نمایندگان مجلس تقاضا فوری طرح برای مقابله با افزایش خشونت خانگی در طول مستند

اقدام فوری مورد نیاز است برای مقابله با افزایش استفاده داخلی باعث اقامت در خانه مشاوره تحت coronavirus مستند با توجه به یک گروه از نمایندگان مجلس است.

عوام صفحه اصلی کمیته امور هشدار داد که بدون گام های فوری برای رسیدگی به این مسئله خانواده ها و جوامع خواهد بود برخورد با “عواقب ویرانگر” برای یک نسل به نسل آمده است.

تماس برای کمک به قربانیان به طور قابل توجهی افزایش یافته بود – با شواهد حوادث بودند تبدیل شدن به پیچیده تر و جدی با “سطوح بالاتری از خشونت و سرکوبگر کنترل”.

یک سازمان – شمارش مرده زنان – محاسبه کرده است که بین 23 مارس زمانی که این مستند آغاز شد و 12 مارس وجود دارد حداقل 16 استفاده داخلی به کشتار زنان و کودکان است.

A police leader says there have been reports of abuse linked to the virus
به دام افتاده در داخل خانه با یک مصرفکننده

در حالی که کمیته استقبال اطلاعات عمومی کمپین راه اندازی شده توسط دولت در اوایل این ماه آن گفت: وزرای نیاز به رفتن بیشتر و با برنامه عمل رهبری دبیر خانه.

این کمیته گفت: این طرح باید شامل دسترسی به اطلاعات و حمایت از, پیشگیری و توسعه مسکن حمایت و پناه اقامت و همچنین به عنوان یک “قوی عدالت کیفری”.

در خصوص آن گفت: خدمات پشتیبانی برای استفاده داخلی و کودکان آسیب پذیر مورد نیاز “فوری و مستقیم کمک های مالی” — در غیر این صورت قربانیان خواهد بود قرار “در خطر بسیار بیشتری از آسیب”.

بیشتر از انگلستان

این خواست وزیران به راه اندازی یک بودجه اضطراری بسته ringfenced در £750 متر صندوق دولت وعده داده است برای موسسات خیریه در برخورد با کروناویروس بحران است.

این کمیته گفت: استراتژی ملی باید حمایت شود تا با اقدام محلی برنامه های تولید شده توسط مقامات محلی به عنوان بخشی از اورژانس COVID-19 آماده سازی.

Priti Patel
Coronavirus داخلی abuse کمپین راه اندازی شد

رئیس کمیته ایوت کوپر گفت: “در خانه ماندن است و بخش مهمی از این استراتژی برای جلوگیری از coronavirus از گسترش و صرفه جویی در زندگی می کند اما برای برخی از مردم خانه است امن نیست.

“اقدام فوری مورد نیاز است برای محافظت از قربانیان و جلوگیری از عاملان از بهره برداری این مستند به افزایش سوء استفاده.

“عاطفی جسمی و اجتماعی زخم از خشونت خانگی می تواند یک عمر گذشته. اگر ما نمی کنند, و برای مقابله با آن در حال حاضر ما احساس خواهد کرد که عواقب ناشی از افزایش سوء استفاده در طول coronavirus بحران برای سالهای زیادی را به آمده است.”

حفاظت وزیر ویکتوریا اتکینز گفت: “دولت اتحاد همگانی کسانی که در معرض خطر سوء استفاده های داخلی در این دو طرح ملی سلامت و اضطراری است. این شامل یک اختصاص داده شده کمپین ملی برای ارائه کمک های عملی به قربانیان
حمایت از موسسات خیریه به آنها کمک های مالی و منابع آنها به طور خاص گفت که آنها نیاز به کمک به مردم از طریق این بحران است.

“ما در حال اقدام در سراسر دولت است. در کنار #youarenotalone کمپین ما افزایش بودجه برای افزایش خدمات آنلاین کمک و پشتیبانی فن آوری به درخواست سازمان های خیریه و من از کار با استفاده داخلی کمیسیون در مورد چگونه آنها می توانند با استفاده از دولت £750 متر صندوق برای حمایت بیشتر قربانیان است.”

اگر شما شک شما مورد آزار قرار گرفته و نیاز به صحبت با کسی وجود دارد که مردم می تواند به شما کمک کند.

:: ملی خشونت خانگی تلفنی: 0808 2000 247

:: کمک زنان

:: پناه

:: احترام به خط تلفن به صورت نر داخلی قربانیان سوء استفاده: 0808 8010327

:: Galop به همجنسگرایان+ ضد خشونت خیریه: 0800 999 5428

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>