وای ستون بندی به معاملات سهام به ضرب و شتم بازار است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بازارهای سهام گرفته شده ضرب و جرح به عنوان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سر و صدا اقتصاد جهانی. اما برخی از افراد جوان در حال مصرف آن به عنوان یک فرصت برای ضربه شروع سرمایه گذاری خود را استخدام.

معاملات سهام آنلاین سیستم عامل باید شاهد افزایش تقاضا در ماه های اخیر به عنوان سرمایه گذاران به دنبال استفاده از کم ارزش سهام.

سرمایه گذاری برنامه Robinhood دیدم “رکورد” سپرده ها در سه ماهه اول سال 2020 با معاملات روزانه تا 300 درصد نسبت به اواخر سال 2019. در جای دیگر, eToro و گاو خشمگین معاملات شاهد افزایش تقاضا 220% و 158 درصد بیش از مدت مشابه.

حتی در حالی که به شدت از شیوع و پیامدهای آن برای بازارهای شروع به آشکار شدن در ماه مارس یکی دیگر از پلت فرم آنلاین Wealthsimple تجارت ثبت شده 54 درصد افزایش کاربران جدید و 43 درصد سربازان ارتش در تعداد معاملات. تا کنون در این سایت تجارت اضافه کرده است تا کاربران جدید در یک هفته میزان 7000 بود.

بسیاری از کسانی که جدید کاربران جوان هستند و یا حتی برای اولین بار سرمایه گذاران. بیش از نیمی (55%) از Wealthsimple جدید کاربران در سن 34 یا زیر. که تعجب آور با توجه به گاو خشمگین تجارت بنیانگذار جف اسقف گفت که بسیاری از وای در حال حاضر به دنبال فرصت های جدید برای ایجاد برخی از پول اضافی و یا بازیابی زودتر ضرر و زیان است.

“بسیاری از مردم در خانه هستند و باید زمان بیشتری را بر روی دست خود را. و بسیاری از دست داده اند شغل خود هستند و به دنبال فرصت های جدید” اسقف گفت: CNBC آن را.

“جوان سرمایه گذاران به دنبال راه هایی برای جبران پول خود را,” او ادامه داد. “آنها واقعا علاقه مند به پایین ضرب و شتم-سهام.”

سهام چیدن

ظهور سرمایه گذاری آنلاین سیستم عامل ساخته شده است آن را راحت تر از همیشه برای مردم به خرید سهام در شرکت های فردی است.

که می تواند یک کسب و کار مخاطره آمیز. به طور کلی مشاوران مالی توصیه برای امید بستن به متنوع وسایل نقلیه مانند منفعلانه مدیریت وجوه شاخص و یا ETFs که دسترسی به یک طیف گسترده ای از سهام. “سرمایه گذاران باید همیشه عامل در ایجاد توازن میان سرمایه گذاری های خود را بین مناطق مختلف بخش ها و دارایی” اشاره کرد Joel نجار بخشی مدیر بازاریابی در St James’ محل مدیریت ثروت.

ما شاهد نوسانات چشمگیر در قیمت برخی از محبوب ترین, سهام و سرمایه گذاران در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی آن.

بن ریوز

رئیس سرمایه گذاری افسر Wealthsimple

شوک طبیعت از زمان رکود — که شده است از بین برود ارزش بازار بسیاری از شرکتها برخی از نشان می دهد که در حال حاضر می تواند زمان خوبی برای به دست آوردن یک جای پا در غیر این صورت شرکت های قوی.

“وقتی که شما کاهش دید مثل این یکی بازده مورد انتظار از سهام بالا می رود” بن ریوز مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Wealthsimple گفت CNBC آن را. “ما شاهد نوسانات چشمگیر در قیمت برخی از محبوب ترین, سهام و سرمایه گذاران در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی آن است.”

سرمایه گذاران علاقه مند به سهام است که در حال رشد تحت محیط جدید — مانند مخابرات و دارو و سرگرمی و همچنین به عنوان کسانی که آنها را باور شده اند “کف فروش” مانند مسافرت,, ناهار خوری و سهام بانک.

ترین شرکت های معامله در سراسر Robinhood, گاو خشمگین, تجارت, eToro و Wealthsimple ماه گذشته شامل اپل, دیزنی, مایکروسافت, American Airlines, Boeing, کارناوال, تسلا, هوا, کانادا, Aurora, شاهدانه, Netflix و آمازون و تورنتو دومینیون بانک.

CNBC سرمایه گذاری متخصص جیم کرامر به تازگی در توصیف این لیست به عنوان “کامل نیست اما بسیار خوب برای حدس و گمان است.”

شروع

انتخاب حق شرط است و هیچ شاهکار آسان است. “به خصوص در حال حاضر بازار بسیار پرنوسان شما می توانید بسیاری از اشتباهات” اشاره کرد Raging Bull معاملاتی سرمایه گذار Kyle دنیس.

هر کسی که تلاش چیدن سهام برای اولین بار باید این کار را انجام تنها یک بار آنها را کنار اضطراری نقدی صندوق موافقت سرمایه گذاران CNBC آن صحبت کرد. و حتی پس از آن سهام فردی باید تنها نشان دهنده بخش کوچکی از کلی سرمایه گذاری و استراتژی آنها گفت.

مردم باید در تلاش برای ایجاد یک مقدار می خواهید آنها را در هر ماه.

جف اسقف

بنیانگذار گاو خشمگین تجارت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>