بیشتر بدبختی در راه به طوفان دنیس به خمیر انگلستان آخر این هفته

انگلستان نیروبخش است برای بیشتر اختلال در حمل و نقل به عنوان طوفان دنیس رویکردهای این کشور آوردن باد نیروی باد و باران سنگین است.

کهربا هشدار برای بارش باران در محل هستند برای 24 ساعت از بعد از ظهر شنبه در شمال غرب و جنوب انگلستان و در جنوب ولز است.

طوفان است “مجموعه ای به شدت” و می تواند یک ماه ارزش بارش فقط در یک روز. این ملاقات در دفتر می گوید چنین سنگین باران شمار در معرض خطر بیشتری از جاری شدن سیل گسترده – که شمار خطری برای زندگی – از طوفان Ciara باعث آخر هفته قبل.

در ضمن تاخیر و لغو به خدمات حمل و نقل انتظار می رود با شبکه راه آهن هشدار داد که آهنگ در شمال غرب می تواند به خصوص در معرض خطر با توجه به زمین که اب اشباع از هفته گذشته.

Weather warnings for Saturday. Pic: Met Office
تصویر: آب و هوا هشدار برای شنبه. عکس: اتاق ملاقات

جیک کلی شبکه ریلی مسافری مدیر گفت: طوفان Ciara مختل کرده بود خدمات پس از آن “ریخته یک ماه و نیم از باران بر ما”.

او گفت: شنبه و یکشنبه “ما در حال آماده سازی برای بیشتر از همان”.

شرایط رانندگی نیز انتظار می رود نهفته که باران را “به طور قابل توجهی کاهش دید”, AA گشت از سال بن شریدان گفت.

بیشتر از انگلستان

وی افزود: “برای کسانی که braving طوفان رانندگان باید مطمئن شوید که آنها حساب برای شرایط. آهسته پایین اجازه می دهد برای بیشتر فاصله توقف و سازمان دیده بان برای خطرات بالقوه است.”

وجود خواهد داشت بیشتر و افزایش خطر جاری شدن سیل در بخش هایی از غرب و شمال یورکشایر, Lancashire و بزرگ منچستر, Hampshire, Sussex, سوری, و, Kent, با توجه به سازمان محیط زیست.

آن را صادر کرده است 16 سیل هشدار در انگلستان و دیگر 109 کمتر – هشدار جدی.

Streets were flooded in Appleby-in-Westmorland, Cumbria, as Storm Ciara hit
تصویر: خیابان ها سرازیر شدند در Appleby-در-Westmorland, Cumbria به عنوان طوفان Ciara آمار

بدترین مناطق آسیب دیده را ببینید بیش از 100 میلی متر باران در یک روز در حالی که بین 40-80 میلی متر (1.7 در-3.1 در) است به احتمال زیاد در سایر نقاط بریتانیا است.

“حتی در لندن و بخش هایی از جنوب شرق وجود دارد می تواند سه چهارم از یک ماه بارش باران” تام مورگان از دفتر مت گفت اخبار آسمان.

سیل آژانس محیط زیست وظیفه مدیر کارولین داگلاس گفت: تیم بودند در حال آماده شدن برای طوفان, اما به مردم توصیه می شود برای تماشای آنلاین برای هشدار و هشدار داد در برابر تلاش برای رانندگی و یا پیاده روی را از طریق سیلاب.

او گفت: “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر آب و هوا و سطح رودخانه نزدیک و ما در حال آماده سازی به موضوع سیل هشدار به جوامع در معرض خطر برای کمک به آنها اقدام و ایمن ماندن.”

Huge waves engulf a lighthouse in Newhaven during Storm Ciara
تصویر: امواج بزرگ غرق یک فانوس دریایی در نوهون در طول طوفان Ciara

زرد اخطار برای باد و باران نیز در جای خود برای کل انگلستان و جنوب اسکاتلند در روز شنبه که قادر به پوشش کل انگلستان توسط چهار شنبه.

Gusts باد تا 70 mph می توان انتظار داشت – به خصوص در مناطق ساحلی.

ملاقات دفتر الکس دیکین گفت: وزش شد به عنوان قوی به عنوان که از طوفان Ciara, اما آن است که هنوز هم به احتمال زیاد به علت “اختلال”.

توسط دوشنبه, بسیاری از هشدارهای آب و هوا خواهد برداشته اند. اما تمام اسکاتلند باقی خواهد ماند و تحت زرد باد هشدار تا ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>