ماموریت: غیر ممکن است 7 فیلمبرداری ضربه coronavirus نگرانی

فیلمبرداری در آخرین ماموریت: غیر ممکن است فیلم متوقف شده است با توجه به coronavirus نگرانی در ایتالیا.

پارامونت پیکچرز برنامه ریزی شده بود سه هفته از فیلمبرداری در ونیز کرد و آن را لغو شلیک از “فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه”.

استودیو اضافه شده: “در طول این وقفه ما می خواهیم به فکر نگرانی از خدمه و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به خانه تا زمانی که تولید شروع می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت کار در کنار سلامت و مقامات دولتی به عنوان آن را تکامل می یابد.”

بیش از 200 نفر در ایتالیا آلوده شده اند با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس بیشترین تعداد در خارج از آسیا است. هفت نفر کشته شده اند.

بسیاری از موارد در کشورهای همسایه منطقه لمباردی اما سه نفر از آنها در ونیز ونیزی دولت متوقف تجمعات عمومی در تلاش برای متوقف کردن گسترش.

این فیلم به دلیل آزادی در ماه جولای سال آینده اما مشخص نیست که آیا توقف در فیلمبرداری را تغییر دهد که تاریخ.

این قابل درک است که ستاره هالیوود, تام کروز, 57, در ایتالیا برای فیلمبرداری.

بیشتر از دهندگان و هنر

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این فیلم اکشن است که نه تنها فیلم آسیب دیده توسط ویروس است که دیده می شود محدودیت های مسافرتی و تعطیلی کسب و کار در مناطق آسیب دیده.

پارامونت به تعویق افتاد انتشار در چین از سونیک خارپشت است که برنامه ریزی شده برای روز جمعه. سینما در چین, جهان, دومین دفتر جعبه بسته شده اند و با توجه به شیوع.

هفته گذشته آخرین فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ لغو آن پکن برتر و تبلیغاتی تور.

دیزنی بازسازی مولان می تواند مجبور به رفتن همان راه با محدودیت در چین بعید به کاسته قبل از تاریخ انتشار آن در ماه آینده.

بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند با COVID-19 با حدود 2,700 در حال مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>