نصب ایالات متحده-چین تنش هستند و “سودمند” برای هنگ کنگ شهر را اداره می گوید

ایالات متحده-چین تنش خوب نیست برای هنگ کنگ گفت: این شهر وزیر تجارت و توسعه اقتصادی به عنوان او خواست هر کس به رسمیت شناختن است که “دشمن مشترک” از جهان است coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال … دیدن متحده-چین تنش ها نصب است که مدعی به هنگ کنگ و همچنین به تجارت بین ایالات متحده و چین است. اما همانطور که ما در حال مبارزه با این بیماری همه گیر من فکر می کنم آخرین چیزی است که می خواهم این است که بیشتر حواس پرتی که مزاحم یا اخلال در تجارت” ادوارد یاو گفت CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

وی با اشاره به “اقتصادی متوازن در سراسر اقیانوس آرام” که نشان می دهد “بسیار قوی” همبستگی چگونه به خوبی یک کشور شامل شیوع در مقابل آن عملکرد اقتصادی. وی به چین به عنوان یک مثال که در آن اقتصاد خود را در میان اولین برای جستن به عقب پس از ضربه اول در این بیماری همه گیر.

ما باید درک کنیم که دشمن مشترک … برای کل جهان و … است که همه گیر است که این ویروس نیست و هر یک از دیگر.

ادوارد یاو

هنگ کنگ وزیر تجارت و توسعه اقتصادی

اما برخی دیگر از اقتصادهای در منطقه شده اند آمار با رشد دو رقمی کاهش می یابد. هنگ کنگ با رشد آهسته به یک “بی سابقه” 9% کاهش در سه ماهه دوم یاو گفت. اقتصاد این شهر شده است تا در چند جبهه: طرفدار دموکراسی تظاهرات که صدمه کسب و گردشگری به شدت و در حال حاضر coronavirus. شهر را دیدم عود در موارد دوباره به تازگی منجر به محدودیت بودن reimposed.

“اگر ما قادر به شامل Covid-19 به صورت جداگانه و در مجموع من فکر می کنم همه ما با تحمل تلفات. بنابراین در هر صورت من و گفت که شاید این سونامی اقتصادی ناشی از Covid-19 … من فکر می کنم این چیزی است که ما باید به طور خاص برای هنگ کنگ بودن بنابراین بین المللی طوری در هم تنیده با ما تجارت با جهان” یاو گفت. “من فکر می کنم ما بسیار آگاه است که ما باید در هر مرحله به مبارزه با Covid-19 و همچنین برای سهولت هر گونه تنش در آن (حال) های غیر ضروری و بی دلیل است.”

پیاده پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در سراسر جاده در هنگ کنگ و چین در جمعه 10 ژوئیه سال 2020 است.

Roy لیو | بلومبرگ | گتی ایماژ

رابطه بین واشنگتن و پکن بدتر شده در این سال به عنوان دو کشور داد و بیداد بیش از یک طیف وسیعی از مسائل از ریشه های همه گیر به بحث امنیت ملی قانون و چین ادعای مالکیت در دریای چین جنوبی است.

هنگ کنگ شده است و در نزاع. پس از پکن تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ واشنگتن گفت: آن را لغو شهرستان ویژه وضعیت معاملاتی با ایالات متحده است که مطرح شده است و ترس است که هنگ کنگ وضع مالی توپی می تواند فرسایش.

علاوه بر این دولت آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که کالاهای ساخته شده در این شهر صادر شده به ایالات متحده نیاز به برچسب به عنوان ساخته شده در چین به جای دلار هنگ کنگ پس از سپتامبر. 25.

وقتی پرسیده شد که در مورد توسعه یاو مراجعه کننده به سازمان تجارت جهانی قوانین آن دولت است که هنگ کنگ است که به عنوان خود را با استفاده از برچسب برای صادرات آن و اضافه کرد که آن را “موضوع را با آمریکا”

“ما باید درک کنیم که دشمن مشترک … برای کل جهان و … است که همه گیر است که این ویروس نیست یکدیگر را” او گفت:. “متاسفانه من فکر می کنم ما در حال کشیده شدن به تنشهای ژئوپولیتیک اساس. اما البته هنگ کنگ را سرباز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>