ناسا راه اندازی خواهد شد, فضانوردان از خاک ایالات متحده برای اولین بار در نزدیک به یک دهه با کمک از SpaceX

این SpaceX Falcon 9 rocket مزین با معروف ناسا “worm” لوگو برای نسخه ی نمایشی-2 ماموریت/

ناسا

ناسا و اسپیس ایکس در حال هدف قرار دادن مارس 27 برای راه اندازی نسخه ی نمایشی-2, راه اندازی اولین فضانورد ناسا از ایالات متحده از سال 2011 و اولین crewed راه اندازی برای Elon Musk فضایی در شرکت.

همانطور که از نام آن پیداست نسخه ی نمایشی-2 خواهد بود که برای بار دوم SpaceX راه اندازی خدمه آن اژدها کپسول به ایستگاه فضایی بین المللی. اما بر خلاف نسخه ی نمایشی-1 در سال گذشته این بار دو فضانورد در هیئت مدیره خواهد بود.

نسخه ی نمایشی-2 تنظیم شده است برای شروع در 4:32 p. m. EDT از گفتوگو 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley خواهد بود بسته به یک SpaceX خدمه کپسول اژدها است که نشسته است در بالای یک موشک فالکون 9.

ناسا مدیر جیم Bridenstine در اوایل این ماه توضیح داد: به CNBC چرا نسخه ی نمایشی-2 شده است یک اولویت برای سازمان است.

“ما نیاز به دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی از ایالات متحده آمریکا. تجاری خدمه برنامه که رفتن را که اتفاق می افتد. آن را ضروری است برای کشور ما که این قابلیت” Bridenstine گفت.

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley buckled به خدمه اژدها کپسول SpaceX برای نسخه ی نمایشی-2.

SpaceX

یک لحظه تاریخی برای SpaceX

نسخه ی نمایشی-2 ماموریت را نشان دهنده یک نقطه عطف بزرگ برای مشک را SpaceX در هدف خود را برای شروع به طور منظم به مردم پرواز به فضا. این شرکت شده است راه اندازی سفینه های فضایی و ماهواره ها و محموله پس از تاسیس آن در سال 2002 اما هرگز انسان — فضانوردان حرفه ای و یا در غیر این صورت.

راه اندازی خواهد شد نهایی تست پرواز برای SpaceX سیستم های قبل از ناسا گواهی آن را به صورت عملیاتی استفاده کنید. Bridenstine توضیح داد قبلا که این طرح را به Behnken و Hurley بازگشت از ایستگاه فضایی پس از حدود دو یا سه ماه. حدود یک ماه پس از بازگشت به ناسا و اسپیس ایکس را راه اندازی خدمه-1 است که این سازمان در نظر گرفته می شود خدمه اژدها “اولین عملیاتی” پرواز است. خدمه-1 را علامت رسمی شروع SpaceX پرواز فضانوردان به طور منظم ماموریت به ISS است.

اقدامات احتیاطی اضافی در میان همه گیر

Bridenstine به ذکر است که ناسا و اسپیس ایکس در حال گرفتن اقدامات اضافی برای محافظت از فضانوردان و دیگر کارگران با توجه به کروناویروس بحران است. در حالی که ناسا مراکز در سراسر کشور قفل شده پایین این سازمان تعیین شده و نسخه ی نمایشی-2 به عنوان “ماموریت ضروری” اجازه می دهد آن را به حرکت به جلو با وجود دولت پناهگاه در خانه محدودیت. حدود 350 ناسا کارکنان برای کار تجاری خدمه برنامه با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی زمانی که مورد نیاز و در حال کار در چرخش.

آژانس “مطمئن شوید که ما در حال تمرین همه ما اجتماعی فاصله اقدامات” Bridenstine گفت. “ما در حال استفاده از شیفت کارگران در راه است که ما را قادر می سازد بیشتر فاصله.”

ناسا همچنین گفت: آن فضانورد مربیان “نزدیک پیوستن به CDC توصیه های کنترل عفونت” با یک “محدود” تعداد کارکنان آینده در تماس با Behnken و Hurley.

“ما همیشه قرنطینه تمام فضانوردان قبل از رفتن آنها به ایستگاه فضایی بین المللی” Bridenstine گفت. “در حال حاضر ما در حال گرفتن حتی بیشتر احتیاط کنند.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>