این کشور را به یاد داشته باشید VE روز در ساعت 11 صبح امروز با دو دقیقه سکوت به رهبری پرنس چارلز.

ملکه خواهد شد ارائه یک آدرس شخصی از قلعه ویندسور در 9pm – همان زمان پدرش شاه جورج ششم به آدرس های رادیویی در سال 1945 به مناسبت پایان جنگ جهانی دوم است.

از آن خواهد شد به دنبال یک ملی آستان singalong به ورا لین ما دوباره ملاقات کند.

سومین روز جشن ممکن است کوچک اما اگر هر چیزی که ما در ارتباط با لحظه تاریخی است که افزایش در سال 2020 به عنوان این نسل تلاش می کند تا از ظهور یک تیره لحظه ای در تاریخ آن است.

نخست وزیر گفت: کشور نیاز به همان روح به شکست coronavirus به عنوان جنگ جهانی دوم نسل نشان داده و در مبارزه خود را برای شکست دادن هیتلر.

بوریس جانسون نوشت: “در سالگرد این ما درگیر جدید در مبارزه با کروناویروس که خواسته همان روح ملی تلاش است که شما نمونه 75 سال پیش.

“ما نمی توانیم به پرداخت ادای احترام ما با رژه و جشن های ما لذت می برد در گذشته; شما عزیزان ممکن است قادر به سفر در فرد است.

بیشتر از سومین روز

“اما لطفا به ما اجازه می دهد خود افتخار هموطنان برای اولین بار به پیشنهاد ما قدردانی ما تشکر صمیمانه و جدی ما تعهد: شما همیشه یاد می شود.”

Boris Johnson lights a candle at the Grave of the Unknown Warrior
تصویر: بوریس جانسون چراغ شمع در قبر ناشناخته جنگجو

نخست وزیر افزود: “ما جشن سالگرد پیروزی ممکن است به این تصور که هیتلر سقوط بود به نحوی اجتناب ناپذیر است. شما می دانید بهتر است.

“شما را به یاد داشته باشید لحظات بحران و حتی ناامیدی که کشور ما تحمل شکست, شکست و از دست دادن شدید.

“آنچه ساخته شده بود که تفاوت خود را بگیریم شکیبایی و آرام و در عین حال شکست ناپذیر شجاعت.”

PM Boris Johnson commemorates VE Day
ساعت علائم VE روز

PM گفت: کسانی که در این مبارزه به شکست نازیسم بودند “کاملا به سادگی بزرگترین نسل از انگلیسی ها که تا کنون زندگی می کردند”.

وجود دارد کاهش اعداد سمت چپ زنده که کمک کرد که سومین روز اتفاق می افتد.

Geoffrey Pulzer
تصویر: Cpl جفری Pulzer

جفری Pulzer شد یک فرمانده تانک با 29 زرهی تیپ 11th زره پوش را بدست آورد و در زمان فرود D-روز در تولد 21.

او مبارزه در سراسر فرانسه و تنها زندگی می کردند به گفتن داستان.

“یک خمپاره فرود آمد و در ما مخزن. ما با گوش ما ضربت زنی سیاه چهره و بسیار متزلزل است,” او گفت, اخبار آسمان.

Children at a primary school in Derby held a VE Day lucnh party
تصویر: کودکان در یک مدرسه ابتدایی در دربی برگزار شد سومین روز lucnh پارتی

مانند نخست وزیر Cpl Pulzer در مقایسه با زمان جنگ روح به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در برخورد با کروناویروس.

او افزود: “من با تجربه تمام حمله رعد اسا و من شباهت زیادی بین نگرش و پس از آن — و این نگرش در حال حاضر. انگلیسی doggedness. و نگرش به می گویند بیایید همه با هم کار کنند.”

اما Cpl Pulzer آیا انتقاد مردم برای خرید وحشت – و می گوید او نمی یاد مادر خود را انجام می دهند که در طول حمله رعد اسا.

8th May 1945: A van load of beer passing through Piccadilly Circus on VE Day. The statue of Eros, protected during the war by advertising hoardings, can be seen in the background.
تصویر: 8 مه 1945: یک ون بار آبجو عبور از Piccadilly سیرک در ام روز. مجسمه اروس حفاظت شده در طول جنگ توسط داریوش دیده می شود در پس زمینه.

هفتاد و پنج سال پیش هزاران نفر را به خیابان های لندن در خود به خود جشن و فشرده به بازار برای دیدن خانواده سلطنتی و سپس نخست وزیر وینستون چرچیل در معروف بالکن کاخ باکینگهام.

در میان revelers بود ماری اسکات که یک اپراتور رادیو در D-روز ارسال پیام به نیروهای نظامی در نرماندی.

او گفت: “تمام ملت بود که آمدیم – ما همه خوشحال.

“پایان یک جنگ است یک چیز بسیار ویژه است. شما متوقف نمی در آن لحظه به تعداد تلفات و آنچه که شما پرداخت می شود – قیمت شما پرداخت می شود برای برنده شدن در این جنگ.

“در سومین روز وجود دارد هذیان خوشحالی – شما نام آن وجود دارد. همه جا همین بود. مردم آواز, فریاد, لبخند, خنده, بوسیدن و بغل کردن و در آن همه چیز کاملا بی رویه اما سرگرم کننده بزرگ است.”

Princess Elizabeth was 'insistent' on joining. Pic: National Army Museum
چه VE روز بود و برای ملکه

بی رویه بوسیدن و بغل کردن و یا ممکن نخواهد بود امروز.

رویدادها را به رهبری شاهزاده ولز و دوشس کورنوال چه کسی خواهد پرداخت مسکوت جهات از یک محل در اسکاتلند است.

پرنس چارلز نیز با توجه به خواندن عصاره را از پدر بزرگ خود پادشاه جورج ششم خاطرات از 8 مارس تأمل در نازی تسلیم و پس از شش سال از جنگ.

File photo dated 08/05/45 showing huge crowds at Trafalgar Square, London, celebrating VE (Victory in Europe) Day in London, marking the end of the Second World War in Europe, 75 years ago.
تصویر: جمعیت زیادی جمع شده در میدان ترافالگار به مناسبت سومین روز

در مجلس یک ترومپت از گروه اسکاتلندی گارد را صدا آخرین پست و عوام سخنران آقا لیندسی هویل است با توجه به عنوان خوانده شده گزیده ای از سخنرانی های داده شده توسط چرچیل که در آن او اعلام تسلیم آلمان آوردن جنگ جهانی دوم به پایان رسید.

کار رهبر آقا Keir Starmer در یک پیام ویدئویی برجسته میراث “کسانی که در بازسازی و تجدید کشور ما پس از جنگ” ، singling از تشکیل بیمه خدمات درمانی.

او می گوید: “در زمان عادی ما خواهد پرداخت ادای احترام به دستاوردهای خود را در خیابان احزاب در تجمعات و حوادث در تهی گور. در این سال ما نمی تواند انجام دهد که در این سال ما نمی توانیم با هم باشیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de