وزیر دفاع در بازدید از پدر و مادر مسن در طول مستند

یک وزیر دولت دفاع می کرد خود را پس از آن نازل شد او بازدید او پدر و مادر مسن 40 مایل در دور coronavirus مستند.

مسکن وزیر رابرت Jenrick توضیح داد که او ارائه دارو و دیگر اقلام ضروری به آنها به عنوان آنها خود منزوی در خانه با توجه به شیوع COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

آقای Jenrick که صحبت کرده است که روزانه در خیابان داونینگ اخبار کنفرانس به تقویت “در خانه ماندن” پیاماضافه شده است که او تا به حال مورد احترام دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Foreign Secretary Dominic Raab holds the Covid-19 Digital Press Conference with Chief Scientific Adviser, Sir Patrick Vallance and Chief Medical Officer, Professor Chris Whitty in 10 Downing Street
‘لطفا در خانه بمانند این بانک در تعطیلات آخر هفته’

دولت دستورالعمل می گویند شما نباید دیدار هر کسی که زندگی در خارج از خانه خود را از جمله بستگان سالمند اما شما مجاز به “ترک خانه خود را به کمک به آنها را به عنوان مثال با حذف و یا خرید دارو در درب خود را”.

آقای Jenrick بازدید نازل شد توسط نگهبان که به نقل از یک شاهد گفت: آنها را دیدم وزیر در بازدید از پدر و مادر خود را’ Shropshire خانه در آخر هفته.

در پاسخ به این گزارش آقای Jenrick در توییتر نوشت: “برای وضوح – پدر و مادر من از من خواست به ارائه برخی از ملزومات – از جمله دارو.

“آنها هر دو خود جدا با توجه به سن و وضعیت پزشکی و من احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.”

بیشتر از Covid-19

او شامل یک لینک به نگهبان داستان در صدای جیر جیر.

رئیس بهداشت عمومی انگلیس گفت که آقای Jenrick به نظر می رسد به قانون “در چارچوب”.

داخل یکی از لندن بدترین ضربه بیمارستان

“من نمی توانم اظهار نظر در مورد آقای Jenrick آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر چه او در یکی از چهار دستورالعمل برای من اما دیگران خواهد شد و بدیهی است که باید به فکر می کنم که بیشتر” پل Cosford گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds همچنین به بی بی سی گفت که “بسیار مهم برای اعتماد به نفس” است که آقای Jenrick توضیح داد او گفت: اگر او تا به حال تحویل دارو به پدر و مادر خود “به وضوح… متناسب با آن در چهار استثنا”.

دیلی میل نیز گزارش داده است که آقای Jenrick سفر خود را از لندن اقامت به یک “خانه دوم” در Herefordshire.

Housing Secretary Robert's London house - blurred GV
تصویر: مسکن وزیر رابرت Jenrick لندن خانه

آقای Jenrick گفت به نظر او این اموال به او “خانه و خانواده” و اضافه کرد که او و خانواده اش سفر وجود دارد “قبل از هر گونه محدودیت در مورد سفر اعلام شد”.

“من مشغول به کار در لندن در وزرا وظایف قرار دادن در محل این سیستم برای محافظت از این گروه آسیب پذیر به کروناویروس و سازماندهی پاسخ در سطح محلی” او گفت:.

“هنگامی که من قادر به کار از خانه آن درست بود که من به خانه رفتم به انجام این کار می شود و با همسر و همچنین کمک به مراقبت از سه فرزند جوان است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker.

آقای Jenrick گفت که او خواهد بود باقی مانده در خانه خانواده تا دولت مشاوره تغییرات و یا او مورد نیاز است در وست مینستر.

در تعطیلات آخر هفته اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد و پس از آن ظهور او تا به حال بازدید از تعطیلات خود را در خانه دو بار در طول مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>