مایک اسکینر: Lockdown یک ‘مطلق حمام خون’ به صورت زنده موسیقی

مایک اسکینر توصیف کرده است این اثر مستند در موسیقی زندگی می کنند به عنوان “مطلق حمام خون”.

نوازنده که این هفته منتشر خیابان’ ششمین آلبوم هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده – اولین رکورد در بیش از نه سال صحبت به آسمان اخبار در مورد انشعابات سالن های بسته برای هفته ها با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

روز یکشنبه دولت اعلام کرد £1.57 میلیارد دلار بسته نجات برای هنر, اما هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه ای برای از سرگیری زندگی می کنند را نشان می دهد.

Mike Skinner of The Streets in 2003
تصویر: خیابان رز به شهرت با اولین آلبوم اصلی دزدان دریایی مواد در سال 2002

پس از بیش از سه ماه از مستند, بسیاری از, انتقاد از این حرکت به عنوان آینده بیش از حد دیر است.

اسکینر که در رانندگی-در کنسرتهایی در سراسر بریتانیا در ژوئیه و اوت در حالی که سنتی را نشان می دهد نمی گیرد می گوید: او اقامت مثبت در مورد صنعت اما متوجه می شود این اثرات بحران تا به حال در اجرا و سالن در حال حاضر.

“دو طرف وجود دارد به کار من زندگی وجود دارد موسیقی ضبط شده و پس از آن وجود دارد زندگی می کنند, موسیقی,” او می گوید. “این بسیار عجیب و غریب چرا که در یک طرف آن کاملا مشابه بسیار زیاد است. و پس از آن در زندگی طرف آن را مطلق حمام خون.

“ما در حال انجام یک درایو در تور و من در تلاش برای مرتب نگه داشتن آن با هم واقعا خوب همه پرداخت می شود.

“من فکر می کنم همدلی چیزی است که ما همه چیز یافت می شود در خودمان در طول این مستند که برخی از ما فکر نمی کنم واقعا فکر ما حتی تا به حال. و این یک چیز زیبا است. اما آره, شده است وجود دارد از برندگان این پسر وجود دارد بازنده است.

“من فکر می کنم برخی از چیزهایی که فقط شده سریع فرستاده پنج سال به جایی که آنها در حال رفتن به پایان هر حال. و چیزهای دیگر بود شاید زنده موسیقی و تئاتر باید فقط به حال یک کار فوق العاده سختی است.”

دولت می گوید این کار به هنرهای نمایشی را به بالا و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است و هدایت شده توسط کارشناسان پزشکی.

اما نگرانی وجود دارد که بسیاری از تئاتر, سالن کنسرت و مکانهای دیگر ممکن است بازگشایی تا تابستان آینده و بسیاری از آنها هشدار داد آنها می تواند زیر بروید.

قبل از بودجه اعلام شد, ستاره ها از جمله لیام گالاگر سر پل مک کارتنی دعا Lipa, Little Mix و نگاهی که در میان صدها نفر از ستاره موسیقی که نیروهای در فراخوانی برای اقدام برای نجات انگلستان “جهان پیشرو” موسیقی زنده, صنعت, امضای نامه ای سرگشاده به وزیر فرهنگ الیور Dowden.

در نهایت اسکینر می گوید: “مردم نیاز به موسیقی زنده تا آنجا احتمالا به عنوان مردم به آنها موسیقی زنده”.

او ادامه می دهد: “و مردم باید در تئاتر. بنابراین من مطمئن هستم که این همه حق خواهد شد در پایان, اما وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از hustling و من فکر می کنم این خبر در حال رفتن به نوبه خود به این افراد این است که واقعا نمی توانید پرداخت صورتحساب.”

هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده جدید mixtape آلبوم خیابان است در روز جمعه. ما به عنوان خوانده شده کامل مصاحبه با مایک اسکینر در اخبار آسمان در روز شنبه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>