یک زن و عاشق او شده و از تجمع بیش از 20 سال برای “محاسبه, بی رحم” قتل شوهر سابق او بود که در بر داشت در حال مرگ در کوچه و خیابان با حداقل 35 زخم چاقو.

آستا Juskauskiene و Mantas Kvedaras رسم به کشتن Giedrius Juskauskas در روز قبل از این حمله در Newham شرق لندن در اوایل ساعت 17 ژوئن سال گذشته است.

مراقبت کارگر Juskauskiene, 35, حال تشکیل یک رابطه, با 25 سال لیتوانیایی ملی Kvedaras بیش از رسانه های اجتماعی به عنوان او در خدمت یک حکم زندان در کشور خود برای تجاوز جنسی به یک نوجوان, ملاقات پلیس در بیانیه ای گفت: در مورد اين پرونده است.

Giedrius Juskauskas, 42, was stabbed to death in a Newham alleyway by his ex-wife Asta Juskauskiene and her lover, Mantas Kvedaras. Pic: Met Police
تصویر: Giedrius Juskauskas, 42, رنج می برد حداقل 35 زخم چاقو

Kvedaras وارد در انگلستان فقط پنج روز قبل از قتل.

خدمات اضطراری از جمله پلیس و امدادگران و آمبولانس هوایی نامیده می شدند پس از یک شاهد یافت Mr Juskauskas, 42, دروغ گفتن بر روی زمین خونریزی از گردن اما هنوز نفس.

اما با وجود تلاش های او در صحنه است.

برخی از استخوان های آسیب دیده شده است نشان می دهد که “شدید نیروی استفاده شده بود توسط مهاجم بعد از شناسایی به عنوان Kvedaras” افسران گفت.

بیشتر از لندن

Juskauskiene شده بود در تماس با هر دو شوهر سابق او و Kvedaras در ساعت منجر به قتل شد و گفت: به کلیدی برای سازماندهی کشنده نشست.

آقای Juskauskas همچنین یک لیتوانیایی ملی شده بود زندگی در لندن برای حدود 10 سال تا به حال یک کودک با Juskauskiene. این جفت ارز ادامه داشت فیزیکی خود را در رابطه با وجود طلاق در دسامبر 2018, پلیس گفت:.

پس از ذبح در بر داشت او دچار “حداقل 35 جداگانه زخم چاقو به بدن او قفسه سینه و گردن”.

ظاهر شدن در قدیمی بیلی در جمعه Juskauskiene از آهن آسیاب لین Crayford محکوم شد به 24 سال برای قتل و دو سال برای تحریف دادگاه عدالت به اجرا به طور همزمان.

Kvedaras از هیچ مکان ثابت نیز محکوم به 22 سال زندان.

Juskauskiene همواره به دروغ پلیس در طول مصاحبه و حذف بالقوه متهم پیام های متنی از تلفن خود را با توجه به ملاقات پلیس در بیانیه ای.

Kvedaras بستری قتل در قدیمی بیلی در اکتبر اما Juskauskiene به دادگاه رفت.

او را به جرم قتل و تحریف این دوره از عدالت در 9 ژانویه در کینگستون تاج دادگاه.

در بیانیه ای جزئیات به بیلی در طول محکومیت جلسه آقای Juskauskas مادر صحبت از ویرانی و گفت: “من نمی توانم پیدا کردن کلمات اگر وجود دارد هر گونه توضیح, قلب شکستن و ویرانگر معجون از احساسات است که مصرانه خواست داخل من وقتی که من ثبت شده بود که من هرگز به دیدن پسر من دوباره که او هرگز نمی خواهد راه رفتن را از طریق درب جلو من او را هرگز بیرون کشیدن در من یک حس رضایت و اتمام او هرگز فرصتی برای خنده, دوباره, او هرگز در زندگی او خواهد داشت.”

کارآگاه بازرس رئیس لورنس اسمیت در توصیف این قتل به عنوان “یک محاسبه حمله بی رحم” و گفت که او نمی تواند “شروع به تصور کنید که چگونه وحشت زده Giedrius شده اند باید در آخرین لحظات”.

وی افزود: “در حالی که من می دانم که ما هرگز نمی تواند به دور Giedrius خانواده درد در از دست دادن او من امیدوارم که آنها پیدا کردن برخی از کوچک به راحتی در این واقعیت است که عدالت آنها پس سزاوار شد و این جفت ارز در حال پرداخت قیمت خود را ستمکار اقدامات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im