بیش از 70 کشور در معرض خطر در حال اجرا از HIV و مواد مخدر با توجه به کروناویروس همه گیر که می گوید

فایل عکس: بیماران مبتلا به برخی از افراد HIV مثبت و بستگان خود را در اعتراض به کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در بیمارستان ها, در مقابل وزارت بهداشت در کاراکاس در تاریخ 18 آوریل سال 2018 است.

لوئیس Robayo | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیش از 70 کشور هشدار داد آنها در معرض خطر در حال اجرا از HIV دارو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بررسی انجام شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

بیست و چهار کشور گفت: آنها باید “به شدت پایین” سهام ضد رترو ویروسی پزشکی یا ARVs تا حد زیادی استفاده می شود به عنوان یک درمان برای درمان HIV و یا دیده می شود اختلال در زنجیره تامین خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر را که گفت.

“یافته های این بررسی در حال عمیقا در مورد” چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در بیانیه ای گفت. “کشورها و شرکای توسعه باید انجام همه آنها می توانند برای اطمینان حاصل شود که افرادی که نیاز به درمان اچ آی وی در ادامه به آن دسترسی داشته باشید. ما نمی توانیم اجازه COVID-19 همه گیر خنثیسازی سخت موفق به کسب سود در پاسخ جهانی به این بیماری است.”

در ماه مه که و مشترک سازمان ملل متحد برنامه HIV/AIDS تخمین زده می شود که مرتبط با ایدز مرگ و میر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند دو دلیل به شش ماه اختلال در دسترسی به داروهای ضد رترو ویروسی. که برآورد اعمال می شود تنها از طریق 2020. در حالی که هیچ درمانی برای HIV (ویروس عامل ایدز, داروهای ضد رترو ویروسی است که ثابت شده برای کنترل این ویروس و جلوگیری از عفونت به دیگران است.

بسته شدن زمین و حمل و نقل هوایی شکست کنندگان به ارائه دارو و دسترسی محدود به خدمات بهداشتی و درمانی در میان علل اختلال ذکر شده در این است که بررسی. بیش از 25 میلیون نفر از دریافت درمان با داروهای ضد ویروسی در 2019 در که گفت:, و اضافه کرد که این انتظار به دست 2020 اهداف.

روز شنبه اعلام کرد که قطع آن آزمایش اچ آی وی با داروهای لوپیناویر و ریتوناویر به عنوان یک ترکیب برای درمان در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار. موقت نتایج نشان داد که ترکیب از مواد مخدر “تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر” در میان Covid-19 بيمار. هر دو دارو به طور منظم مورد استفاده در ARVs.

یافته های این که بررسی آخرین مثال از نحوه coronavirus نیز آلوده کرده است که حدود 11.5 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 534,825 مردم در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که تشدید قبل از بحران موجود.

در مه, Stop TB همکاری یک مطالعه منتشر شده که گفت: میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان می تواند به توسعه بیماری سل با توجه به مستند اقدامات باعث coronavirus. در این مطالعه حدود 6.3 میلیون نفر می تواند به توسعه TB به عنوان موارد تشخیص داده نشده و درمان نشده در حال حاضر و تا سال 2025 با 1.4 میلیون نفر پیش بینی شده به مرگ در طول این زمان.

“این وضعیت باعث می شود من بیمار به دلیل (از آن) کاملا قابل اجتناب” Lucica Ditiu مدیر اجرایی Stop TB مشارکت گفت: از طریق ایمیل در زمان. “ما فقط نیاز به نگه داشتن در ذهن که سل به عنوان بیماری های دیگر نگه دارید مؤثر و کشتار مردم هر روز نه فقط Covid-19.”

در آمریکا پزشکان گزارش داده اند که روند نگران کننده است که بیمارانی که نیاز به روش و یا مراقبت های لازم در حال اجتناب از بیمارستان به دلیل بیماری همه گیر. تاخیر و یا از قبل پیش بینی مراقبت می تواند منجر به کاهش عوارض پایین جاده.

و در ماه آوریل بین المللی کمیته نجات یک بشردوستانه سازمان غیر دولتی هشدار داد از “دو اورژانس” در کشورهای آسیب پذیر به عنوان Covid-19 تشدید موجود انسانی بحران از جمله بی ثباتی سیاسی و اقتصادی.

— CNBC سام مردیت و اما Newburger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>