یازده نفر که نمی توان آن را بر روی تخلیه اولین پرواز از چین coronavirus کانون در حال حاضر وارد در انگلستان است.

آنها فرود آمد در RAF Brize Norton در آکسفوردشایر در یکشنبه شب و در حال گرفته به Arrowe پارک بیمارستان در Wirral جایی که آنها صرف خواهد شد 14 روز در قرنطینه.

گروه – ساخته شده از هفت اتباع بریتانیا و چهار نفر اعضای خانواده – ملحق خواهد شد 83 نفر در حال حاضر تحت نظارت پس از پرواز بازگشت از ووهان در روز جمعه.

در همین حال وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرده است که 20m پوند از دولت بریتانیا سرمایه گذاری استفاده خواهد شد به منظور توسعه یک واکسن برای مبارزه با این ویروس مرگبار است.

سرمایه گذاری را به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) جهانی است که با هدف پیگیری سریع یک coronavirus واکسن ظرف شش تا هشت ماه.

CEPI اجرایی Dr Richard Hatchett گفت: “این بسیار بلند پروازانه timeline – در واقع این امر می تواند بی سابقه ای در زمینه واکسن توسعه است.

“این مهم است که به یاد داشته باشید که حتی اگر ما موفق هستند و می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد – وجود خواهد داشت بیشتر به چالش می کشد به حرکت قبل از ما می توانیم واکسن به طور گسترده تر در دسترس است.”

بیشتر از Coronavirus

Kharn Lambert plays pool inside the coronavirus quarantine in Merseyside
زندگی در داخل انگلستان coronavirus قرنطینه

می آید پس از بریتانیا گسترده کمپین راه اندازی شد ارائه مشاوره در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار زیر بریتانیا برای اولین بار دو موارد تایید شده.

این جفت ارز که بیمار در حالی که اقامت در یک هتل در نیویورک – اعضای خانواده و یکی از آنها این است که یک دانشجو در دانشگاه نیویورک.

این دو نفر در حال درمان در یک بیمارستان تخصصی واحد در نیوکاسل و مقامات بهداشتی ضروری و تلاش برای ردیابی هر کسی که در تماس با آنها.

این دانشگاه را تایید کرده است تحت تاثیر دانشجویی حضور نداشت اخیر مراسم فارغ التحصیلی یا دانشجو-سازماندهی جشن سال نو چینی در شهر.

گزارش می دهد که یک سوم فرد در بریتانیا شد که برای درمان coronavirus در Walsall شد یک هشدار اشتباه است, اخبار آسمان می داند.

A person walks down the steps of an aircraft repatriating British nationals to the UK from the coronavirus-hit city of Wuhan in China
تصویر: انگلیسی اتباع بودند پرواز از چین و بازگشت به انگلستان در مالت هواپیما مرتب توسط فرانسه

بیش از 240 تماس ساخته شده اند به یک خط تلفن اختصاص داده شده توسط دانشگاه نیویورک پس از دانشجو تایید شد به عنوان ویروس.

از 266 آزمون تا کنون انجام شده در انگلستان دو مثبت بوده است.

11 بریتانیا به شهروندان وارد شده را از چین در روز یکشنبه در هیئت مدیره یک هواپیما مالت مرتب توسط فرانسه. اخبار آسمان می داند این گروه از انگلیسی ها شامل کودکان است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: آسمان Sophy ریج گفت: “آنها را به Arrowe پارک تسهیلات و حمایت ها و پشتیبانی در طول دوره 14 روزه خواهد بود در محل قرار داده.

“بنابراین آنها برخورد خواهد شد بسیار خوب و البته دلیل ما نیاز به انجام است که از یک طرف ما می خواهید برای دریافت انگلستان اتباع که می خواهید به ترک چین از سوی دیگر ما نیاز به مطمئن شوید که ما کنترل و جلوگیری از گسترش coronavirus به دلیل پیامدهای آن که می توانست.”

ایوان Griffiths, یک, انگلیسی, مدرس است که در میان 83 نفر در حال حاضر در این مرکز سخن گفت به اخبار آسمان را از اتاق خود در قرنطینه گفت: آنها در حال درمان هست اما مطمئن نیستید که آیا خود را در انزوا خواهد بود توسعه یافته به دلیل ورود گروه جدیدی از انگلیسی ها.

او گفت: “این یک کمی عجیب و غریب به خانه و خانه نیست.

“من احساس واقعا ممنون موفق شده اند به در که تخلیه پرواز روز دیگر. ما تا به حال شگفت آور استقبال گرم از همه کارکنان اینجا در Arrowe پارک و واقعا نمی توانستم خواسته اند برای اطلاعات بیشتر.

“ما در حال و پس از نگاه و من فکر می کنم این موضوع در حال حاضر فقط صبور بودن و در انتظار روز به روز تیک تاک هر روز خاموش است.”

بهداشت عمومی انگلستان نیز نقل مکان کرد و به اطمینان در مورد اینکه چرا رانندگان از مربیان استفاده می شود به حمل و نقل کسانی که در قرنطینه به انزوا تسهیلات نمی شد و نیاز به پوشیدن لباس محافظ بر خلاف پزشکان در هیئت مدیره.

نامه ای به سر مربی شرکت دیده می شود توسط Sky News گفت: هیچ یک از مسافران تا به حال نمایش داده شده علائم عفونت در هنگام ورود و تیم پزشکی در حال پوشیده به لباس به عنوان یک احتیاط باید از آنها نیاز به درمان هر کسی در حمل و نقل.

Sky's Tom Cheshire explains what you need to know about the coronovirus
Coronavirus: آنچه شما باید بدانید

رانندگان نیز شده بود جدا از قرنطینه مسافران و آخرین بودند به هیئت مدیره خودرو.

PHE حادثه مدیر سوزان هاپکینز نوشت: “رانندگان مطرح نیست یک خطر برای سلامت عمومی به عنوان یک نتیجه از این رانندگی مسافران به محل اقامت خود را و باید در مورد زندگی روزانه خود را به عنوان طبیعی است.”

او همچنین گفت که “مردم باید بدون نگرانی در مورد استفاده از این وسایل نقلیه”.

در ضمن یک مرد در فیلیپین تبدیل شده است و اولین فرد خارج از چین به مرگ از وقوع.

شیوع این بیماری تاکنون جان 361 نفر در چین در حالی که تعداد موارد تایید شده از عفونت در حال حاضر در صدر 17,205.

گسترش سریع این ویروس در دو ماه درخواست سازمان جهانی بهداشت برای اعلام این یک اورژانس جهانی در ماه گذشته.

آن را به نام دولت به آماده شدن برای “داخلی شیوع کنترل”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

حدود 150 مورد گزارش شده در سراسر حداقل 25 کشور دیگر از جمله آمریکا و روسیه و فرانسه و استرالیا و امارات متحده عربی.

با وجود این که اصرار محدودیت های مسافرتی مورد نیاز نیست آمریکا و استرالیا در میان تعدادی از کشورها به ممنوعیت ورود به خارجی بین المللی که اخیرا در چین است.

تعداد فزاینده ای از خطوط هوایی بین المللی نیز به حالت تعلیق تمام یا برخی از پروازها به مقصد چین است.

تلاش برای مهار این ویروس را تهدید می کند به سرعت رشد دومین اقتصاد بزرگ جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im