بیشتر coronavirus مرگ و میر در اسکاتلند به انگلستان مجموع به 468

سه نفر کشته شده اند از coronavirus در اسکاتلند در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر وجود دارد به 25 و بریتانیا گسترده شمارش به 468.

اولین وزیر Nicola Sturgeon اعلام کرد آخرین آمار و ارقام و اضافه کرد که تعداد مثبت COVID-19 آزمون در این کشور نیز افزایش یافته و از 719 به 894 – افزایش 175 در یک روز.

ولز و ایرلند شمالی در حال انتظار برای به روز رسانی خود را در آمار و ارقام بعد از آن در روز پنج شنبه.

preview image
چگونه COVID-19 تست آنتی بادی کار می کند ؟

انگلستان coronavirus اعداد به عنوان آن می ایستد:

  • انگلستان – 414 مرگ و میر و 7,973 موارد تایید شده
  • اسکاتلند – 25 کشته و 894 مورد تأیید
  • ولز – 22 کشته و 628 مورد تأیید
  • ایرلند شمالی – هفت کشته و 209 مورد تأیید

دولت اسکاتلند آورده اضافی 1.5 میلیون ماسک صورت برای محافظت از سلامت و مراقبت اجتماعی کارکنان امیدوار به قدرت به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در محل تا پایان امروز.

صحبت در سنت اندرو خانه در ادینبورگ Ms ماهیان خاویاری گفت: افرادی که شکستن قوانین می تواند مشمول ممنوعیت اعلامیه و مسئول در نقطه جریمه و پیگرد قانونی.

“پلیس ادامه خواهد داد به یک رویکرد نرم به اجرای” اما آنها باید قدرت عمل او گفت:.

بیشتر از Covid-19

Ms ماهیان خاویاری اضافه شده است که پادمان خواهد بود در جایی خواهد بود که بررسی هر 21 روز و جدید قانون خواهد گذشته حداکثر شش ماه.

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood گفت: بین 40-50,000 مردم در کشور ممکن است مبتلا به کوروناویروس.

“این بسیار دلگرم کننده بوده است دیدن خیابان های خالی و مغازه ها و حمل و نقل در سراسر اسکاتلند. این است برای رفتن به یک مسافت های طولانی و تشویق مردم به عنوان آخر هفته می آید… به استراحت نیست کسانی که نقش به وسوسه نمی شود برای دیدن سایر خانواده ها از دیگر خانواده ها.

او از مردم خواست به ماندن در خانواده خود را به عنوان “نه اختلاط با دیگر افرادی که سپس مخلوط کردن با دیگران بسیار کلیدی و بسیار مهم است”.

می آید که در جنوب مرز غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان پلیس اعلام کرد این نیرو را با استفاده از پست های بازرسی در منطقه به درخواست رانندگان اگر سفر ضروری است در یک پیشنهاد برای جلوگیری از مردم را از رفتن در خارج از منزل.

دستیار ارشد پاسبان مایک واکر گفت: “جدید و قابل توجه محدودیت های اعلام شده توسط نخست وزیر در روز دوشنبه, طلسم بسیار به وضوح آنچه هر یک از ما باید انجام دهید برای صرفه جویی در زندگی می کند. پیام روشن است و هشدار استارک. اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند.

“اینها در زندگی مردم ما می دانیم و عشق است. شرکای ما مادران و پدران و خواهران و برادران و فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ.

“شما ممکن است هرگز در چنین موقعیت دوباره خود را که در آن اقدامات ساده به طور مستقیم منجر به صرفه جویی در زندگی می کند.”

این نیرو نیز گفت: بازرسی خواهد بود و تصادفی نشده است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>