استفان Bancel مدیر اجرایی مدرن درمان, Inc., نشسته به صورت یک عکس در دفتر این شرکت در کمبریج ماساچوست است.

آدم Glanzman | بلومبرگ | گتی ایماژ

مدرن امیدوار به شروع ساخت آن به عنوان-هنوز تایید نشده coronavirus واکسن “در اوایل ماه جولای” مدیر عامل استفان Bancel گفت CNBC جمعه.

این شرکت زیست فناوری اعلام کرد در اوایل جمعه 10 سال مشارکت با سوئیس در داروسازی Lonza برای سرعت بخشیدن به ساخت واکسن تجربی.

“ما امیدواریم که با Lonza شروع به ساخت محصول برای کرونا واکسن در اوایل ماه جولای” Bancel گفت: در CNBC “Squawk Box.” “تیم ما آماده است برای شروع دوز به عنوان به زودی به عنوان ما چراغ سبز دریافت کنید.”

این شرکت در حال هل دادن به جلو با تولید بالقوه واکسن به نام mRNA-1273 در امیدوار است که آن را ثابت می کند و بی خطر برای انسان و موثر در برابر coronavirus. این واکسن نامزد باقی مانده در فاز 1 آزمایش.

پتانسیل واکسن که توسعه یافته توسط محققان در مدرن و موسسه ملی بهداشت شد اولین نامزد برای ورود به یک فاز 1 محاکمه انسان در ماه مارس و نتایج کامل آن را منتشر نکرده اند. Bancel اضافه شده است که داده ها از فاز 1 آزمایش “به نظر می رسد مثبت” با توجه به ایمنی.

در اوایل این هفته Moderna اعلام کرد که تا به ارائه یک نرم افزار به مواد غذایی و دارو به حرکت نامزد به فاز 2 دادگاه. این شرکت می گوید: فاز 3 دادگاه می تواند شروع به محض این که پاییز سال 2020 است.

NIH گفت: محققان خود قادر به سرعت تولید یک نامزد با مدرن زیرا این دو سازمان در حال حاضر با همکاری تحقیق “مربوط coronaviruses.”

مدرن و همچنین شرکت های دیگر در این مسابقه به توسعه یک واکسن برای coronavirus است ramping تا تولید پیش از تصویب طوری که آن می تواند به سرعت در حال توزیع دوز اگر نامزد خود را ثابت موثر در برابر ویروس. Bancel گفت: تیم خود را خود به خود می تواند به تولید حدود 100 میلیون دوز در سال است اما با Lonza مشارکت آنها امید به تولید حدود 1 میلیارد دوز در سال است.

“اگر شما فقط می تواند چند میلیون ویال آن را نمی تواند واقعا کمک جهانی بهداشت موضوع, ما,” او گفت:. “هدف ما این است که این واکسن در دسترس در سراسر جهان است.”

ماه گذشته Moderna اعلام کرد آن را دریافت $483 میلیون قرارداد از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای سرعت بخشیدن به توسعه آن کانديد واکسن. سهام مدرن افزایش بیش از 15 درصد در اخبار.

این واکسن با استفاده از مصنوعی messenger RNA برای تلقیح در برابر ویروس. درمان از جمله کمک به بدن نقصان در برابر ویروس ها و به طور بالقوه می تواند توسعه و تولید با سرعت بیشتری نسبت به واکسن.

این مسابقه به منظور توسعه یک واکسن است که به شدت رقابتی و سرمایه گذاران در حال تماشای از نزدیک برای نشانه هایی از پیشرفت در درمان و واکسن. Bancel گفت: آن را به بیش از یک شرکت به ضرب و شتم به coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 230,000.

“هیچ کس می تواند کمک به شرکت کل سیاره,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de