مسکو تدابیر coronavirus قوانین شامل گسترش

مردم در ماسک های پزشکی در میدان سرخ در مرکز مسکو در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در هفته در محل کار و خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus. کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید و پارک ها بسته در مسکو.

سرگئی Bobylev

مقامات مسکو را در روز دوشنبه اعمال محدودیت های ساکنان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, شهردار سرگئی سوبیانین گفت.

Muscovites تنها مجاز به رفتن به خرید مواد غذایی و یا داروهای خود را در نزدیکترین فروشگاه دریافت فوری پزشکی, درمان, راه رفتن سگ و یا از سطل.

کسانی که نیاز به رفتن به محل کار نیز مجاز به ترک آپارتمان خود را و مقامات معرفی یک سیستم عبور می کند در روزهای آینده.

“به تدریج اما به طور پیوسته ما را حفظ خواهد کرد محکم کردن کنترل به عنوان مورد نیاز در این وضعیت” سوبیانین گفت: در وب سایت خود را.

روسیه شده است و نسبتا به آرامی ضربه تا کنون با نه کشته و 1,534 موارد آن در ثبت 270 عفونت های جدید در روز گذشته است.

پیشتر در روز یکشنبه سوبیانین گفت: شیوع کروناویروس تا به حال وارد یک فاز جدید به عنوان تعدادی از موارد بیش از 1000 نفر در پایتخت و شکایت کرده است که بسیاری از ساکنان در زمان توصیه به ماندن در خانه بسیار به آرامی.

سر از روسیه و کلیسای ارتدوکس ترغیب مؤمنان را به دعا در خانه و خواست مردم به شدت وفادار به مقامات دستورالعمل “قبل از اینکه کسی می میرد در خانواده های ما”.

“خودداری از بازدید از کلیساها” خبرگزاری روسی ریا ذکر اسقف کیریل عنوان کرد و گفت حتی اگر ارتدوکس خدمات رفت پیش رو از جمله یک led توسط او.

حدود 60 درصد از روسیه 144 میلیون نفر از مردم خود را در نظر مسیحیان ارتدوکس اما کمتر شد عبادت در کلیسا در روز یکشنبه و برخی از آنها با پوشیدن ماسک با توجه به گزارش های رسانه ها.

روسیه متوقف پروازهای بین المللی از بسته شدن مرز اعلام کرد غیر از کار در هفته از این تعطیلات آخر هفته و بسته مغازه ها و مکانهای تفریحی در مسکو و برخی از مناطق دیگر است.

سوبیانین گفت: بسیاری از Muscovites شد و هنوز هم بیرون رفتن. حداقل 52,000 مردم در زمان پیاده روی در پارک های شهر در روز شنبه و بسیاری از افراد مسن ساخته سفرهای طولانی در حمل و نقل عمومی سوبیانین گفت.

“وضعیت با گسترش coronavirus وارد یک مرحله جدید” سوبیانین نوشت. “یک مثال از بدبختی و شهرستانها و حتی نیویورک که در آن ده ها و صدها نفر هر روز در مقابل چشم همگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>