N26 مشتریان احساس ‘خیانت’ توسط آلمان دیجیتال بانک تصمیم به ترک بریتانیا

N26 آرم دیده می شود نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است.

رافائل Henrique | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

مشتریان از بانک آنلاین N26 می گویند که آنها احساس “خشم” و “خیانت” توسط شرکت تصمیم به ترک انگلستان

برلین-بر اساس N26 هفته گذشته اعلام کرد که دیگر قادر به کار در کشور به عنوان آن را نمی خواهد که مجوز مناسب برای انجام این کار پس از Brexit. شروع خواهد شد تا بسته شدن تمام u. k. حساب Apr. 15.

این شرکت ساخته شده آن انگلستان تاخت و تاز کردن در اکتبر سال 2018 بیش از دو سال پس از همه پرسی انگلستان در آن عضویت در اتحادیه اروپا و شش ماه قبل از Brexit در ابتدا برنامه ریزی شده است.

میگوئل Frias Mosquea یک N26 مشتری مستقر در لندن گفت: CNBC او احساس “خشم” N26 حال سرزنش خود انگلستان عزیمت در Brexit: “این خبر جعلی.”

“مطمئنا آنها نیاز به بهانه ای برای سرمایه گذاران و سرزنش از آن در مبارزه با تروریسم در اروپا و نه در سوء مدیریت و یا عدم دانش در مورد چگونه به مقابله با انگلستان بازار” 33 ساله گفت. “بهتر است به تظاهر نیست خود را شکست.”

یکی دیگر از ایان کوک گفت که او احساس “نا امید” توسط N26 به انگلستان بسته شدن گفت او یک فن از شرکت ارائه داشتن شروع به استفاده از آن را در ماه جولای سال 2019.

“آنها هنوز هم من تنها بانکداران بنابراین من استفاده کرده اند و سایر بانک ها” آشپز که بر اساس زبان انگلیسی شهرستان میدلندز غربی گفت. “من ترجیح می دهم N26 بیش از سایر بانک ها به دلیل ‘اضافی’ آمده است که با این حساب.”

طبخ, 62, گفت که او نیز احساس “خیانت” به عنوان N26 “هرگز به هر نشانه ای که انگلستان ترک اتحادیه اروپا در امر تجارت را دشوار است برای آنها.” او افزود: “من باور نمی Brexit بود به سرزنش می کنند.”

چه N26?

N26 یکی از یک نژاد جدید branchless بانکی رقبا به دنبال به دست آوردن سهم بازار از امتیازهای خود را نرم و صاف کردن برنامه ها و کلمه از دهان بازاریابی است. در بریتانیا از آن وارد شده بود به یک بازار در حال حاضر آب گرفتگی با بانکداری رقبا از Monzo برای Revolut.

N26 نشده افشا آن انگلستان تعداد مشتری عموم, اما گزارش آن را گفته اند موفق به جذب فقط 200,000 مشتریان در انگلستان پس از آن باز وجود دارد در سال 2018 است. Monzo آن نزدیک ترین رقیب خود برداشت تا 3.6 میلیون مشتری پس از آن تاسیس شد در سال 2015.

Andrew Bowen, مدیر عامل شرکت کاردیف ولز مبتنی بر امور مالی شخصی مقایسه وب سایت به نام PocketRate گفت که هر چند او را N26 کاربری خود مشتریان از بانک او را با تعامل هستند “نا امید که N26 کشیده.”

اما او افزود: “آنها مرتب کردن بر اساس از مشتریان که در حال حاضر دریافت Monzo برنامه یا سار برنامه از قبل به هر حال.”

پس N26 اعلام به مشتریان است که این امر شاتر عملیات خود را در انگلستان رقبای سار و Monese استفاده از آن به عنوان یک فرصت بازاریابی برای امکان استفاده از از دست دادن یک رقیب.

“فقط متوجه خود بانک ساخت سریع Brexit? نگران نباشید — ما در اینجا به ماندن” سار گفت: در یک صدای جیر جیر. “اگر شما نیاز به مبارزه با تروریسم در اروپا-اثبات GBP حساب ما می تواند خود را مطابقت کامل” Monese توییتی.

Mosquea گفت که او ترجیح داده Monzo و Revolut ارائه بیش از N26 را ادعا “خدمات به مشتریان از N26 بود به شدت وجود ندارد.”

‘با عرض پوزش’

برای آن بخش N26 گفت: قصد آن بود “همیشه به ماندن در انگلستان” اما این نتیجه دسامبر انتخابات و امضای Brexit به قانون “به معنای ما را در موعد مقرر قادر به کار در انگلستان با ما بانک اروپایی مجوز است.”

“به محض این که آن را روشن بود که ما را مجبور به خروج انگلستان بازار ما این ابلاغ به مشتریان به منظور به عنوان باز و شفاف که ممکن است” گفت: N26 CNBC در پاسخ به انتقادات مشتری.

“با عرض پوزش به ترک شود و ما این را درک خواهد بود ناامید کننده برای مشتریان و اولویت ما در حال حاضر است برای اطمینان از انتقال آرام برای آنها است.”

تاسیس در سال 2013 N26 برداشت های قابل توجه از 5 میلیون کاربر در سراسر جهان است. گفته می شود که 250000 نفر از کسانی که در آمریکا از آن جایی که سال گذشته راه اندازی شد و این شرکت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ورود به برزیل بعدی.

این شرکت مطرح شده بیش از $680 میلیون از سرمایه گذاران از جمله پی پال موسس Peter Thiel, هنگ کنگ, میلیاردر Li Ka-shing و فن آوری های غول پیکر Tencent. آن را به ارزش $3.5 میلیارد سال گذشته ساخت آن را یکی از بزرگترین fintech شرکت در اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>