ناتاشا شده است محافظ برای چهار ماه. چگونه افراد معلول مقابله زمانی که حمایت دولت به پایان می رسد ؟

برای چهار ماه ناتاشا Coates نشده پا فراتر از جلوی خانه اش جز به رفتن به بیمارستان.

25 ساله بوده است با محافظ با توجه به نادر ایمنی بدن بیماری به نام دکل های همراه فعال سازی سندرم است.

این بدان معنی است که او می تواند به طور بالقوه کشنده واکنش های آلرژیک با هیچ ماشه در هر زمان.

دولت حمایت کرده افرادی که “از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر” ترغیب آنها به سپر با ماندن در خانه “به عنوان آنجا که ممکن است”.

به این معنی برخی از مردم مانند ناتاشا نیست در سمت چپ خانه پس از این مستند آغاز شده و در ماه مارس است.

Natasha says she doesn't 'feel that it’s safe to go out. We don’t have a vaccine. There are still cases. I’m still at a high risk'

“من واقعا نگران ویروس,” او گفت: نقاب و در فاصله در مقابل باغ در ناتینگهام.

“اگر من در آنچه که من از آن به عنوان ‘مردم عادی بیمار’ مانند سرفه یا سرماخوردگی که می تواند یک مشکل اما چیزی که خیلی ناشناخته و بسیار شدید آن را کاملا petrifying.”

بیشتر از Covid-19

اما از 1 ماه اوت محافظ برای ارائه حفاظت اضافی در برابر COVID-19 برای افرادی مثل ناتاشا متوقف خواهد شد مگر در مواردی وجود دارد یک افزایش قابل توجهی در انتقال این ویروس در جامعه است.

او گفت: “من عصبی هستم و در مورد محافظ پایان نه تنها به دلیل آن را به معنی حمایت دولت – مانند بسته مواد غذایی و حمایت عاطفی مردم با چک کردن در در شما – است که دیگر رفتن وجود داشته باشد اما واقعیت این است که مردم در حال رفتن به انتظار من برای جلوگیری از محافظ.

“من احساس نمی راحت انجام آن است. من احساس نمی کنم که آن را بی خطر به بیرون بروید. ما لازم نیست که یک واکسن. هنوز هم وجود دارد. من هنوز هم در معرض خطر است.”

ناتاشا است به تنهایی در او ترس.

Her condition means Natasha could have a potentially fatal allergic reaction with no trigger at any time
Natasha Coates hasn’t stepped foot beyond her driveway for four months, except to go to hospital

تنها 5 درصد از افراد معلول سوال در تحقیقات جدید توسط YouGov گفت: آنها احساس امنیت زمانی که محافظ ارشاد تغییرات.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 20 درصد می گویند که آنها خواهد خانه را ترک نمی کند تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر.

Boris Johnson says there will be an inquiry into coronavirus pandemic
بوریس جانسون می گوید که او باور ندارد که در حال حاضر زمان مناسب برای پرسش اما این است که وجود خواهد داشت یک

و 67 درصد فکر می کنم برنامه های دولت برای کاهش مستند را با نیازهای خود را در نظر میگیرد.

در حال حاضر ناتوانی خیریه حوزه با ارسال نامه ای سرگشاده به نخست وزیر از ائتلاف فعالان خواستار اقدام فوری برای اولویت بندی نیازهای بریتانیا 14 میلیون معلول افرادی شده ایم در سخت ترین ضربه را در طول بیماری همه گیر.

جیمز تیلور, مدیر اجرایی, استراتژی, تاثیر و تغییر اجتماعی برای حوزه گفت: بسیاری از افراد معلول و خانواده های آنها احساس فراموش شده است.

“ما می خواهیم به دولت انجام یک زن و شوهر از همه چیز,” او گفت:.

“در آغاز این سال آنها متعهد به تولید یک استراتژی جدید برای حمایت از افراد معلول و خانواده های آنها.

“ما می خواهیم برای دیدن که دارای اولویت در حال حاضر و ما می خواهیم برای دیدن نیازهای افراد معلول میان به همه recovery برنامه ریزی چه که اقتصادی یا اجتماعی.”

سخنگوی دولت گفت: “ما متعهد به حمایت از افراد معلول از طریق هر مرحله از این بیماری همه گیر و همچنان به کار در سراسر دولت به اطمینان حاصل شود که اطلاعات و راهنمایی در دسترس است و افراد معلول قادر به حمایت آنها نیاز دارید.

“ما در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی برای حفظ دسترسی و تحویل اقلام ضروری برای کسانی که آسیب پذیر هستند و در حال روشن است که در صورت امکان فوری و حاد مراقبت نیاز دارد باید همچنان به ملاقات کرد.

“همانطور که ما پیش از این بی سابقه ای زمان ما ادامه خواهد داد به کار با سازمان های خیریه و ذینفعان بنابراین افراد معلول در قلب ما بهبود است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

برای ناتاشا که برای تحصیل در رشته دیپلم در مطالعات کتاب مقدس و وزارت مسیحی از خانه خطرات به سادگی بیش از حد بزرگ برای بازگشت به هر شکل نرمال هر زمان به زودی.

“من فکر می کنم من خواهد بود آماده به ترک خانه کمتر احساس اضطراب زمانی که یک واکسن است و ما در حال توسعه نوعی از گله ایمنی حتی در صورتی که تا بعد از کریسمس.

“من می خواهم به جای امن تر از متاسفم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>