‘اشتباهات ساخته شد’: کار خواستار مستند استراتژی خروج

کار رهبر آقا Keir Starmer از سوی دولت به فاش کردن استراتژی خود را برای خروج از coronavirus مستند این هفته است.

در نامه ای به Dominic Raab که deputising برای نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از COVID-19, اقا Keir گفت که اگر چه میلیون ها نفر از انگلیسی ها تا به حال گیر به قوانین آنها “نیاز به یک حس از چه می آید بعدی”.

وی وزیران به “باز و شفاف” در مورد چگونگی دقیق coronavirus محدودیت – آورده PM در 23 مارس – به پایان خواهد آمد.

A deserted Liverpool Street station in London
هیچ نشانه ای از آرامش بخش مستند اقدامات

اما یک منبع دولتی گفت: “صحبت از یک استراتژی خروج قبل از ما رسیده اند اوج خطرات گیج کننده این پیام مهم است که مردم نیاز به ماندن در خانه به منظور محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

آقا Keir گفت: در نامه ای که کار پشتیبانی گسترش مستند که دولت به طور گسترده ای انتظار می رود در اواخر این هفته.

اما او گفت: آسمان, اخبار,’ کی [email protected]صبحانه که “اشتباه شد” توسط وزیران در این مستند برنامه ریزی و سرعت آن به اجرا در آمد.

LONDON, ENGLAND - APRIL 10: A lone woman walks over Millennium Bridge on April 10, 2020 in London, England. There have been over 60,000 reported cases of the COVID-19 coronavirus in the United Kingdom and 7,000 deaths. The country is in its third week of lockdown measures aimed at slowing the spread of the virus. (Photo by Dan Kitwood/Getty Images)
چگونه مستند بود در نهایت برداشته است ؟

او از دولت خواست به انتشار آن مستند استراتژی از آنجا که “شفافیت بهترین راه” برای حفظ اعتماد.

بیشتر از Covid-19

“برنامه نیاز به در محل هر چه زودتر به جای بعد, او گفت:.

“علم در پایان می توانم به شما بگویم که چه استراتژی سیاسی است که برای بیرون آمدن از مستند که شامل تصمیم گیری های سیاسی و همچنین تصمیم گیری های علمی.

“اگر ما بتوانیم به یک اجماع این است که استراتژی مناسب رفتن به جلو فکر می کنم که به اعتماد عمومی به عنوان به خوبی.”

به این منظور آقا Keir به نام آقای Raab به ارتکاب به تخمگذاری معیارهای دولت استفاده خواهد کرد به اطلاع چگونه و چه زمانی آن را در نظر دارد برای سهولت lockdown; به انتشار استراتژی خروج در حال حاضر و یا در هفته های آینده و به مجموعه ای از کدام بخش و هسته خدمات عمومی هستند به احتمال زیاد برای دیدن محدودیت کاسته.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در پاسخ به نامه یک منبع دولتی گفت: “استراتژی ما این است که با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی.

“ما شده اند روشن است که همه تصمیم گیری خواهد شد هدایت علمی مشاوره و اطلاعات.

“صحبت از یک استراتژی خروج قبل از ما رسیده اند اوج خطرات گیج کننده این پیام مهم است که مردم نیاز به ماندن در خانه به منظور محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>