مورگان استنلی می گوید چین در سه ماهه اول رشد قرار می گیرند می تواند به عنوان کم به عنوان 3.5 درصد با توجه به کروناویروس

یک مرد با پوشیدن یک ماسک محافظ به نظر می رسد به عنوان او راه می رود و در مقابل یک پرتره از اواخر رهبر کمونیست مائو تسه تونگ (در تصویر نیست) در تیان آن من دروازه در پکن در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 است.

نیکولاس Asfouri | AFP | Getty Image

رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول می تواند به عنوان کم به عنوان 3.5% اگر گسترش کروناویروس جدید موجود است به اندازه کافی سریع برای تولید به ادامه به سطح نرمال, مورگان استنلی از تحلیلگران نوشت: در یک شنبه گزارش.

چینی بهداشتی مقامات روز چهارشنبه گزارش داد در مجموع 74,185 مورد تأیید و 2,004 تجمعی مرگ و میر بسیاری از آنها در استان هوبئی — کانون شیوع.

تولید و فعالیت های اطراف چین مختل شده است به عنوان مقامات تعطیل شهرستانها در تلاش برای مهار این ویروس در حال حاضر به نام COVID-19. در حالی که کارخانه ها شروع به از آنلاین چک توسط مورگان استنلی تحلیلگران یافت که تا به حال تولید تنها به 30 ٪ تا 50 ٪ از سطح نرمال به هفته گذشته است.

چین در مقام دوم جهان اقتصاد به بخش عمده ای از عرضه جهانی شبکه است که برای تولید کالاهای نساجی به گوشی های تلفن همراه و خودرو. تمدید تعطیلی خطوط تولید در چین نه تنها بر عرضه این محصولات بلکه صدمه دیده بازارهای دیگر توانایی برای تولید کالاهای خود را.

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: آنها انتظار می رود تولید در چین برای رسیدن به 60% به 80% از سطح معمول تا پایان این ماه و بازگشت به حالت عادی با اواسط تا اواخر ماه مارس است. اما آنها هشدار داد از ابهامات اطراف شیوع ویروس.

ما انتظار داریم که در اثر اختلال محو شدن اقتصاد جهانی را دریافت خواهد کرد گزاف گویی به عنوان شرکت های حرکت برای از سرگیری تولید…

مورگان استنلی

“بر اساس شواهدی وجود دارد که فعالیت های تولیدی در حال حاضر در حال از سرگیری بسیار تدریجی سرعت ما فکر می کنیم که وضعیت کنونی خواهد بود بیشتر در خط با سناریوی از ‘تدریجی normalisation,'” از تحلیلگران نوشت: در گزارش.

“با توجه به ابهامات اطراف گسترش ویروس ما در حال تماشای خطرات ناشی از انتقال به یک سناریوی از ‘تمدید اختلال'” آنها اضافه شده است.

در اینجا خلاصه ای از مورگان استنلی را پیش بینی برای رشد اقتصادی چین بسته به اینکه چگونه به سرعت تولید کارخانه می توانید رزومه:

هنوز تحلیلگران گفت: سرريز به رشد جهانی است که تنها برای کوتاه مدت.

“ما انتظار داریم که در اثر اختلال محو شدن اقتصاد جهانی را دریافت خواهد کرد گزاف گویی به عنوان شرکت های حرکت برای از سرگیری تولید و آن را به عنوان افزایش سطح موجودی در حال بازسازی و به سطح نرمال پس از خروج در طول اختلال” آنها نوشت.

آنها همچنین گفت که چین و دیگر اقتصادهای آسیایی — به احتمال زیاد بیشتر در معرض اختلال در تولید چینی — می تواند با استفاده از اقدامات سیاست برای نرم کردن تاثیر اقتصادی. کمک خواهد کرد که کسانی که اقتصاد تک به تک در پی شیوع ویروس گفت: تحلیلگران.

برخی از اقدامات چین می تواند شامل کاهش نرخ بهره بیشتر و ارائه معافیت های مالیاتی به بخش های آسیب دیده آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>