مسکو و ریاض هستند “بسیار نزدیک” به یک معامله نفت می گوید: روسیه و ثروت صندوق رئیس

روسیه و عربستان سعودی هستند “بسیار نزدیک” به یک معامله در تولید نفت کاهش با توجه به اجرایی روسیه و ثروت صندوق RDIF.

“من فکر می کنم کل بازار می داند که این معامله مهم است و آن را به مقدار زیادی از ثبات بسیار مهم است ثبات به بازار, و ما بسیار نزدیک هستند” گفت: Kirill Dmitriev مدیر عامل شرکت از سرمایه گذاری مستقیم صندوق.

یک جلسه مجازی بین اوپک و متحدان آن برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد در روز دوشنبه است اما در حال حاضر “به احتمال زیاد” را در روز پنج شنبه به جای منابع آشنا با این موضوع گفت: CNBC. کاهش در تولید نفت انتظار می رود که در مورد بحث در این نشست است.

قیمت های آتی نفت مقایسه زودتر زیان پس از گزارش روز دوشنبه در آسیا با آمریکا وست تگزاس اینترمدیت پایین حاشیه توسط 0.71% در $28.14 و قیمت نفت خام برنت به پایین 0.09% به تجارت در $34.08.

وقتی پرسید که آیا ریاض و مسکو را دریافت کنید با هم تا پایان این هفته به نوعی از معامله Dmitriev گفت: “خب در واقع نگاه بسیار مثبت پیام من فکر می کنم آنها بسیار نزدیک است.”

وی با اشاره به دیدگاه توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هفته گذشته زمانی که به او پیشنهاد یک ترکیب کاهش تولید 10 میلیون بشکه در روز با توجه به گزارش رویترز.

“(پوتین) در مورد چقدر مهم است این معامله نفت است بنابراین روسیه متعهد” Dmitriev گفت CNBC “سرمایه اتصال” در روز دوشنبه.

وی افزود که روسیه همکاری نزدیک با مقامات ایالات متحده به آمریکا تولید شرکت در خروجی را کاهش دهد.

“من فکر می کنم روسیه, عربستان سعودی, آمریکا, کشورهای دیگر که نیاز به گام برای ایجاد ثبات در بازار و برای آوردن ثبات در جهان است که در مورد به دیدن احتمالا بزرگترین رکود اقتصادی تا کنون.”

— CNBC Pippa استیونس پتی Domm و برایان سالیوان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>