مادر سهام تصویری از پریشان, پسر 9 آسيايي خود dwarfism

یک مادر درخواست برای مشاوره بعد از ارسال تصویری از او را پریشان nine-year-old son گفتن از غم و اندوه خود را با توجه به “ثابت” قلدری خود را بیش از dwarfism.

دانشآموز Quaden Bayles, از, Queensland, استرالیا است که در سیل اشک در Facebook فیلم به عنوان او در مورد اینکه برداشت به دلیل ناتوانی خود را.

“من قصد دارم به مرگ ، به من چاقو, من قصد دارم خودم را بکشم. من یک چاقو در حال حاضر, بنابراین من می توانید چاقو را در قلب. شما به تماشای من,” او می گوید در این فیلم به ضرب گلوله از مادر خود ،

او بعد اضافه می کند: “من می خواهم کسی را به کشتن من…من می خواهم به مرگ است.”

Quaden's mother says her son faces constant bullying for his condition
تصویر: Quaden مادر می گوید پسر او چهره ثابت قلدری بیش از وضعیت خود

Quaden را Yarraka که فیلم برداری این ویدئو گفت: “این چیزی است که قلدری می کند:” قبل از توضیح است که او را به “به طور مداوم نگه داشتن چشم در او به دلیل اقدام به خودکشی”.

“بنابراین در حال حاضر ما به شدت خودکشی کودکی که بیمار است و از قلدری است که هر روز که او به مدرسه و یا در.

“این هر f****** * * * روز و ما مریض هستید.”

بیشتر از جهان

Ms Bayles در ادامه می گویند او تا به حال شروع فیلمبرداری این فیلم در روز چهارشنبه پس از شاهد یک حادثه به عنوان او را برداشت Quaden از مدرسه.

او گفت: “ما فقط رفت و به او انتخاب کنید تا و دیدم یک دانش آموز نوازش بر سر او و سرگرم کننده از ارتفاع خود را…او زد به ماشین در حمله و تشنج از آنجا که او نمی خواست من را به یک صحنه در مدرسه.”

Quaden was in floods of tears during the video after a recent incident
تصویر: Quaden شد و در سیل اشک در این ویدئو پس از حادثه اخیر

پخش تصویری از ماشین او گفت که او احساس او “عدم” به عنوان یک پدر و مادر به عنوان روزانه حوادث “نام تماس با اشاره به تفاوت خود را” بودند و “صدمه زدن به ما به عنوان یک خانواده”.

“من در حال حاضر به نام مدرسه,” او اضافه شده است. “آن شده است چند بار. هر دفعه هم بچه های جدید که آگاه نیست Quaden وضعیت.”

Quaden متولد شد و با achondroplasia dwarfism, یک بیماری ژنتیکی است که بر یک فرد رشد.

Ms Bayles می گوید او می خواهد پدر و مادر برای آموزش کودکان خود را در اثر قلدری و افزایش معلولیت آگاهی است.

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از هفت میلیون بار از آن پخش شد به Facebook در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

آن را نیز به اشتراک گذاشته و صدها هزار نفر از زمان و جلب توجه در سراسر جهان است.

“Quaden شما اینجا این مدرسه ممکن است کار نمی کند اما وجود خواهد داشت فضا برای شما” یکی Facebook کاربر اظهار نظر در این ویدئو.

یکی دیگر گفت: “این دل من می شکند. ببخشید این پسر کوچک را از طریق این … شما یک فرد بهتر از کسانی که قلدر.”

بومی همه ستاره راگبی لیگ تیم نیز تا به حال یک پیام برای Quaden که آنها ارسال شده در یک ویدیو به Facebook.

دعوت او را به رهبری آنها را در این زمینه پیش از بازی روز شنبه به آنها گفت: “ما می دانیم که شما در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت در حال حاضر, اما پسران در اینجا ما به شما کردم.

“فقط مطمئن شوید که شما در حال فکر کردن چیز درست چون ما می خواهیم شما در اطراف…آن را به معنای بیشتر به ما از شما, جوانه, فقط مطمئن شوید که شما به دنبال پس از خود است.”

در ضمن Ms Bayles انتشار بیانیه ای از طریق پایه بلند 4 Dwarfism گروه – که Quaden برجسته عضو – می گویند پیام های پشتیبانی شده “خسته کننده”.

آن گفت: “Quaden Bayles’ خانواده می خواهم این زمان اولا برای تشکر از همه برای قریب به اتفاق نشان از عشق و حمایت از بسیاری از مردم در سراسر جهان است.

“با توجه به حجم زیادی از پیام های ما قادر به پاسخ به هر کس در این زمان که ما نیاز به زمان برای پردازش به عنوان یک خانواده است و می خواهم بپرسم که رسانه ها احترام خانواده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>