز شنبه همه crewmembers از ناو یو اس اس تئودور روزولت تست شده برای coronavirus با 856 موارد مثبت. از کل موارد 88 ملوانان بهبود یافته اند و یک ملوان درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>