اکثر سالمندان COVID-19 قربانیان را فوت کرد در غیر این صورت عمده مطالعه ادعا می کند

پیشرو دانشمند انگلیسی ها هشدار داد به دعوت این مستند چون “COVID-19 است که به عنوان خطرناک به عنوان ابولا” – به عنوان یک مطالعه نشان داد اکثر افراد کشته شده توسط این بیماری را فوت کرد در غیر این صورت.

استاد Calum سمپل که منجر بزرگترین مطالعه از coronavirus بیماران در انگلستان گفت: این نشان داد که بیش از یک سوم از کسانی که پذیرفته شده بود به بیمارستان برای 14 روز یا بیشتر با این بیماری فوت کرده است.

“که همان کسانی که در بیمارستان بستری با ابولا گفت:” مجازی کنفرانس خبری.

“مردم نیاز به شنیدن از این و آن را به سر خود را. دلیل دولت مشتاق است که برای مردم به ماندن در خانه تا وقوع است quietening پایین است به دلیل این است که فوق العاده خطرناک بیماری است.

“ما هنوز هم جدا فاحش نمونه هایی از خودخواهی که در آن مردم فکر می کنم آن را خوب است برای ملاقات در پارک و به اشتراک گذاری چهار بسته از آبجو.

“وجود دارد یک گروه خاص از افراد جوان که در حال گرفتن ‘i’m alright, جک, این من را خسته نمی کند’ نگرش است. آنها درک نمی کنند آنها فقط به عنوان به احتمال زیاد به آن را گرفتن و انتقال آن تاثیر می گذارد که بقیه جامعه است.”

استاد سمپل آگهی Coronavirus بالینی خصلت کنسرسیوم که منتشر شده دقیق اطلاعات بالینی در تقریبا 17,000 بیماران بستری در بیمارستان ها در سراسر انگلستان است.

بیشتر از Covid-19

در این بررسی که هنوز کارشناسی در بر داشت:

  • نرخ مرگ و میر بالا در میان افراد مسن و کسانی که زنده نمی بستری شده بودند به بیمارستان با علائم COVID-19 و “نیست که فوت کرده اند در غیر این صورت”
  • از 6,628 بيمارانی که نياز به بستری در بیمارستان از 14 روز یا بیشتر این مطالعه نشان می دهد نیمی (49 درصد) مرخص شده با بیشتر از 17 درصد هنوز در حال درمان
  • در حالی که 33 درصد از این بیماران فوت کرده اند در این مطالعه اشاره این ارقام اریب نسبت به کسانی که مورد نیاز باقی می ماند حداقل دو هفته به طوری که آنها تمایل به در میان بدحال
  • زنان باردار در افزایش خطر مرگ
  • چاقی در ارتباط با مرگ و میر حتی پس از تنظیم برای دیگر شرایط بهداشتی

اگر چه این مطالعه حمایت کردن نتایج تحقیقات قبلی در COVID-19 یافته در مرگ و مير افراد مسن به نظر می رسد به تناقض به طور گسترده ای برگزار شد باور است که بخش بزرگی از کسانی که مسن تر قربانیان فوت کرده اند imminently به هر حال.

آن را نیز تایید می کند که بیماری شدید شایع تر است در گروه های سنی بالاتر از مردان است.

اما استاد سمپل گفت: افراد چاق که شاخص توده بدنی بیش از 30 هم بالاتر خطر بستری شده در بخش مراقبت و مرگ.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“سلول های چربی ترشح مواد شیمیایی که باعث افزایش التهاب دولت در بدن,” او گفت:.

“اگر شما یک فرد بزرگ شما نیز بیشتر احتمال دارد که تا به حال دوران کودکی سختی و سختی زندگی به ارمغان آورد تا در یک محیط که در آن شما در معرض محرومیت های متعدد.

“آنها با هم آن را بسیار دشوار سواری برای این افراد زمانی که آنها گرفتن COVID-19.”

این محققان امیدوارند به شناسایی عوامل خطر که ممکن است سیگنال بیماران است که باید یک نتیجه ضعیف.

پروفسور پیتر Openshaw یک متخصص در طب تجربی در امپریال کالج لندن و بخشی از کنسرسیوم گفت: این مطالعه ارائه “جدی ارقام” و این که ویروس بود “ارائه بسیار زیادی از تاب و عجیب و غریب تبدیل می شود.”

“این فقط رفتار مانند سرفه ویروس,” او گفت:.

“وجود دارد گزارش های موردی از مردم شروع کردن با یک سرفه و تنگی نفس و سپس ظاهری بهتر و بعد از بازگشت با سیستمیک (کل بدن) بیماری التهاب در عروق خونی و تمایل به تشکیل لخته خون در نقاط مختلف بدن است.

“پس از آن اثبات یک مقدار پیچیده تر بیماری از ما در ابتدا فکر می کردم. قابل توجه است برای دیدن یک بیماری جدید آشکار در مقابل چشم ما است.”

با توجه به مطالعه منتشر شده در medRxiv سایت, 83% از بیماران درمان شده در بيمارستان بدون اینکه بستری در بخش مراقبت. هنوز 31 درصد از کسانی که هنوز هم درگذشت.

دکتر ماری Docherty, یکی دیگر از محققان و افتخاری مشاور در بخش های مراقبت در دانشگاه ادینبورگ گفت: این اشتباه است که فرض کنیم که بیماران بدحال به طور خودکار بستری شده در بخش مراقبت به دلیل آن ممکن است در بهترین منافع خود را.

“اگر شما در حال تهویه مناسب شما قادر به برقراری ارتباط با خانواده خود نرخ هذیان به میزان قابل توجهی بالاتر و در صورت وجود کمی و یا بدون آرمان برای بازیابی, ما در حال انجام این بیماران هر كه با آوردن آنها به ICU,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>