مادر یکی از بیمه خدمات درمانی کارگر عفو قاتلان او

مادر یک بیمه خدمات درمانی کارگر که به قتل رسید روز پس از درگذشت پدر از coronavirus گفته است که اخبار آسمان او می بخشد پسر او را آزاد کرد.

دیوید گمه, 24 بود با چاقو به مرگ در چه پلیس به نام “کاملا بی دلیل حمله” در Newham شرق لندن پس از خروج از خانه خود را در روز یکشنبه.

کارآگاهان تحقیق در مورد قتل او جذاب هستند برای شاهدان که دیدم یک نقره دوج کالیبر در بر داشت رها شده پس از قتل لینکلن در جاده پلیستو.

قاتلان او در سمت چپ صحنه در وسیله نقلیه که تا به حال شبیه سازی شده شماره صفحات و دیده شد رانده از طریق بدون ورود ثبت نام از کامبرلند جاده ها است.

ماشین به سرقت رفته بود در دگنهم در 16 مارس و متمایز بود به عنوان آن را به حال به طور موقت چرخ جلو در سمت مسافر.

David Gomoh, who was stabbed to death in an 'unprovoked attack'
تصویر: دیوید گمه شد چاقو به مرگ در یک کاملا بی دلیل حمله’

“او یک پسر خیلی خوب. او همیشه به من خوشحال. او رفت و به پایان رسید دانشگاه و یک کار خوب در بیمه خدمات درمانی” مادرش, Miran گمه گفت.

این مادر و دو او را در بر داشت پسر سقوط در جلوی خانه و خانواده در روز یکشنبه شب بعد از ساعت 10.30.

بیشتر از Coronavirus

او گفت: “من نمی دانم که چگونه او با تمام قدرت خود را جرات است که در آینده می آیند و سقوط در خارج از خانه. من نمی دانم که در آن انرژی به دست کشیدن بر روی درب. من بیرون آمد و به او برگزار می شود. من تا به حال او را در آغوش من است.”

پرستار و ماما در Newham بیمارستان دانشگاه قبلا هایی برای دیوید, پدر, کن گمه که تا به حال قرارداد coronavirus و مرگ او در اوایل این ماه. آقای گمه مراسم تشییع جنازه چهارشنبه برگزار شد.

دیوید که فارغ التحصیل شده با درجه بازاریابی از سوتبنک دانشگاه شد و در حال حاضر تلاش برای آمدن به شرایط با مرگ پدرش.

“شوهر من فوت در مارس 7 و از تولد پسرم بود و دو روز پس از آن. من نه به خاک سپرده شد همسرم و پسرم کشته شد به عنوان به خوبی. من در حال حاضر به اندازه کافی گریه و من فقط می خواهم این را گفت:” Ms گمه.

Ms گمه گفت: این تصمیم به بخشش او حمله شد و یکی از سخت ترین او را اما او در آغوش او ایمان مسیحی و جذاب برای هر کسی که با اطلاعات به جلو آمده و به پلیس کمک می کند.

“به افرادی که به انجام این کار شما من را ببخش از قلب من,” او گفت:.

“شما من را ببخش زیرا شما نمی دانید که آنچه شما انجام شد. من دعا می کنم برای رحمت برای شما. من نمی دانم چرا شما این را انجام داده اند اما هر کجا که شما هستند لطفا به جلو آمده است.

“من می خواهم شما بدانید که من شما را ببخشد. شما را کشته اند ، شما butchered او – او هیچ چیز در همه. من شما را ببخشد.”

Det رئیس Insp لورنس اسمیت گفت: “دیوید در تلفن به دوست دختر خود را در زمان و heartbreakingly برای او شنیده اولیه تعامل بین مهاجمان و دیوید.

“این به نظر می رسد او کاهش یافته است تلفن را به عنوان او دور زد و خط تلفن باز بود که زمان این حمله است. بنابراین شما می توانید درک درک کنند که او را ویران کرد.

“ما به شدت مشتاق به پیدا کردن که با استفاده از آن نقره دوج کالیبر خودرو و که در آن است که وسیله نقلیه ذخیره شده بود.

“این خودرو کاملا منحصر به فرد است. ما امیدواریم که تنه زدن به خاطرات مردم به عنوان جایی که این خودرو ممکن است در طول این دوره است.”

هر کسی با اطلاعات باید در تماس با پلیس در 0208 345 3985 به نقل CAD 8371/26APR یا تماس Crimestoppers ناشناس در 0800 555 111.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>