اکثر بچه ها با کروناویروس معمولا بهبود می یابند در عرض دو هفته JAMA, مطالعه می یابد

اکثر کودکان مبتلا به کروناویروس توسعه فقط علائم خفیف و معمولا بهبود می یابند در عرض دو هفته با توجه به مطالعه منتشر شده در چهارشنبه, JAMA Pediatrics.

اما آن را در بر داشت که برخی از کودکان به طور جدی بیمار از جمله 13-ماه-پیر نوزاد بود که بستری شده در بخش مراقبت.

محققان در ایتالیا تحليل 1,065 Covid-19 بیماران عمدتا در چین زیر سن 19. آنها تجزیه و تحلیل مطالعات منتشر شده در بین Dec. 1 و 3 مارس. حداقل 444 بيماران جوانتر از سن 10 سالگی در حالی که 553 شد سنین 10 تا 19.

اکثر کودکان گزارش شد که خفیف علائم تنفسی یعنی, تب, سرفه خشک و خستگی و یا بدون علامت به این معنی که تولید بدون علائم محققان گفتند. بسیاری از کودکان در بیمارستان بستری شدند اما اکثر بچه ها با علائم مورد نیاز تنها مراقبت های حمایتی و نمی نیاز به اکسیژن و یا به کمک تهویه گفتند. بدون کودکان زیر سن 9 سالگی درگذشت اما یک مورد مرگ گزارش شده در 10-19 محدوده سنی.

یکی 13-ماه-پیر نوزاد با Covid-19 آیا توسعه عوارض شدید ، نوزاد توسعه استفراغ و اسهال و تب و ذات الریه پیچیده شوک و نارسایی کلیه که نیاز به مراقبت های ویژه محققان گفتند. یک مطالعه نیز توضیح داده شده 30-ساعت-پیر نوزاد که توسعه مشکلات تنفسی پس از دستیابی به عفونت از مادر.

“بر خلاف بزرگسالان و کودکان و به نظر نمی رسد در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید بر اساس سن و جنسیت” نوشت: Riccardo Castagnoli یک دکترای خود را در دانشگاه پاویا و یک نویسنده سرب از تجزیه و تحلیل. “اما در حال حاضر هیچ داده ای در دسترس هستند در نقش هدایت در شدت اطفال COVID-19.”

این یافته ها به نظر می رسد در خط با کسانی که از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری و در چین که در آن بیماری پدید آمده تقریبا چهار ماه پیش و پس از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 2.5 میلیون نفر است.

در اوایل این ماه CDC منتشر شده یک گزارش که نشان داد که اکثر بیماران اطفال در ایالات متحده توسعه یافته تنها خفیف علائم مانند تب یا سرفه در حالی که چند کودکان بستری شده بود و یا بدتر پس از تبدیل شدن به آلوده.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله اطفال در نگاه 2,143 موارد کودکان با تایید و یا مشکوک Covid-19 که گزارش شده به چینی CDC بین Jan. 16 Feb. 8.

که مطالعه در بر داشت که تعدادی از کودکان در چین توسعه یافته شدید یا انتقادی بیماری و یک کودک مرده است. بیش از 90% موارد بدون علامت خفیف یا متوسط موارد است. اما نزدیک به 6 درصد از کودکان در موارد شدید و یا انتقادی در مقایسه با 18.5 درصد برای بزرگسالان است.

در اوایل شیوع محققان و کارشناسان بیماری های عفونی گفت: این ویروس ظاهر می شود و مقدار کمی از کودکان در حالی که شدید به خصوص در افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. اما یک پژوهشگر اشاره کرد که فقدان آشکار کودکان در میان تایید coronavirus موارد نیز می تواند باشد چرا که آنها در حال آلوده شدن است اما در حال توسعه بیشتر علائم خفیف است که گزارش به مقامات بهداشتی.

“داده های در حال آمدن است در بسیاری از مکان ها و بسیاری از اشکال” مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد گفت: در ماه فوریه است.

تفاوت در نشانه ها در میان گروه های سنی مختلف دیده می شوند در دیگر بیماری های تنفسی و همچنین. آنفولانزای فصلی که آلوده میلیون ها نفر در ایالات متحده در هر سال معمولا بیشتر شدید در بزرگسالان بیش از کودکان است.

هزاران نفر از کودکان در بیمارستان بستری هستند و هر سال در ایالات متحده از آنفلوآنزا اما مرگ نادر است با توجه به CDC. اما 50 درصد به 70 درصد از آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده رخ می دهد در افراد 65 سال و بالاتر و 70 درصد به 85 درصد از مرگ و میر رخ می دهد که گروه سنی CDC می گوید.

ایتالیایی مطالعه آمد با محدودیت. پژوهش رخ داده است بیش از یک مختصر دوره سه ماه و اما یک مورد از چین آمد, محققان گفتند. به عنوان یک نتیجه, آنها نمی تواند ارزیابی تفاوت ممکن است در تشخیص و درمان.

محققان گفت: بیشتر مطالعات مورد نیاز از جمله تجزیه و تحلیل داده ها از اروپا و ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>