بیشتر آمریکایی ها نگران از دست دادن دستمزد و پوشش هزینه های کروناویروس اسپرد CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می یابد

آدریانا گومز دعا در خارج از بانوی ما ملکه فرشتگان کلیسای کاتولیک در یکشنبه نخل در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در لس آنجلس, کالیفرنیا, آوریل 5 سال 2020 است.

کایل Grillot | ایسنا

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ان اقتصاد ایالات متحده بیشتر رای دهندگان در محوری 2020 انتخابات متحده هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن شغل خود و یا دستمزد یک نظرسنجی منتشر شد سهشنبه یافت.

بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان در شش کلید متحده که در حال حاضر درآمد از دست رفته و یا اشتغال گفت: آنها می تواند هزینه غذا و مسکن و سایر هزینه های ضروری برای کمتر از یک ماه با توجه به متحده از بازی مشترک CNBC/تغییر پژوهش بررسی نوسان متحده است.

حتی پس به احتمال زیاد رای دهندگان به نظرسنجی در آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — که خواهد شد بازی یک نقش بسیار زیادی در تصمیم گیری 2020 انتخابات برنده — اکثریت گفت: آنها بیشتر نگران سلامت خود را از امور مالی خود را.

این COVID-19 شیوع است پاره پاره از طریق ایالات متحده آلوده کردن بیش از 368,000 مردم و منجر به حداقل 10,993 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از صبح روز سه شنبه. کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور ایجاد می شود اقتصاد را برای ریختن به 701,000 شغل در اوایل ماه مارس — هر چند شمارش حدود 10 میلیون مدعیان بیش از دو هفته را نشان می دهد اقتصادی تخریب بسیار بدتر از گزارش اشتغال نشان داد.

در حالی که پاسخ دهندگان به نگرانی در مورد از دست دادن درآمد را شروع به پریدن کرد از اول تکرار نوسان خارجه نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مارس رای دهندگان در حال حاضر ترس برای سلامت خود بیشتر است.

  • 84 درصد از پاسخ دهندگان در ماه آوریل گفت که آنها “بسیار” یا “تا حدودی” نگرانی های جدی در مورد خود یا یکی از اعضای خانواده بیمار شدن از 51 درصد در ماه مارس است.
  • 82 درصد از احتمال نوسان-دولت رای دهندگان گفت: آنها بیشتر نگران در مورد خانواده خود ایمنی و بهداشت از وضعیت مالی خانواده در حالی که 18 درصد گفته اند مخالف است.
  • 81 درصد گفت: آنها تا به حال قابل توجهی نگرانی در مورد رکود اقتصادی یک پرش از 57 درصد در ماه گذشته.
  • نگرانی در مورد حقوق از دست رفته مشخصی با 65 درصد در حال حاضر آن را به عنوان شاهد بسیار یا تا حدودی نگرانی جدی در مقابل 35% در ماه مارس است.
  • 39 درصد گفت: همان مورد از دست دادن شغل افزایش از 16% در ماه گذشته.
  • تنها 35 درصد از پاسخ دهندگان گفت که اقتصاد آمریکا خوب است یا عالی, در مقابل 65% است که آن را به نام فقیر یا نه خیلی خوب. آن را نشانه یک تغییر عمده از ماه مارس زمانی که 57 درصد از پاسخ دهندگان دارای امتیاز آن را به عنوان خوب یا عالی است.

در مارس نظرسنجی 30 درصد از احتمال رای دهندگان در شش کشور گفت: آنها باید حقوق از دست رفته به دلیل coronavirus 27 درصد پاسخ دادند که آنها را دیده اند کمتر از ساعت در محل کار و 11 درصد گفت: آنها باید خود را از دست داده است.

در میان کسانی که حقوق از دست رفته 40 درصد گفت: آنها می تواند پوشش هزینه های خود را از زندگی کمتر از یک ماه در حالی که 72 درصد پاسخ دادند که آنها می تواند پرداخت هزینه برای مواد غذایی و مسکن و سایر ملزومات برای کمتر از دو ماه. برای افرادی که مشاغل از دست رفته کسانی که آمار و ارقام افزایش یافته و به 42% و 76% برای یک ماه و دو ماه بود.

رای دهندگان به سختی درخشان ارزیابی چگونه دولت فدرال توانسته است همه گیر. نمایش از چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به بحران در حال تقسیم: 49 درصد تا حدودی و یا به شدت تایید خود را از پاسخ او در مقابل 51 درصد که تا حدودی و یا به شدت رد.

کنگره فقیرتر می شود علائم: 64 درصد از پاسخ دهندگان تا حدودی و یا به شدت رد چگونه قانونگذاران ایالات متحده را در پاسخ به کوروناویروس. قانونگذاران گذشت سه پاسخ اضطراری صورتحساب اخیر که از قرار دادن 2 تریلیون دلار به بهداشت و درمان کمک های مستقیم پرداخت به افراد وام کسب و کار کوچک و وام و کمک های مالی به شرکت های بزرگ.

اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان — 84 ٪ — گفت: آنها تا حدودی و یا به شدت به حمایت از این لایحه. حتی پس از 41 درصد از احتمال رای دهندگان پاسخ داد که این قانون به نفع شرکت های بزرگ و وال استریت بیشتر در مقابل 24 درصد که گفت: این امر کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران بیشتر است. شانزده درصد پاسخ دادند که این امر به نفع هر دو گروه به طور مساوی.

اکثریت قریب به اتفاق از بسته امداد مقررات بود شدت محبوب در میان نوسان-دولت رای دهندگان. اما 54 درصد گفت: آنها در مخالفت با 500 میلیارد دلار از صندوق برای شرکت های بزرگ امداد در حالی که 42 درصد تایید شده است.

این CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش بررسی 2,448 به احتمال زیاد رای دهندگان آنلاین در سراسر شش کشور در روز چهارشنبه و پنج شنبه یک روز قبل از وزارت کار را تلخ مارس گزارش اشتغال.

لحن به CNBC برای پوشش بیشتر از این بررسی است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>