مخلوط کاخ سفید پیام در coronavirus جرقه داخلی سرخوردگی

پالم بیچ فلوریدا. — مقامات کاخ سفید در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید در آنچه آنها را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازگار مناقصه به تطهیر به شدت از شیوع کروناویروس یک تمایل است که منجر به یک برخورد در پیام رسانی با مقامات بهداشت عمومی.

کسانی که سیگنال مخلوط شد بر روی صفحه نمایش از یکشنبه به عنوان بالا به بیماری های عفونی پزشک در موسسه ملی بهداشت, Anthony Fauci هشدار داد افراد مسن و پزشکی آسیب پذیر برای جلوگیری از جمعیت های بزرگ و طولانی و یا سفر گشت و جراح عمومی جروم آدامز گفت: عمومی آماده می شود برای بیشتر موارد و مرگ و میر.

اما پیام صبح روز یکشنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر بود تمجید از دولت او پاسخ که او به نام “کاملا هماهنگ و خوب تنظیم طرح” و سرزنش برای رسانه ای که گفت این بود “انجام همه چیز ممکن است به ما نگاه بد است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:
اضطراب در پیری کنگره به عنوان coronavirus راهپیمایی در سراسر آمریکا
متخصص: کسانی که “آسیب پذیر” به کروناویروس باید محدودیت سفر, جمعیت, قرار گرفتن در معرض
میلان در مستند: شهرستان 1.2 میلیون وارد فاز جدیدی در coronavirus بحران

رئیس جمهور همچنین به خبرنگاران گفت: شنبه شب که او نمی تواند به تعویق انداختن خود تظاهرات سیاسی است که می تواند جذب به سمت بالا 15,000 شرکت کنندگان و نبود نگران این ویروس نزدیک به کاخ سفید است.

منابع متعدد آشنا با مباحث اذعان کرد که تهمت است که به سادگی نه در همان طول موج به بقیه تیم خود را, اما آنها گفتند وجود ندارد مقدار از آنها می توانید انجام دهید برای تغییر مکان تن. مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه شده است توسط برخی از نزدیک به او اجازه دهید به مقامات بهداشت عمومی به جای سیاستمداران را بیشتر رو به جلو-رو به نقش با توجه به یک فرد آشنا با گفتگو. اما یک فرد نزدیک به کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند این کمک می کند تا او را از لحاظ سیاسی به نگه داشتن انجام آنچه او انجام شده است.

است که در سمت چپ دستیاران احساس دلسرد بیش از تلاش های خود را برای دریافت یک مطلب جامع پیام در مورد آنچه باید انجام شود برای آماده کردن مردم برای به احتمال زیاد سختی ها و تغییرات عمده ای به زندگی روزمره خود است که می تواند پیش رو گفت: یک مقام کاخ سفید.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم به عنوان خطر از ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن 22 نفر در ایالات متحده و سوال اقتدار برخی از کارشناسان بهداشت عمومی. زمانی که تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده بود در 15 ماه گذشته به خبرنگاران گفت: که این تعداد به زودی خواهد بود رفتن به صفر است. او همچنین پیش بینی کرد که این ویروس خواهد بود رفته مارس هر چند موارد گزارش شده که باید تسریع در سراسر جهان است.

در مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا دیگر نمایندگان را آینه خود را تن. روز جمعه کلیان کانوی, مشاور رییس جمهور به خبرنگاران گفت که ویروس “بودن موجود است.” همان روز بالای اقتصادی مشاور لری Kudlow گفت که ویروس “به نظر می رسد نسبتا موجود” و این که “اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در خطر ابتلا به این ویروس است.”

استفان هان کمیسر سازمان غذا و دارو در جریان خبرنگاران روز شنبه در کنار بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در کاخ سفید است. هر دو مقامات نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده اند در ایالات متحده, اما آنها گفتند: 48 ایالت در حال حاضر توانایی استفاده از تست تشخیصی.

پرسید که چرا رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شده اند و در صفحات مختلف در سخنان وقتی که می آید به در دسترس بودن عمومی, تست, آذر گفت: تهمت بود با استفاده از “مختصر” هنگامی که او پیشنهاد کرد که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید.

“آنچه که او به معنای به می گویند این است که ما نه در راه که,” آذر گفت. “و او می داند که اعداد. ما او را مختصر روزانه در این شماره است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل اذعان کرد که وجود دارد سیاسی توجه به فرایند تصمیم گیری این ویروس در جمعه زمانی که او گفت که او نمی خواست به مسافران برگزار شد در کشتی کروز خاموش کالیفرنیا به ارمغان آورد بازگشت به ایالات متحده به دلیل اعتقاد او این حرکت را به تعداد موارد به نظر می رسد سنبله.

“من می خواهم اعداد که جایی که آنها هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما. و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا OK ؟ آن را تقصیر آنها یا, و آنها اغلب آمریکایی ها. بنابراین من می تواند زندگی می کنند در هر صورت با آن است. جای من می خواهم آنها را به ماندن در شخصا.”

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اما با آزمایش می رود افزایش می دهد — کاخ سفید می گوید آن را به میلیون ها نفر از آزمون های موجود در این هفته نسبت به تعداد کم هزار نفر است که انجام شده تا کنون — و با این ویروس گزارش شده در بیش از نیم متحده تا کنون این وضعیت به احتمال زیاد به تغییر به طور چشمگیری مغلوب ساختن پیشی جستن سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb شنبه هشدار داد.

“ما ممکن است ورود به یک دوره از شتاب موارد است. این کشور می تواند بسیار متفاوت بیش از دو هفته بعد” گوتلیب است. “ما از این طریق دریافت کنید اما نیاز به اقدامات در حال حاضر به محدود کردن دامنه و تاثیر ویروس. چیزهایی وجود دارند که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای کمک به خودمان است.”

یک مقام کاخ سفید گفت که این نوع از پیام های مقامات بر این باورند که دولت نیاز به گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>