رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

بانک های مرکزی در حال تجربه یک روح در جستجوی لحظه به آنها نگاه برای تقویت محبوبیت خود را پس از بحران مالی جهانی — یک ورزش است که می تواند در نهایت تغییر چگونه آنها را به کار گیرند.

بانک مرکزی اروپا (ECB) است که میزبانی آن اول “گوش دادن رویداد” در بروکسل در ماه آینده. کریستین لاگارد رئیس جمهور تنظیم شده است به بحث و گفتگو با شهروندان اروپایی نقش بانک مرکزی در سراسر 19-کشور منطقه است. با این حال بانک مرکزی اروپا است که برای اولین بار اصلی بانک مرکزی برای سازماندهی چنین رویدادی است. ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد در اواخر سال 2018 که این امر می تواند به مرور کار خود را که شامل چندین تغذیه “گوش” حوادث در سراسر کشور است. نتایج مجموعه ای از پرده برداری می شود در نیمه اول سال 2020 است.

“بانک مرکزی اروپا است که به سادگی تقلید تغذیه و هر دو در حال انجام رایزنی همگانی زیرا آنها احساس نا امنی به عنوان ابزار خود را به نظر می رسد از دست داده اند ‘گاز'” دانیل گراس مدیر مستقر در بروکسل فکر می کنم تانک CEPS گفت CNBC از طریق ایمیل.

متفاوت تحلیلگران استدلال می کنند که بانک مرکزی در حال انجام این تمرینات برای دریافت اطمینان در آنچه انجام می دهند در زمانی که بسیاری از شک و تردید در مورد اثربخشی خود را ابزار سیاست.

“به امید التیام شکاف بین بانک مرکزی اروپا و عموم مردم در برخی از کشورها است که قطعا بخش بزرگی از ورزش” فلوریان Hense یک اقتصاددان در Berenberg بانک گفت: CNBC.

Erik Jones, یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: “وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد نیاز به بانک مرکزی برای برقراری ارتباط بیشتر شفاف … بخشی از این ممکن است ناشی از یک حس قرار گرفتن در معرض است که بانک مرکزی احساس زمانی که آنها “تنها بازی در شهر’ در اعماق بحران است.”

بانک مرکزی تغییر کرده

دو بانک های مرکزی باید دستخوش یک تغییر عظیم در پی بحران مالی جهانی. آنها مجبور بودند خود را به گسترش ترازنامه و اعلام غیر متعارف اقدامات لازم برای حمایت از مربوطه خود اقتصاد. اما مالی جهانی جامعه است که در حال حاضر سوال که آیا هر دو بانک مرکزی رسیده اند محدود می کند.

صندوق بین المللی پول گفت: در ماه نوامبر که “نگرانی در مورد گسترش فعالیت های بانک مرکزی منجر به شک و تردید در مورد ضرورت و یا درجه مناسب از بانک مرکزی استقلال است.” در همان زمان عموم مردم به نظر می رسد تا حد زیادی بی اطلاع در مورد کار انجام شده توسط این نهاد.

آن سخت است تصور کنید که هیچ چیز تغییر خواهد کرد.همه در همه ،

اریک جونز

استاد در دانشگاه جانز هاپکینز

جدید “ارتباط نگرش” متولد شده است “از آگاهی است که در طول بحران و در آن پس بانک مرکزی باید به این محدودیت از خود قدرت و مسئولیت و آنها را به نشان می دهد که در حالی که در واقع تاسیسات جدید زمین آنها باقی می ماند وفادار به خود را ماموریت اصلی” فرانچسکو Papadia ارشد ساکن همکار در اتاق فکر Bruegel, CNBC گفت.

بانک مرکزی دستور اصلی این است که برای اطمینان از ثبات قیمت ها در منطقه یورو. فدرال رزرو جدا از ثبات قیمت نیز نظارت بر آمریکا بازار کار. صحبت به پارلمان اروپا هفته گذشته بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت: هدف از این وقایع عمومی است که به “یادگیری به طور مستقیم از سازمان های جامعه مدنی و مردم آنچه مهم به آنها بود که افزایش اجاره و قیمت خانه, شغل, عدم قطعیت و یا تغییر آب و هوا.”

چگونه می تواند سیاست های پولی را تغییر دهید ؟

سوال این است که آیا این ارتباطات جدید تلاش خواهد شد در نهایت تغییر راه بانک مرکزی عمل کنند. هر دو بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو ممکن است در انطباق با سیاست های خود را بسته به چگونگی مشاوره عمومی می رود.

“اگر تلاش برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر است موفق و گسترده تر مخاطبان پاسخ این تلاش با بیشتر متقاعد حمایت از بانک مرکزی انتظار داریم که آنها را به ادامه جسورانه در دنبال کردن هدف خود را,” Papadia از Bruegel گفت. “اگر این نمی خواهد در این مورد نوعی از کمرویی می تواند به دنبال.”

با توجه به فلوریان Hense از Berenberg بانک مرکزی اروپا می تواند تصمیم به تغییر چگونه آن را محاسبه قیمت و یا انطباق آن تورم هدف از “نزدیک اما زیر 2%” برای طیف وسیعی از 1.5% به 2.5%.

“این سخت است تصور کنید که هیچ چیز تغییر خواهد کرد در همه,” جونز از دانشگاه جانز هاپکینز گفت: در حالی که هشدار می داد که آن را بعید است که هر یک از این تغییرات پتانسیل عظیم خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im