نرخ وام مسکن فقط آمار 8 سال کم است. در اینجا به همین دلیل آنها حتی پایین تر

خریداران آینده نگر می رسند با یک مسکن برای خانه برای فروش در تنسی, Illinois.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان coronavirus نگرانی ارسال بازده اوراق قرضه غلت متوسط نرخ محبوب 30 سال ثابت وام مسکن کاهش یافت و صبح روز جمعه به 3.23% های 8 سال اخیر با توجه به وام مسکن اخبار روزانه.

30 سال ثابت آزادانه به پیروی از عملکرد 10 ساله خزانه داری است که در حال حاضر در یک رکورد کم است. پایین در این 30 سال ثابت راه اندازی شد در ماه سپتامبر سال 2012 هنگامی که آن را به طور خلاصه آمار 3.15%.

نرخ وام مسکن در حال سقوط نمی کاملا به عنوان سریع به عنوان خزانه بازده به دلیل تردستی کاهش و در نتیجه خطر ابتلا به سرمایه گذاران در وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه (MBS).

وام مسکن, سرمایه گذاران, پرداخت حق بیمه برای کسانی که اوراق قرضه و انتظار به جبران آن است و بیشتر در طول زمان از طریق پرداخت سود ماهانه از وام گیرندگان. اما یک خطر وجود دارد.

به سادگی قرار دادن بر خلاف خزانه که نمی تواند پرداخت اولیه توسط دولت وام مسکن پرداخت می شود در اوایل زمانی که وام تشکیلات جدید بکار تجاری. وقتی اتفاق می افتد که سرمایه گذاران از دست دادن کسانی که پرداخت سود ماهانه و سال سود بالقوه است.

“هنگامی که سقوط نرخ فوق العاده duper سریع آن دسته از خطرات به سرعت افزایش می دهد. سرمایه گذاران که خرید وام مسکن این را می دانند بنابراین کسانی که حق بیمه شروع به کاهش” توضیح متی گراهام افسر ارشد عامل در MND.

به عبارت دیگر سرمایه گذاران نگران هستند و حتی ضرر و زیان بیشتر از این تشکیلات جدید بکار تجاری رونق به طوری که آنها در حال حاضر به پرداخت به همان اندازه در حال حاضر برای وام مسکن. به عنوان حق بیمه آنها پرداخت پایین می رود قیمت برای وام گیرندگان می رود تا کمی در هر دو هزینه های بالا جلو و یا نرخ های بهره بالاتر. نرخ وام مسکن در حال پس افتادن اما نه به اندازه عملکرد وزارت خزانه داری.

“خط پایین: وام مسکن سرمایه گذار به نگرانی در مورد شما پرداخت وام خود را بیش از حد به سرعت پس از آن در تمام غیر معمول برای دیدن نرخ وام مسکن گیر کرده در گل و لای و حتی به عنوان خزانه بازده افزایش به پایین گفت:” گراهام.

اما او گفت: با توجه به زمان کافی و ثبات بازار مسکن نرخ وام مسکن در نهایت به دنبال, اما بدون زمان کافی گاهی اوقات آنها فقط صبر کنید و مجدد با خزانه که نرخ سر به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>