بیش از 1000 وزارت دادگستری فارغ التحصیلان تماس برای بار استعفای بعد از مداخله در سنگ محکومیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) حرکت دست با دادستان کل آمریکا ویلیام Barr (R) در طول ایمنی عمومی افسر مدال شجاعت ارائه مراسمی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در 22 مه 2019.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیش از 1000 فارغ التحصیلان از وزارت دادگستری در روز یکشنبه منتشر شد نامه ای در محکومیت دادستان کل ویلیام Barr بیش مداخله خود را در زندان از راجر سنگ همکاران نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دادستان توصیه می شود سنگ دریافت 7-9 سال در زندان این هفته برای دروغ گفتن به کنگره در مورد تماس با سند افشا گروه ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016. آن شب توصیه درو خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر. روز بعد DOJ زمینه یک تجدید نظر توصیه برای درخواست “بسیار کمتر” در زندان برای سنگ. چهار دادستان کار بر روی سنگ مورد ترک پس از وزارت دادگستری معکوس توصیه خود و یکی از دادستان ها در سمت چپ این بخش در دسترس نباشد.

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم دوشنبه در دادگاه فدرال در واشنگتن اما وکلای او خواسته اند قاضی برای یک محاکمه جدید. قاضی است که قرار است یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه با دادستان و سنگ وکلا به بحث در مورد برنامه ریزی مسائل.

وزارت دادگستری اقدامات موجب گرم روحانی با رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواستار بازرس کل برای راه اندازی یک بررسی به “نامناسب سیاسی دخالت در یک تعقیب کیفری.”

Barr در مصاحبه با ABC گفت: اولیه توصیه 7-9 سال بود “شگفت زده” او و پس از آن علنی شد او قصد دارد برای اصلاح آن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات در توییتر. او گفت: رئیس جمهور تهمت بود نه مداخله در مورد اما توییت خود بودند “مخل.”

“من به کسانی که تصمیم گیری بر اساس آنچه که من فکر می کنم چیزی که حق انجام, و من قصد دارم اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” بر گفت.

به DOJ فارغ التحصیلان رد بر توضیحات و نام خود را برای استعفای.

“ما خوش آمدید دادستان کل Barr اذعان دیرهنگام که DOJ اجرای قانون تصمیم گیری باید مستقل از سیاست” آنها نوشت. “اما آقای Barr اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. این اقدامات و آسیب آنها انجام داده اند به وزارت دادگستری شهرت برای یکپارچگی و حاکمیت قانون, نیاز به مهندس Barr به استعفا.”

فارغ التحصیلان گفت: این بی سابقه برای بالا DOJ مقامات به ابطال خط prosecutorsin را درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور است.

“این است که حتی بیشتر ظالمانه برای دادستان کل به مداخله به عنوان او در اینجا — پس از رئیس جمهور علنا محکوم کرد محکومیت توصیه که خط دادستان در حال حاضر پرونده در دادگاه” آنها نوشت.

“چنین رفتاری است که یک قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت” از مقامات سابق ادامه داد. “در این کشور ما همه در برابر قانون مساوی باشند. یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور.”

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

جزئیات نامه کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>