یک عکس گرفته شده در ژانویه 13 سال 2020 طول سفر مطبوعاتی برگزار شده توسط ائتلاف به رهبری ایالات متحده در مبارزه با بقایای گروه دولت اسلامی نشان می دهد یک نمایش از آسیب در عین al-Asad نظامی هوایی مسکن آمریکا و دیگر نیروهای خارجی در غرب عراق در استان انبار.

Ayman حنا | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در مجموع از 50 ایالات متحده خدمات اعضا دچار آسیب های مغزی از این ماه به ایران حمله موشکی در عراق پایگاه های میزبانی سربازان آمریکایی-پنتاگون روز سه شنبه گفت.

از کسانی که TBI موارد است که می تواند شامل تکان مغزی, 31 تحت درمان قرار گرفتند در عراق و بازگشت به وظیفه پنتاگون سخنگوی سرهنگ سرهنگ توماس کمپبل در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته پنتاگون گفت: وجود 34 خدمات اعضای مبتلا تکان مغزی و صدمات ناشی از ضربه مغزی.

از 16 جدید تشخیص موارد 15 خدمات اعضای بازگشته اند به وظیفه در عراق کمپبل گفت:.

ایران راه اندازی موشک های بالستیک در دو پایگاه در عراق مسکن سربازان آمریکایی در ژانویه. 8 به وقت محلی. این حمله را در تلافی آمریکا قتل از ایران ژنرال قاسم سلیمانی که فرمانده آن نخبگان سپاه قدس در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در خارج از بغداد به فرودگاه کمتر از یک هفته قبل از.

هیچ کس کشته شد, در ایران اعتصاب و یک روز پس از هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هیچ کس صدمه دیده و یا کشته شدند.

رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن گفته است که بسیاری از TBI علائم اواخر در حال توسعه و آشکار خود را بیش از یک دوره از زمان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید در وب سایت خود را که برخی نشانه های تکان مغزی و سایر آسیب های مغزی می تواند به نظر می رسد حق دور اما علائم دیگر ممکن است متوجه شود برای چند روز یا چند ماه پس از آسیب.

یکی از آن موارد جدید درگیر یک سرویس عضو حمل و نقل به آلمان برای ارزیابی بیشتر و درمان آوردن مجموع وجود دارد گرفته شده به 18. آن شخص گرفته شده بود به آلمان “برای دیگر دلایل بهداشتی است و از آنجا که تشخیص داده شده است با TBI” کمپبل گفت:.

هفته گذشته سخنگوی پنتاگون گفت که هشت متحده خدمات کاربرانی که ارسال شد به آلمان شد و پس از آن گرفته شده به ایالات متحده است.

کمپبل در بیانیه ای گفت که هیچ اطلاعات به اینکه آیا هر کس دیگری به بازگشت به ایالات متحده

یک سرویس عضو که گرفته بود به کویت برای درمان پس از بازگشت به وظیفه کمپبل گفت:.

ساعت پس از ایران راه اندازی موشک علیه نیروهای ایران در, نیروهای مسلح به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری که از رفتگان تهران, فرودگاه در یک حادثه است که مقامات ایرانی متهم در “خطای انسانی” و کدام رئیس جمهور ایران است به نام “نابخشودنی اشتباه است.”

تمام 176 نفر سرنشین اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز PS752 کشته شدند و بسیاری از ایرانیان و کانادایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im