Sinopec کار کارکنان در خطوط لوله اتصال یک Sinopec, گاز, تاسیسات و بینهای انتقال ایستگاه از شرکت نفت ملی چین را (آمو) میدان نفتی Dagang در تیانجین چین در اکتبر 22, 2018.

ایسنا

رئیس اجرایی از انرژی اتریش شرکت OMV کنایه آمیز است که او نیاز به یک کشمکش شدید آب و هوای سرد برای افزایش سود در یک زمان از طول تاریخ کم قیمت گاز طبیعی.

“صادقانه صحبت, اگر من یک آرزو به صورت رایگان لطفا به من ارسال یک یخ بلیزارد برای گاز قیمت” راینر Seele, مدیر عامل شرکت OMV گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز پنج شنبه.

نظرات خود آمد و مدت کوتاهی پس از نفت و گاز گروه اذعان کاهش قیمت کالاها به حال فشرده سود در سه ماه آخر سال 2019 بازتاب یک صنعت گسترده ترند.

گاز قیمت معامله شده در حدود $1.86 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا (MMBtu) در جمعه تا حدود 0.1% در جلسه. کالا است که تقریبا 30 درصد زیر که در آن داد و ستد یک سال پیش از آن — و پایین نزدیک به 15 ٪ از زمان آغاز سال 2020 است.

در آسیا معیار ژاپن-کره-نشانگر (JKM) نقطه قیمت برای گاز طبیعی مایع (LNG) بسته در یک زمان تمام کم از $3.00 MMBtu برای دومین جلسه متوالی در روز پنج شنبه با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط S&P جهانی Platts.

قیمت گزارش آژانس گفت: JKM نقطه قیمت به طور چشمگیری کاهش یافته بود پس از آغاز سال زیر فشار قابل توجهی با توجه به بالا سهام در سطح جهان یک گرمتر از دمای زمستان در شمال آسیا و ادامه داد: عرضه سریع ساخت — به خصوص از پروژه های جدید در ایالات متحده در سواحل خلیج فارس.

شیوع کروناویروس

اختلال و انقطاع ترس در چین به عنوان یک نتیجه از سرعت گسترش coronavirus نیز تشدید فشار بر LNG قیمت S&P جهانی Platts گفت: چین بزرگترین وارد کننده LNG اعلام فورس ماژور در برخی از قراردادها در روز پنج شنبه.

چین ملی نفت فلات قاره پارسیان (CNOOC) اعلام کرد آن را به حال تعلیق در عقد قرارداد با حداقل سه تامین کنندگان در روز پنج شنبه گزارش رویترز با استناد به دو منابع بی نام.

به گفته تحلیلگران این حرکت به احتمال زیاد به بیشتر تار تقاضای چین چشم انداز و نگرانی در مورد تاثیر آن بر تجارت جهانی جریان و قیمت. چین در مقام دوم جهان-بزرگترین وارد کننده LNG.

“Coronavirus شیوع است و اساسا تغییر جهت از LNG در بازار است. آن را در حال حاضر ضعیف و رفتن در این مسیر” ایرا یوسف جهانی سر قدرت و گاز و تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

یوسف افزود که S&P جهانی Platts پیش بینی کرده بود $3 JKM قیمت خواهد ظهور در این سال با شیوع کروناویروس دیده می شود اقدام به عنوان یک کاتالیزور برای این تاریخی سقوط قیمت “و ایجاد شرایط برای آن را به آخرین طولانی تر است.”

“ما نیاز به یک واکنش از اوپک’

ملی چین کمیسیون بهداشت در روز جمعه تایید کرد 31,161 موارد پنومونی-مانند ویروس در کشور با 636 مرگ و میر.

در اوایل این هفته سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده نزدیک به 200 مورد از coronavirus در حداقل 23 کشور در خارج از چین است. WHO اعلام کرده است که شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

“بازار نهفته است البته و به شدت آلوده coronavirus و همه معامله گران نیاز به بیش از یک آسپرین برای بهتر چشم انداز” OMV را Seele گفت.

“من فکر می کنم ما نیاز به بیش از آسپرین ما نیاز به یک واکنش از اوپک,” او اضافه شده است.

Seele گفت: بخشی از دلیل یک اوپک پاسخ لازم بود چرا که coronavirus را می تواند حدود 1 میلیون بشکه در روز) از چین در طول سه ماهه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de