مدرن آغاز خواهد شد در اواخر مرحله coronavirus آزمایش واکسن در جولای 27

نشانه نشانه ستاد مدرن درمان است که در حال توسعه یک واکسن علیه این بیماری کروناویروس (COVID-19) در کمبریج, ماساچوست, مارس 18 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

مدرن خود را آغاز محاکمه اواخر مرحله تست بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 در جولای 27, با توجه به ارسال منتشر شده در روز شنبه ClinicalTrials.gov.

محاکمه خواهد شد ثبت نام از 30 ، 000 شرکت کنندگان با توجه به وب سایت. شرکت کنندگان در گروه تجربی بازوی دریافت 100 ميکروگرم دوز بالقوه واکسن در روز اول و دیگری 29 روز بعد. برخی از بیماران نیز دریافت خواهد کرد دارونما.

مدرن است واکسن آزمایشی حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس. این شد اولین نامزد برای ورود به یک فاز یک محاکمه انسان در ماه مارس است.

در ماه مه شرکت اطلاعات منتشر شده از آن در مراحل اولیه با آزمایش که نشان داد این واکسن تولید آنتی بادی خنثی در برابر Covid-19 در حداقل هشت شرکت کنندگان است. این واکسن همچنین تولید اتصال آنتی بادی در تمام شرکت کنندگان است.

این تلاش های مدرن یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 13 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 573,200 از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در اوایل این ماه, غول دارویی Pfizer منتشر شد نتایج مثبت از آن از نزدیک تماشا مراحل اولیه بشر محاکمه یک coronavirus واکسن.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>