Mt. سینا سلامت راه اندازی coronavirus نرم افزار برای ردیابی شیوع در سراسر شهر نیویورک

یک مسافر به نظر می رسد در تلفن خود را در حالی که با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت در ققنوس فرودگاه بین المللی در 14 مارس سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. مسافران در حال پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus (COVID-19).

کارول کوئیلو

یک تیم از دانشمندان داده و پزشکان و مهندسین در شهر نیویورک کوه سینا سیستم بهداشت و درمان ایجاد کرده است یک برنامه است که با هدف پیگیری گسترش COVID-19 در شهر در نظر گرفته مرکز کشور شیوع.

بیمارستان بیماران و ساکنان شهر قادر خواهد بود برای نظارت بر علائم خود را از طریق یک وب سایت بر اساس برنامه به نام توقف COVID نیویورک کوه سینا گفت: در آزادی مطبوعات. برای ثبت نام در بیمارستان تشویق ساکنان به متن “COVID” به 64722. کاربران نیاز به تکمیل یک بررسی اولیه و سوالات در مورد جمعیت, قرار گرفتن در معرض و علامت تاریخچه و پس از کوتاه روزانه نظر سنجی در مورد علائم خود را از طریق پیام های متنی ارسال و به تلفن های خود را.

داده ها می تواند هشدار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد رشد خوشه از موارد در برخی مناطق خاص در شهر که می تواند کمک به آنها را بهتر و تخصیص منابع در طول پنج بخش نیویورک بیمارستان گفت. Coronavirus آلوده بیش از 76 ، 000 نفر در نیویورک به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر در آمریکا

“برای انجام این کار ما نیاز ما تمام شهرستان برای کمک به نه تنها کسانی که در بیمارستان ها و یا با دسترسی به مراقبت های بهداشتی. همه گنجانده شده است و هر کس می تواند کمک کند. گرفتن سراسر شهر بود coronavirus اطلاعات از ساکنان قبل در طول و پس از تبدیل شدن آنها به بیمار می تواند کمک به کاهش فشار بر منابع پزشکی و کمک به کاهش گسترش گفت:” لورا Huckins و دستیار استاد در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در آزادی مطبوعات.

کوه سینا سیستم بهداشت و درمان است که شهر نیویورک بزرگترین علمی پزشکی, سیستم, شامل هشت بیمارستان و یک دانشکده پزشکی و یک شبکه گسترده ای از اتفاقات شیوه های سراسر بیشتر New York منطقه است.

این اولین بار است که یک برنامه طراحی شده است برای کمک به مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ماه فوریه در چین راه اندازی یک برنامه است که آهنگ مردم و هشدار آنها را اگر آنها شده اند در “تماس نزدیک با فرد آلوده” با کروناویروس جدید. در سنگاپور دولت نورد از یک برنامه به نام TraceTogether است که با استفاده از بلوتوث سیگنال های بین تلفن های همراه برای دیدن اگر بالقوه حامل coronavirus شده است در تماس نزدیک با افراد دیگر.

موسسه تکنولوژی ماساچوست نیز توسعه یک برنامه به نام “خصوصی کیت: مسیرهای امن.” ایده این است که کاربران می توانند به روز رسانی اطلاعات مربوط به خود را در برنامه و سپس اعلام کند در صورتی که coronavirus یا نه.

این نرم افزار مانند MIT و کوه سینا نیاز به استفاده گسترده موثر باشد.

“اکثر داده ها با استفاده از راهنمای بالینی تصمیم گیری برای COVID-19 تولید شده در چین اما با شهر نیویورک در میان شهرهای با بیشترین تعداد موارد—تعداد که همچنان به رشد—می بینیم مهم و فوری نیاز به درک بیشتر در مورد سیر بالینی این بیماری گفت: Girish Nadkarni دستیار استاد در Icahn در مونت سینای در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>