N26 آلمانی آنلاین بانک حمایت Peter Thiel است که خروج انگلستان — و آن را سرزنش Brexit

والنتین Stalf مدیر عامل شرکت N26 در این بانک در برلین, آلمان.

ولفگانگ Kumm | عکس داد | گتی ایماژ

آلمانی آنلاین بانک N26 گفته است که مشتریان آن را بیرون کشیدن از انگلستان به دلیل آن را نمی خواهد که یک مجوز به کار وجود دارد پس از Brexit.

برلین-بر اساس شرکت تولید شده در بریتانیا در ماه اکتبر سال 2018 حدود شش ماه قبل از کشور خروج از اتحادیه اروپا در ابتدا با توجه به محل. در آن زمان N26 مدیر عامل شرکت والنتین Stalf گفت CNBC حرکت بود “هیچ ذهن و بسیار خوشحال برای ما مستقل از Brexit.”

“با انگلستان داشتن دکمه سمت چپ اتحادیه اروپا در پایان ماه ژانویه ما در دوره به دلیل دیگر قادر به کار در انگلستان با ما بانکداری اروپا مجوز” شرکت گفت: در اعلام به مشتریان سه شنبه. “ما در حال نوشتن و به اشتراک گذاشتن اخبار است که ما خواهد شد از خروج انگلستان و اختتامیه همه حسابها.”

“با عرض پوزش به ترک شود و ما این را درک خواهد بود ناامید کننده برای مشتریان ما است.”

این شرکت گفت: از آن خواهد شد تمام u. k. حساب در 15 آوریل و ارائه مشاوره به مشتریان در کشور برای انتقال وجوه خود را به جایگزین حساب های بانکی.

رقابت سنگین

تاسیس در سال 2013 N26 یکی از چندین به اصطلاح رقیب بانک ها که دیده می شود قابل کشش در اروپا است. هنگامی که آن را وارد در انگلیس در این کشور در حال حاضر به بسیاری از بانکی شروع یو پی اس از جمله Monzo, Revolut و سار.

“منابع (مالی و غیره) گرفتن و حفظ مجوز در انگلستان احتمالا نیست ارزش آن را به عنوان دور به عنوان N26 نگران بود که به نوبه خود نشان می دهد آن را تا به حال تلاش برای به دست آوردن معنی دار تعداد مشتریان در اینجا” سارا Kocianski رئیس تحقیقات در fintech گروه مشاوره 11:FS گفت CNBC از طریق ایمیل.

“با توجه به آن دارای یک اروپایی مجوز آن به راحتی می توانید به نوبه خود توجه خود را به دیگری در بازار وجود دارد بدون هزینه های مورد نیاز به تنظیم در انگلستان”

با توجه به گزارش های اروپا tech خروجی Sifted, N26 تا به حال شده است در تلاش برای به دست آوردن کاربران در انگلیس به سختی خراش دادن 20 بالا-دانلود fintech برنامه ها در این کشور در ماه دسامبر. روشن نیست که چگونه بسیاری از کاربران این شرکت به دست آورد وجود دارد, آن را به عنوان نه شکسته انگلستان اعداد.

به طور کلی neobank جذب قابل توجه 5 میلیون کاربر از جمله 250000 نفر در ایالات متحده از آن جایی که سال گذشته راه اندازی شد. آن را نیز اغوا مبلغ زیادی از سرمایه داشتن مطرح شده بیش از $680 میلیون تا کنون از سرمایه گذاران از جمله Peter Thiel, هنگ کنگ, میلیاردر Li Ka-shing و فن آوری های غول پیکر Tencent.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر