اگر مدرن را coronavirus واکسن ثابت می کند به کار این شرکت پیش بینی کار “بسیار نزدیک”با دولت ایالات متحده به تعیین خواهد شد که از دریافت اولین دوز مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت CNBC در روز جمعه.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان غذا و دارو پاک بالقوه آن واکسن برای فاز 2 آزمایش چه این شرکت به نام “گام بسیار مهم است.” مدرن است ramping تا آن ظرفیت تولید پیش از تصویب آن می تواند به سرعت در حال توزیع اگر دوز واکسن خود را ثابت موثر در برابر ویروس و امن برای انسان است.

حتی پس از این شرکت نمی خواهد بلافاصله باید به اندازه کافی برای همه Bancel گفت.

“همه ما خواهد بود عرضه محدود برای مدتی به این معنی که ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد به عنوان بسیاری از محصول را به عنوان مورد نیاز خواهد بود برای واکسینه کردن هر کس در این سیاره,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.”

هفته گذشته Moderna اعلام کرد 10 سال مشارکت با سوئیس در داروسازی Lonza برای سرعت بخشیدن به تولید واکسن آزمایشی. Bancel گفت CNBC در زمان که این شرکت امیدوار است برای شروع ساخت و تولید بالقوه آن واکسن “در اوایل ماه جولای.”

او اضافه کرد که با همکاری این شرکت امیدوار است تا قادر به تولید حدود 1 میلیارد دوز در سال است. وجود دارد بیش از 7.6 میلیارد نفر بر روی این سیاره با توجه به سرشماری جمعیت جهان جمعیت clock.

Bancel روز جمعه گفت که این شرکت خواهد شد همکاری با دولت ایالات متحده برای تعیین که دریافت اولین دوز.

“در مورد ایالات متحده پیش بینی ما برای کار بسیار نزدیک با دولت و با کلید مقامات پزشکی به تصمیم می گیرید که می شود این واکسن در دسته اول. و سپس هنگامی که شما به دسته بعدی به کشتی به دولت چگونه ما تخصیص آن بین کارکنان مراقبت های بهداشتی افرادی که در معرض خطر هستند و متفاوت جغرافیای که در آن شما باید بیشتر, موارد,” او گفت:.

بردا است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در ماه گذشته اعطا مدرن تا $483 میلیون دلار بودجه برای سرعت بخشیدن به توسعه Covid-19 کانديد واکسن.

پتانسیل واکسن که توسعه یافته توسط محققان در مدرن و موسسه ملی بهداشت شد اولین نامزد برای ورود به یک فاز 1 محاکمه انسان در ماه مارس. این شرکت با انتشار نتایج حاصل از فاز 1 آزمایش نشده است اما دریافت فدرال تصویب برای شروع یک بزرگتر فاز 2 دادگاه به زودی. Bancel گفت: فاز 3 دادگاه امیدوارم شروع در اوایل تابستان.

واکسن نامزد با استفاده از مصنوعی messenger RNA برای تلقیح در برابر ویروس. درمان از جمله کمک به بدن نقصان در برابر ویروس ها و به طور بالقوه می تواند توسعه و تولید با سرعت بیشتری نسبت به واکسن.

این مسابقه به منظور توسعه یک واکسن است که به شدت رقابتی و سرمایه گذاران در حال تماشای از نزدیک برای نشانه هایی از پیشرفت در درمان و واکسن. Bancel گفت: آن را به بیش از یک شرکت به ضرب و شتم به coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3.8 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 270,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“هیچ کس می تواند کمک به شرکت کل سیاره,” او گفت: CNBC در ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net