تجارت وزیر استعفا داد و پس از او تلاش برای “ارعاب” یک عضو از بیش از یک اختلاف مالی با پدرش.

کونور برنز شد توسط پارلمان اروپا ناظر به “قرار دادن منافع شخصی قبل از منافع عمومی نشان می دهد که او می خواهد را به استفاده از خود را دولتی”.

او نوشت: به گفته یک فرد ناشناس در ارتباط با شرکت و تهدید به افزایش پدرش مورد در مورد بازپرداخت وام در مجلس عوام هشدار آنها می تواند در جلوگیری از “به طور بالقوه ناخوشایند تجربه”.

مالیات دهندگان بودجه مجلس لوازم التحریر ظاهرا مورد استفاده برای نوشتن این نامه فرستاده شده در فوریه 2019 که افزود: “نقش من در چشم های عمومی می تواند به خوبی جذب علاقه به خصوص اگر من به استفاده پارلمانی امتیاز برای بالا بردن این پرونده است.”

یک ماه طولانی تحقیقات مجلس با استانداردهای کمیسیون به این نتیجه رسیدند بورنموث غرب MP ساخته شده “محجبه تهدید” مورد “کاملا خصوصی خانواده” موضوع را به “پیشبرد منافع خانواده”.

آنها همچنین دریافتند او “گمراه کننده” در دفاع از اقدامات خود دلالت آنها بوده است با حمایت مجلس و مقامات.

آقای برنز سابق دستیار به بوریس جانسون در حالی که او وزیر خارجه شد و گفت: برای عذر خواهی و چهره تعلیق از مجلس عوام به مدت هفت روز – یک حرکت است که هنوز هم نیاز به تصویب نمایندگان مجلس است.

بیشتر از محافظه کاران

A view of signage for the Department for International Trade in Westminster, London.
تصویر: آقای برنز شد تجارت بین المللی وزیر

پس از نزول آقای برنز گفت: او استعفا “با تاسف” و ادامه خواهد داد به نخست وزیر خود را “محکم حمایت از backbenches”.

در پاسخ به استانداردهای کمیساریای گزارش وی افزود: “من کاملا باید نوشته شده به شاکی در نظر من یا خانه استفاده می شود [عوام] لوازم التحریر به انجام این کار است.”

خیابان داونینگ اذعان کرد خروج خود را تایید جایگزینی خواهد بود اعلام کرد: “در دوره به دلیل”.

یکی دیگر از تجارت وزیر گرگ دست نیز دستور داده شده است به عذر خواهی به نمایندگان مجلس برای سوء استفاده پارلمانی لوازم التحریر به ارسال نامه ای برای هزاران نفر از ترکیبات.

File photo dated 11/5/2015 of Greg Hands, the MP for Chelsea and Fulham, who has announced that he is resigning as International Trade Secretary over the Government's plans for the expansion of Heathrow Airport.
Picture by: Dominic Lipinski/PA Wire/PA Images
تصویر: گرگ دست حاضر به بازپرداخت پول این کمیته گفت:

کمیته استانداردهای پذیرفته نقض شد “نه در جدی انتهای طیف” اما انتقاد چلسی و فولهام MP ظاهرا برای اولین بار پذیرش به عذر خواهی و بازپرداخت £4,865 هزینه در ماه اکتبر سال گذشته قبل از تغییر ذهن خود را.

“این سخت است برای جلوگیری از این نتیجه رسیدند که آقای دست به خوبی ممکن است با انگیزه های تمایل به اجتناب از خجالت از داشتن به یک عذرخواهی برای شکستن قوانین مجلس را در انتخابات عمومی کمپین” نمایندگان مجلس از صلیب کمیته حزب در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de