وای ستون بندی به معاملات سهام در آسیا است. در اینجا این است که چگونه به بهترین استفاده را از پول خود را

بازارهای سهام شده اند محوری در پی coronavirus همه گیر است و بسیاری از افراد جوان به دنبال فرصت برای قرار دادن پول نقد خود را به کار و شروع به سرمایه گذاری برای اولین بار.

هفته گذشته عمده ایالات متحده شاخص های ضبط شده خود را به بهترین سه ماهه در دهه. داو جونز بسته تا 17.77% در تاریخ 30 ژوئن به شکاف آن بهترین سه ماه از سال 1987. S&P 500 به پایان رسید تا 19.95% بالا دیده نمی شود پس از سال 1998 است. نزدک به پایان رسید و بالاتر توسط 30.63% آن بیشترین افزایش از سال 1999.

این مزیت منجر شده است, بخشی از افزایش تقاضا از سرمایه گذاران فردی — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان سرمایه گذاران خرده فروشی — بسیاری از آنها شده اند باز کردن حساب های تجارت آنلاین در یک پیشنهاد به سرمایه گذاری در افزایش پس انداز پول و زمان صرف شده در صفحه اصلی.

و پدیده ای است که منحصر به فرد به ایالات متحده در آسیا, آنلاین کارگزاری حساب شده اند باز در نرخ سریع به عنوان اولین سرمایه گذاران سعی کنید به نگه داشتن گام با افزایش سهام.

بازارهای آسیا در تمرکز

مانند ایالات متحده و بازارها در آسیا برخوردار بوده اند مگا چهارم.

کره ای Kospi به پایان رسید و دوره تا 20.16% آن بهترین سه ماهه از سال 2009; هند Sensex بسته تا 18.49%; و ژاپن Nikkei به دست آورد 17.82%. در جای دیگر تایوان Taiex شد 19.71%; استرالیا همه Ordinaries 17.43% و فیلیپین PSEI 16.66% برای سه ماهه.

برای مطمئن شود, بازارهای جهانی, دوره نقاهت بعد از پایین تاریخی پس از coronavirus ناشی از فروش در پایان سه ماهه قبلی و اکثر هنوز هم پایین برای سال.

اما که می تواند ادامه داد: ایجاد فرصت برای مردم و در عین حال به شروع به سرمایه گذاری و یا کسانی که می خواهند به رشد پرتفوی خود را با توجه به خواهد Cabangon رئیس جمهور AAA سهام یک فیلیپین-بر اساس کارگزاری.

“بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی در حال دیدن Covid سهام سقوط به عنوان یک “یک بار در طول عمر فرصت از انواع به بازار در ارزان ارزیابی” Cabangon گفت CNBC آن را.

Visualspace

سرمایه گذاران جدید در ستون

پس از شیوع, AAA سهام دیده می شود حساب جدید دهانه افزایش سه تا پنج برابر نسبت به قبل از Covid روزانه به طور متوسط.

در ضمن در هند Zerodha یکی از بزرگترین کشور های آنلاین brokerages دیده است ماهانه تعداد مشتری تقریبا دو برابر بیش از مدت مشابه. در سنگاپور HSBC دیدم خود به کارگردانی سهام سرمایه گذاری افزایش سه بار در حالی که استرالیا Westpac آنلاین سرمایه گذاری نیز اشاره کرد “چشمگیر سنبله” در معاملات و حساب های جدید.

برای فیلیپین-بر اساس آنلاین کارگزاری COL مالی زیادی از تقاضای جدید می آیند از افراد جوان به طور خاص شده اند که با استفاده از lockdown دوره برای یادگیری مهارت های جدید و تولید درآمد جدید به گفته خود رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دینو Bate. پلت فرم نیز شاهد افزایش بینندگان خود را آنلاین بازار ارشاد و آموزش و پرورش مواد.

زیادی عمده ای از این سرمایه گذاران جدید در حال جوانتر از میانگین سنی پایه مشتری ما با بسیاری از این, برای اولین بار سرمایه گذاران در اواسط 20s.

دینو Bate

مدیر عامل و رئیس COL مالی

“زیادی عمده ای از این سرمایه گذاران جدید در حال جوانتر از میانگین سنی پایه مشتری ما با بسیاری از این, برای اولین بار سرمایه گذاران در اواسط 20s و در مرحله اولیه خود را در ثروت سازی سفر” گفت: Bate.

اما آن را نه فقط خستگی ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران. بانک مرکزی سیاست با هدف مهار بدترین ویروس’ پیامدهای اقتصادی تحت فشار قرار دادند که نرخ بهره پایین تر باعث محافظ به فراتر از به طور منظم و حساب های پس انداز.

“کم نرخ سپرده در بانک ها نیز آورده سرمایه گذاران جدید به دنبال بازده بالاتر نسبت به دارایی های دیگر” اشاره کرد Zerodha بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Nithin Kamath.

نگران کننده حرفه ای

جدید تقاضا نگران است برخی از سرمایه گذاران حرفه ای که توجه داشته باشید که هجوم ناگهانی می تواند ملاقات با یک اندازه و خروج سریع اگر سرمایه گذاران جدید دریافت spooked توسط یک رکود ناگهانی.

مطمئن باشید خیلی از این تجمع است و در عین حال به حمایت شود تا با بهبود عمده در اقتصاد جهانی داده است.

“اگر هر کس در حال رفتن به همان نام و چیزی اتفاق می افتد کسانی که نام آنها به احتمال زیاد به فروش می رسد کاملا به شدت وفاداری بین المللی سرمایه گذاری مدیر کاترین یونگ گفته بلومبرگ.

مقدار زیادی از سرمایه گذاران جدید را دیده اند دو یا حتی سه گانه رقمی بازگشت از بازار کف در ماه مارس است.

خواهد Cabangon

رئیس جمهور AAA سهام

اما HSBC سنگاپور از ثروت و بین المللی, Ian Yim گفت که او نگران است که او نمی باید بزرگ “نزاع” با بازار فعلی قیمت گذاری شده است. Cabangon توافق هر چند او گفت: سرمایه گذاران باید “مجددا انتظارات” در پیش بینی های بیشتر از بازار حرکت می کند.

“مقدار زیادی از سرمایه گذاران جدید را دیده اند دو یا حتی سه گانه رقمی بازگشت از بازار کف در ماه مارس است. این فوق العاده است که اولین تجربه خود را با بازارهای شده است تا سودآور اما آنها باید آماده به تجربه برخی از ریز ریز کردن که ما احیای این اقتصاد” گفت: Cabangon.

مشاوره برای مبتدیان

بهترین راه برای تازه واردان به حفاظت در برابر کسانی که فراز و یو پی اس در حالی که هنوز هم با بهره گیری از بازار سهام برای سرمایه گذاری در یک نمونه کارها متنوع کارشناسان به توافق رسیدند.

“به دنبال راه حل های آن متنوع هستند به جای متمرکز” و جلوگیری از تلاش برای زمان بازار اشاره کرد HSBC Yim.

کم هزینه شاخص محصولات وجوه متقابل و یا ETFs (تبادل وجوه معامله) که پیگیری شاخص های عمده می تواند یک محل عالی برای شروع است. سپس هنگامی که شما شروع به درک بهتر “پیچیدگیهای سهام چیدن” شما می توانید به طور مستقیم سهام توصیه Zerodha را Kamath.

در نهایت سرمایه گذاری برای بلند مدت گفت: Bate. “سرمایه گذاری در بازار سهام این است که واقعا برای دراز مدت — آن را دریافت کنید-پولدار که پول شما را یک شبه. آن را خرید و با کیفیت خوب شرکت هایی که رشد پول خود را به عنوان آنها رشد کسب و کار خود.”

تام ورنر

بخش به تماشای

در حالی که بازار در حال تجربه یک ژنرال شکوفایی بیشتر سرمایه گذاران با تجربه ممکن است بخواهید به سنگ تیز کردن در در صنایع خاص که در حال رشد تحت محیط جدید است.

“چوب به شرکت در بخش های است که بیشتر انعطاف پذیر در برابر تاثیر این بیماری همه گیر مانند telcos مواد غذایی, تولید کنندگان, آب و برق/قدرت و خرده فروشان (ملزومات)” توصیه Bate.

شرکت های دارویی نیز می تواند در حال حاضر یک فرصت خوب خرید به عنوان جهان خود را ادامه می دهد جستجو برای موثر coronavirus واکسن اشاره کرد Kamath.

در نهایت در فیلیپین به طور خاص سهام بانکی نگاه “به خصوص هیجان انگیز” گفت: Cabangon. همه گیر سریع-دنبال اقتصاد دیجیتال نقل مکان کرد و بیشتر مردم نسبت به خدمات مالی در حد unbanked ملت او اضافه شده است.

“این فرصت را برای بانک ها به شیر به 75% که unbanked.”

از دست ندهید: به عنوان بازارهای بازیابی در اینجا این است که چگونه به بهترین استفاده را از پول خود را در آسیا

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>