عمر اسلام, 25, از Newham در شرق لندن از دست پدر خود به COVID-19 دو هفته پیش. آخرین جمعه عمه اش فوت ناشی از این بیماری است.

پدرش دوست خوب نیز درگذشت و از آن به عنوان یک مرد دیگر در عمر جاده و یک زن و شوهر مسن دو خیابان دور. عموی خود است و در حال حاضر در حال مبارزه با ویروس.

Omar توصیف برنامه های به آرامی بلند مستند محدودیت به عنوان “احمق” و آن را به یک دیدگاه مشترک بسیاری در جامعه است که در آن او زندگی می کند.

او گفت: اسکای نیوز: “رفع محدودیت های آن را بدتر خواهد کرد چرا که ما نمی انجام هر چیزی در مورد آن نشده است.

“هنگامی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاد من فکر کردم یک زن و شوهر از صد فوت کرده اند – آن را نه پدر من نیست هر کسی که من می دانم. سپس همه ناگهانی آن است که کسی که شما می دانید. و این زمانی است که شما متوجه این واقعی است. این یک چیز جدی است.”

Newham ثبت مرگ و مير ناشی از COVID-19 از 144.3 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر – که بدترین در انگلستان و ولز به گزارش دفتر ملی آمار. و کسانی که زندگی در سخت-آمار مناطق مانند Newham همه بیش از حد آگاه چگونه خطرناک این ویروس است.

Omar Islam
تصویر: عمر ترس خود را از ادامه کار در یک شرکت اجاره ماشین ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس در صفحه اصلی

تا به حال دولت سازگار پیام شده است به ماندن در خانه.

بیشتر از Covid-19

این و تکان دهنده روزانه مرگ و میر در اخبار شده است به اندازه کافی برای متقاعد کردن بسیاری از افراد در انگلستان به پایبندی به ارشاد.

به دور از یک مستند خستگی می ترسید توسط دولت وجود دارد واقع شده است بالا رود پیروی از بریتانیا.

اما با دولت در حال حاضر با توجه به روند کاهش محدودیت, Newham یک مثال از یک جامعه است که نیاز به برخی از قانع کننده است که آن را بی خطر است برای بازگشت ،

عمر پدر Rouful شد مناسب و سالم 65 ساله است.

او حتی اگر او می خواهم خود جدا.

عمر با پدرش زندگی می کردند و نگران است که به دلیل او می خواهم ادامه کار را در یک وسیله نقلیه اجاره شرکت او ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس در صفحه اصلی.

او در حال حاضر furloughed است و در هیچ عجله به بازگشت به کار.

“جایی که من کار شما باید به تعامل با اعضای عمومی و نه فقط بیماری شما رو به نگاه کردن به آن را حمل به عنوان به خوبی. شما هرگز نمی دانید که یک حامل است. من هنوز هم به کار هنگامی که پدر من در خانه بود و من نمی دانم اگر من آن را به خانه آورد.

“من می ترسم. من یک مادر بیمار و همچنین. من نمی خواهم به کسی به کار می رود و پس از آن او آن را جلب خاموش من – و پس از آن من از دست پدر و مادر دیگر.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ما اغلب می شنویم در مورد علم در پشت گسترش ویروس. هیچ بخشی از این رفتار ما انسان ها آنجا که مصمم است با آنچه که در سر ما.

دولت با استفاده از یک ترس منطقی برای موفقیت در متقاعد کردن جامعه به مستند. اما از آن است که در حال حاضر تبدیل به رفتاری دانشمندان به بررسی چگونگی تغییر که پیام هنگامی که زمان می آید به سهولت اقدامات و اقتصاد در حال حرکت دوباره.

“این یک مشکل بزرگ” می گوید: پروفسور پیتر Bay از گروه روانشناسی در دانشگاه لندن است.

“در این لحظه پیام است همه چیز در مورد چگونه ضروری است به ماندن در خانه و اگر یک تغییر در سیاست که آنچه که مردم نیاز به دانستن است چرا که تغییر کرده است؟”

دولت مجموعه ای است از پنج آزمون برای لغو محدودیت.

Omar Islam with his father
تصویر: عمر که در تصویر با پدرش Rouful
  1. تضمین بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله
  2. پایدار و سازگار کاهش میزان مرگ و میر
  3. میزان عفونت در حال سقوط به سطوح قابل کنترل
  4. حصول اطمینان از آزمون و PPE دیدار با تقاضا
  5. اعتماد به نفس بودن تنظیمات را تحریک نمی شود دوم اوج.

اما آنچه که نقطه اوج که در آن کسانی که در آزمون ملاقات کرد ؟ و عمومی موافقت با دولت ارزیابی می کند ؟

در هر مرحله که در آن محدودیت ها کاسته پیام ممکن است تبدیل به سخت تر برای انتقال.

استاد Bay می گوید: “آنچه ما در حال حاضر یک پتو اندازه گیری آن بسیار ساده است به درک آنچه که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد – اما اگر آرامش مشروط و مشروط در همه نوع از همه چیز برای انجام با سن و یا هر آنچه در آن ممکن است – که برای رفتن به سخت تر برای دریافت در سراسر. مردم ممکن است آن را درک کنند – اما همچنین آنها ممکن است به خصوص سازگار با آن چرا که آنها ممکن است احساس وجود دارد که بی عدالتی در راه تنوع تنظیم شده است.”

مقدار نیز بر اساس ایمان و اعتماد به دولت است.

در Newham ما ملاقات خانواده ها که نمی خواهد فرستادن کودکان به مدرسه و تا زمانی که این ویروس به طور کامل از بین رفته اند.

یک راننده تاکسی گفت که او نمی خواهد به بازگشت به کار تا زمانی که یک واکسن کشف شده است.

Omar Islam and his father Rouful
تصویر: Rouful اسلام درگذشت با وجود این واقعیت که او خود جدا شد و در سلامت خوب

Newham تحویل راننده جیمز فرناندز گفت: آسمان, اخبار او “نه مبارک در کوچکترین” با هر یک از برنامه های مطرح به لغو محدودیت.

او گفت: “من به آنها اعتماد ندارد چرا که آنها جناح کل سیاست از ابتدا.

“دولت گفت: این خوب بود برای Cheltenham festival به جلو بروید و آن را خوب برای فوتبال اسپانیا هواداران برای آمدن به لیورپول زمانی که آنها مجاز به رفتن به ورزشگاه خود را در مادرید. من نمی خواهد به بازگشت به کار تا زمانی که من فکر کردم آن را امن است.”

رفتاری دانشمندان می گویند تعدادی از عوامل تغذیه به مردم اعتماد به نفس به ظهور از خانه های خود را اعم از تجربه شخصی به یک فرد سیاست با مطالعات نشان می دهد افرادی که با بیشتر جناح راست views کمتر ریسک گریزی.

استاد Bay می گوید مهم خواهد بود برای به دست آوردن حق و فرستادگان و همچنین پیام حق در متقاعد کردن مردم است که آن را بی خطر است برای بازگشت به کار و خیلی بستگی به اقدامات صورت گرفته توسط دولت در نشان دادن آنها از وضعیت تحت کنترل است.

او گفت: “با آزمایش و تماس با ردیابی است که رفتن به تغییر بازی کمی — و وجود دارد چیزی است که ساخته می شود از نظر garnering اعتماد مردم آن است که به درجه ای امن برای آنها برای ادامه و در مورد. آن را نمی توان حدس و گمان اگر آن را در حال رفتن به حمل مردم است.”

نخست وزیر بوریس جانسون نیز نشان داد که استفاده از ماسک ممکن است به مردم “اعتماد به نفس” را به رفتن به محل کار حتی اگر دولت قبلا مطرح شک و تردید در مورد اثربخشی ماسک های مورد استفاده توسط عموم مردم در جلوگیری از گسترش ویروس.

رفتاری دانشمندان می گویند با پوشیدن یک ماسک را می توان یک “اجتماعی نشانه” به دیگران است که شما رفتار مسئولانه است.

همه این است زنگ که در برخی از نقطه به زودی این پیام است که رفتن به تغییر دهید, شاید ماهرانه در ابتدا به عنوان دولت توازن تهدید ویروس در برابر تهدید مستند به اقتصاد است.

سیاست گذاران هستند که مجبور به بالا-خطر تصمیم گیری در یک محیط نامشخص و هر کس نمی خواهد با آنها به توافق برسند.

اما در حالی که قفل شده است یک مشکل بزرگ به لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به آن است که کاهش این محدودیت ها که در آن گسل بزرگ-خطوط ممکن است شروع به ظاهر می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de