بیشتر نظرات توهین آمیز را کشف به عنوان حزب محافظه دستیار چهره تماس به اخراج

یک هیچ از 10 مشاور رو به رشد تماس به اخراج بیش از گذشته خود سخنان همچنین به نظر می رسد نشان می دهد نمایندگان مجلس باید با توجه به “بحث” در اطراف “بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش” که با توجه به مهاجرت کنترل آسمان خبر می دهد.

اندرو Sabisky به کار گرفته شده است به عنوان یک شماره 10 aide زیر یک تماس توسط دومینیک کامینگز – نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد – برای “بورس و weirdos” به درخواست برای شغل در خیابان داونینگ.

کار دعوت او برداشته شود از نقش خود را با توجه به گذشته اظهارات در مورد “دائمی طبقه” ایجاد شده توسط “حاملگی های ناخواسته”.

آقای Sabisky را ادعا نظرات قبلی در مورد موضوعات مانند اصلاح نژاد و ذهن-داروهای افزایش برای کودکان, ختنه کردن دختران و زنان ورزشی نیز به تازگی پدید آمده است.

Dominc Cummings
تصویر: دومینیک کامینگز ساخته شده یک تماس برای ‘بورس و weirdos’ به پیوستن به شماره 10

بیشتر موشکافی قرار داده خواهد شد در 27 سال نمایش پس از اخبار آسمان کشف یک نظر در زیر یک پست وبلاگ در ژانویه 2014.

این نظر توسط یک کاربر به نام “اندرو Sabisky” و با استفاده از همان آواتار به عنوان یک حساب توییتر گفت متعلق به آقای Sabisky.

آن را بخوانید: “همانطور که برای مسابقه و IQ من تنها می تواند بهانه ای روزنامه نگاران در اینجا در زمینه تنبلی از حقایق کاملا روشن به هر کسی است که تحقیق این مسئله برای بیش از 5 دقیقه (که من این را درک بدجور مدت زمان طولانی).

بیشتر از سیاست

“وجود دارد دلایل بسیار عالی به فکر می کنم بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش قابل توجهی هستند – و حتی بیشتر – ژنتیکی در مبدا هر چند درجه است که البته بسیار جدی در موضوع علمی بحث است.

“که بحث شدت bustles و من مطمئن هستم که ما باید دقیق تر پاسخ در دیگر 5 سال یا بیشتر هر چند که آیا سیاستمداران خواهد پرداخت هر گونه توجه و قابل بحث است.

“این خوب خواهد بود اگر آنها را از نظر مهاجرت کنترل (در انگلستان است).”

خیابان داونینگ نظر نیست با یک سخنگوی آقای جانسون بارها و بارها امتناع می گویند یا نه نخست وزیر موافقت با آقای Sabisky را ادعا views.

کار کرده و نخست وزیر به گونی آقای Sabisky که دارای مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی تربیتی.

ایان Lavery, کار, پارتی, صندلی گفت: “این منزجر کننده است که نه تنها تعداد 10 موفق به محکوم اندرو Sabisky وحشتناک, نظرات, اما همچنین به نظر می رسد که تایید این ایده که آگاهی بیشتر از افراد سیاه و سفید.

“بوریس جانسون باید ستون فقرات به ایجاد یک بیانیه در کلمات خود را در مورد چرا او ساخته شده است که این ملاقات که آیا او می ایستد و مشاهدات خود را در مورد اصلاح نژاد.”

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon ارسال شده در توییتر: “این واقعا قابل قبول نیست عناوین برای هر دولت به تولید (و یا اجازه می دهد تولید می شود).

“آنها نیاز به گرفتن سریع و نشان می دهد اما برخی از پایه های اساسی ارزش ها در نظر ما بحث های عمومی.”

محیط کار, جورج Eustice کاهش یافته است به نظر در حال رشد ردیف بیش استخدام Mr Sabisky شده است که به عنوان یک سیاسی پیش بینی به عنوان یک خیابان داونینگ مشاور.

صحبت با اسکای نیوز’ کی Burley @ صبحانه نشان می دهد آقای Eustice حاضر به گفتن نیست که آیا او خواهد بود و راحت با کسی که با چنین دیدگاههایی در مورد یک “طبقه” کارگر در خیابان داونینگ.

“من را دیده اند گزارش می دهد که کسی گفته که باید به حال کسانی views اما من قصد ندارم به روی آن کشیده شده است که” او گفت:.

“من نمی دانم فردی است.”

آقای Eustice افزود: “من قصد دارم کشیده شده بر این دیدگاه است که فردی که یک ماده برای Dominic کامینگز و شماره 10.

“من مطمئن هستم که شما می توانید با آنها صحبت کنید.”

اخبار آسمان اقدام به تماس با آقای Sabisky برای اظهار نظر و تایید او این اظهارات را.

حاملگی, داروهای مسلمانان و FGM – شماره 10-مشاور ادعا گذشته نظرات:

  1. “وجود دارد دلایل بسیار عالی به فکر می کنم بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش قابل توجهی هستند – و حتی بیشتر – ژنتیکی در مبدا هر چند درجه است که البته بسیار جدی در موضوع علمی بحث است.” نظر آنلاین از ژانویه 2014.
  2. “یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ” یک نظر در Dominic کامینگز’ وبلاگ از اوت 2014.
  3. “از یک چشم انداز اجتماعی مزایای دادن همه modafinil یک بار در هفته در حال احتمالا به ارزش یک بچه مرده یک بار در سال است.” یک مدارس هفته مصاحبه در ماه جولای سال 2016.
  4. “اصلاح نژاد در مورد انتخاب “برای” همه چیز خوب… هوش تا حد زیادی به ارث برده و آن را در ارتباط با نتایج بهتر: سلامت جسمی درآمد پایین تر بیماری های روانی. هیچ حرکت نزولی به داشتن ضریب هوشی به جز short-sightedness.” همان مدارس هفته مصاحبه, جولای 2016.
  5. “را نهادینه قدرت-های (در ایرلند شمالی) تبدیل به هنجار در غرب – و نه بین کاتولیک و پروتستان اما بین مسلمان و غیر مسلمان (حدود 2050 بریتانیا است و پیش بینی می شود اکثریت امت اسلام در زمان موالید روند)?” به عنوان بخشی از یک نقد و بررسی کتاب از فوریه 2014.
  6. “…شما خیلی بیشتر از, درصد از سیاه پوستان از سفید پوستان در محدوده ضریب هوشی 75 یا زیر که در آن نقطه ما نزدیک به معمولی تا مرز عقب ماندگی ذهنی خفیف.” یک نظر آنلاین از ژانویه 2014.
  7. “این است که هنوز معلوم نیست تا چه حد ختنه نشان دهنده یک خطر جدی به دختران جوان مطرح در انگلستان برخی از گروه اقلیت ریشه. خیلی از رنگ و فریاد به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک هراس اخلاقی.” یک نظر آنلاین از جولای 2014.
  8. “تفاوت های فردی در هوش و علمی نتایج تا حد زیادی ناشی از ژن ها نه محیط.” یک مقاله منتشر شده آنلاین.
  9. “من همیشه راست بالا و گفت که زنان در ورزش است بیشتر قابل مقایسه با بازی های پارالمپیک از آن است که به مردان” یک پست توییتر از ماه مه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>