کارگران مهاجر ایستادن در یک صف برای معاینه پزشکی و پس از رسیدن به قرنطینه مرکز در شهر اللهآباد (هند) در طول دولت تحمیل سراسر کشور مستند به عنوان یک prventive اندازه گیری در برابر COVID-19 کرونا ویروس در اللهبد هند در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

Ritesh Shukla | NurPhoto via Getty Images

جهانی مستند اقدامات به عنوان یک نتیجه از coronavirus همه گیر می تواند منجر به میلیون ها نفر از مردم پیمانکاری سل (TB) در طول سال های آینده با توجه به یک مطالعه جدید.

به عنوان بسیاری از 6.3 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به توسعه TB به عنوان موارد تشخیص داده نشده و درمان نشده در حال حاضر و تا سال 2025 یک مطالعه منتشر شده توسط Stop TB مشارکت در روز چهارشنبه نشان داد با 1.4 میلیون نفر پیش بینی شده به مرگ در طول این زمان.

انتظار می رود که این مجموعه تلاش جهانی برای مبارزه با سل توسط حداقل پنج سال و احتمالا تا هشت سال است.

“این وضعیت باعث می شود من بیمار به دلیل (از آن) کاملا قابل اجتناب” Lucica Ditiu مدیر اجرایی Stop TB مشارکت گفت: از طریق ایمیل. “ما فقط نیاز به نگه داشتن در ذهن که سل به عنوان بیماری های دیگر نگه دارید مؤثر و کشتار مردم هر روز نه فقط Covid-19.”

این پژوهش که به سفارش و با همکاری کالج سلطنتی لندن Avenir بهداشت دانشگاه جانز هاپکینز و USAID شد و بر اساس سه ماه مستند و طولانی 10-ماه مرمت دوره های روزانه زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

آن مدل بر روی داده ها اصولا برگرفته از سه بالا-بروز کشورها (هند و کنیا و اوکراین) و تعمیم به سطح جهانی.

سل در جهان است ‘top عفونی قاتل’

سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناخته شده است TB به عنوان جهان “بالا عفونی قاتل” با توجه به 10 میلیون نفر در سقوط بیمار مبتلا به سل در هر سال و 1.5 میلیون نفر در سال از این بیماری است.

آن را ناشی از باکتری ها و اغلب بر ریه ها, سازمان ملل متحد سازمان بهداشت می گوید اما هر دو عفونت سل و بیماری قابل درمان با استفاده از آنتی بیوتیک است.

پس موثر دارو وجود دارد برای درمان سل جهانی پاسخ متکی به آزمایش و درمان مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

“TB است هوابرد بیماری های عفونی به طوری که هر فرد تنها با TB نه تشخیص داده و درمان آلوده بسیاری از دیگران — بنابراین ما باید یک اثر گلوله برفی,” Stop TB مشارکت Ditiu هشدار داد.

یک ریه x-ray که به وضوح نشان می دهد سل در کشور ، لیبریا ذکر شده است به عنوان یکی از بالا-بار کشورهای سل توسط سازمان بهداشت جهانی است.

سالی هیدن | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

این Covid-19 شیوع بیماری به معنای از کشورها در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل محدودیت های شدیدی بر زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

سلول اقدامات اجرا شده در 187 کشور یا سرزمین در تلاش برای سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

محدودیت که متفاوت است در خود نرم افزار در سراسر جهان اما به طور گسترده شامل مدرسه تعطیلی ممنوعیت تجمعات عمومی و اجتماعی فاصله فکر هستند را ساخته اند آن را بسیار بیشتر به چالش کشیدن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای تست جمعیت های آسیب پذیر و بیماران برای دسترسی به درمان است.

برای بازیابی سود ساخته شده سال گذشته از طریق افزایش تلاش ها و سرمایه گذاری در سل به سل را متوقف کنید مشارکت گفت: “این مهم است که اقدامات تکمیلی و منابع در محل به منظور کاهش انباشته استخر غیر قابل تشخیص افراد مبتلا به TB.”

“این اقدامات ممکن است شامل ramped تا بيماريابی فعال در کنار فشرده جامعه تعامل و تماس با ردیابی برای حفظ آگاهی از اهمیت شناخت و پاسخ به علائم مطرح بيماری سل با استفاده از فن آوری های دیجیتال و دیگر ابزار” آن را در بیانیه ای گفت.

تأسیس شده در 2001, Stop TB همکاری بین المللی است که بدن بیش از 1700 همکاران که با هدف به خدمت هر کسی که آسیب پذیر است به TB.

این عمل از طریق دبیرخانه به میزبانی دفتر سازمان ملل متحد برای خدمات پروژه (BALKANNEWS) ژنو, سوئیس در برای سرعت بخشیدن به پیشرفت در سل تشخیص و درمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de